Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena Cuprum Arena

Archive - January 2017

07 January 2017, admin, All comments: 0
Hołd Bożemu Dzieciątku - pieśnią i muzyką

Po raz kolejny chojnowskie obchody święta Objawienia Pańskiego zwieńczył noworoczny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu lokalnego chóru Skoranta i orkiestry dętej pod dyrekcją Piotra Koziara. Gospodarzem wydarzenia był chojnowski kościół farny pw. św. Apostołów Piotra i Pawła.

06 January 2017, admin, All comments: 0
Uczniowsko-nauczycielsko-administracyjny polonez

Nie tylko uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół wzięli udział w tegorocznym uroczystym odtańczeniu poloneza na chojnowskim Rynku - tym razem wsparli ich także nauczyciele i przedstawiciele dyrekcji.

06 January 2017, admin, All comments: 9
Setki chojnowian wraz z trzema królami złożyło pokłon Jezusowi (wideo)

Takiego wydarzenia nasze miasto dawno nie widziało. Setki chojnowian mroźne piątkowe przedpołudnie spędziło na Orszaku Trzech Króli. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

06 January 2017, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

09 January 2017, Ogłoszenie, All comments: 0
Poszukiwany pies (aktualizacja)

W noc sylwestrową zaginął nasz ukochany pies DIANA - suka - owczarek niemiecki. Uciekła przerażona "fajerwerkami" z ul. Kołłątaja w Białej i była widziana w Sylwestra pod wiaduktem kolejowym w kierunku Chojnowa a następnie w okolicach Legnickiej, Kolejowej i Kościuszki.

05 January 2017, admin, All comments: 3
Wielkie święto strażaków z Legnicy i powiatu legnickiego na chojnowskim Rynku

Niemal punktualnie o godzinie 13:00 na chojnowskim Rynku wybrzmiał Mazurek Dąbrowskiego - nie częsta to sytuacja. Tym razem wciągnięcie flagi na masz towarzyszyło wielkiemu świętu strażaków z powiatu legnickiego i Legnicy, którzy przy udziale wielu dostojników odbierali nowy sprzęt - w przypadku naszej JRG był to nowy wóz marki Scania.

05 January 2017, admin, All comments: 1
BMC Poland zakupiło Dolzamet - plany wielkiej inwestycji w Chojnowie wchodzą w życie!

Wreszcie - po wielu tygodniach negocjacji doszło do zakupu chojnowskiej fabryki Dolzamet - inwestorem jest spółka BMC Poland, która będzie kontynuować produkcję łańcuchów oraz wprowadzi produkcję części motoryzacyjnych. O planach spółki w Chojnowie mówili dzisiaj na konferencji prasowej przedstawiciele firmy z Korei Południowej - prezes Won Ho Choi oraz Dong Sung Kim - prezes chojnowskiej filii.

05 January 2017, admin, All comments: 0
Pożar w centrum Chojnowa. Nie żyje jedna osoba

Do dramatycznego wydarzenia doszło dzisiejszego popołudnia w samym centrum Chojnowa. W wyniku pożaru mieszkania spłonęła jedna osoba.

05 January 2017, Kasia_, All comments: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Ledwo zakończyliśmy przerwę świąteczno-noworoczną, a przed nami kolejny długi weekend. Warto ten czas spędzić z bliskimi, a gdzie będziemy się lepiej bawić, jak nie w kinie? Sprawdźcie, co w tym tygodniu przygotowało dla nas chojnowskie Kino Kultura.

05 January 2017, Helios Legnica, All comments: 0
Repertuar kina Helios (6-12 stycznia)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 6 do 12 stycznia 2017 roku.

05 January 2017, Kasia_, All comments: 0
KONKURS! Wygraj bilet do kina! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (6 stycznia) seanse filmu „Assasin’s Creed” w legnickim kinie Helios.

04 January 2017, admin, All comments: 0
Sportowy tydzień na Basenie Miejskim

Już wkrótce dwie imprezy rangi mistrzowskiej na chojnowskim Basenie Miejskim...

04 January 2017, Kasia_, All comments: 0
Zmiana godzin otwarcia basenu 6 stycznia

6 stycznia, czyli w Święto Trzech Króli, Basen Miejski będzie pracował w innych niż zazwyczaj godzinach.

04 January 2017, admin, All comments: 0
Chojnowianin wpadł sprzedając trotyl przez internet?

Nie milkną echa wczorajszej akcji policyjnej w centrum miasta. Jak się okazało, zatrzymany mieszkaniec Chojnowa popisał się wyjątkową bezmyślnością - policja prawdopodobnie na jego trop wpadła przeglądając internet, gdzie zatrzymany oferował materiały wybuchowe na sprzedaż.

04 January 2017, Kasia_, All comments: 0
6 zasad zdrowego trybu życia

Za nami długa przerwa świąteczno-noworoczna. Zapewne niejeden z Was na liście noworocznych postanowień umieścił zrzucenie wagi i zadbanie o lepszą formę. Dziś podpowiadamy, jak wrócić do formy po świątecznym ucztowaniu oraz zadbać o siebie i swoje zdrowie.

Sklep Bigform