Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena Cuprum Arena

Archive - January 2017

17 January 2017, admin, All comments: 0
Gmina Chojnów najlepsza w Powiatowych Igrzyskach LZS

Za nami gala podsumowująca Powiatowe Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi w 2016 roku, która odbyła się 14 stycznia w Kunicach. Jej celem było nagrodzenie najlepszych klubów, szkół oraz gmin biorących udział w zeszłorocznej rywalizacji. Wśród nagrodzonych nie zabrakło przedstawicieli miasta i gminy Chojnów.

13 January 2017, Kasia_, All comments: 12
Prezes KS Chojnowianka dementuje plotki dotyczące konfliktu z władzami miasta

W ostatnich dniach informowaliśmy o zmianach, jakie zachodziły w KS Chojnowianka. Wszelkie problemy zostały już rozwiązane i ustalono zasady współpracy pomiędzy klubem a MOKSiR. Pojawiły się jednak głosy o rzekomym konflikcie pomiędzy Prezesem KS Chojnowianka a władzami miasta.

13 January 2017, KMP Legnica, All comments: 0
Rozpoczęcie procedury kwalifikacyjnej dla kandydatów do służby w policji
Rozpoczęcie procedury kwalifikacyjnej dla kandydatów do służby w policji na terenie województwa dolnośląskiego.
13 January 2017, admin, All comments: 1
Kulisy Orkiestry Jerzego Owsiaka w Chojnowie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma już ćwierć wieku. W najbliższą niedzielę odbędzie się jej 25. finał, który tradycyjnie nie ominie także naszego miasta. Poniżej przedstawiamy kulisy tego wydarzenia.

13 January 2017, Kasia_, All comments: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Nie macie planów na weekend? Warto będzie wybrać się do chojnowskiego Kina Kultura, które przygotowało bardzo bogaty wybór filmów i zwiększyło liczbę seansów. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem na rozpoczynający się dziś weekend.

13 January 2017, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

12 January 2017, admin, All comments: 0
Chojnowianie wśród najlepszych pływaków Zagłębia Miedziowego

Po raz kolejny odwiedzamy chojnowski Basen Miejski, który tym razem gościł najlepszych pływaków ze szkół podstawowych strefy legnickiej. Honoru ziemi chojnowskiej bronili reprezentanci Szkół Podstawowych nr 3 i 4.

12 January 2017, Helios Legnica, All comments: 0
Repertuar kina Helios (13-19 stycznia)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 13 do 19 stycznia 2017 roku. W tym terminie oprócz codziennego repertuaru odbędą się również pokazy specjalne w ramach Kina Kobiet, Kultury Dostępnej oraz Maratonu Horrorów.

12 January 2017, Kasia_, All comments: 0
KONKURS! Rozdajemy bilety na "Po prostu przyjaźń"! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (13 stycznia) seanse filmu „Po prostu przyjaźń” w legnickim kinie Helios.

12 January 2017, Urząd Gminy Chojnów, All comments: 0
Koncert "Z kolędą Kresową…" w sobotę w Niedźwiedzicach

Już w najbliższą sobotę o godz. 16:00 w sali wiejskiej w Niedźwiedzicach wystąpi ZESPÓŁ "WITAM" z Białorusi. Na noworoczny koncert "Z kolędą Kresową…" zapraszają Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Tadeusz Samborski, Sołtys Sołectwa Niedźwiedzice Józef Przyłucki, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice Halina Zguda oraz Zespół „Przyjaciółki” z Niedźwiedzic.

11 January 2017, admin, All comments: 0
Dwóch kierowców zatrzymanych za jazdę z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów

35-letni mieszkaniec gminy Chojnów oraz 25-letni chojnowianin zatrzymani. Obydwoje usiedli za kółkiem z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. O ich losie zadecyduje sąd - za lekceważenie wyroku sądu grozi im kara do 3 lat więzienia.

13 January 2017, admin, All comments: 0
Rusza głosowanie na najpopularniejszych sportowców w mieście i gminie Chojnów

W grudniu informowaliśmy o rozpoczęciu plebiscytu portalu lca.pl i Gazety Legnickiej na Najpopularniejszego Sportowa i Trenera. Wczoraj ruszyło głosowanie na sportowców z terenu powiatu legnickiego. Zobacz kto został nominowany w naszych gminach i w jaki sposób możesz wesprzeć wybranego sportowca!

16 January 2017, SP Niedźwiedzice, All comments: 0
Koncert „Dla Karolinki”
Serdecznie zapraszamy na Koncert Charytatywny „Dla Karolinki” w dniu 05.02.2017r. o godz. 16:00 w MOKSiR w Chojnowie.
11 January 2017, Kasia_, All comments: 1
Czarni mają nowego trenera. Znamy plany drużyny na rundę wiosenną

Roszady w lokalnym świecie sportu wciąż trwają. Duże zmiany szykują się nie tylko w Chojnowiance, ale i u Czarnych. Od września, po rezygnacji Zbigniewa Grzybowskiego, stanowisko trenera w tym zespole było nieobsadzone. W rundzie jesiennej zespołem opiekował Janusz Cygan.

11 January 2017, Kasia_, All comments: 0
Osiągnięto porozumienie w sprawie miejsca treningów KS Chojnowianka

W ostatnich dniach informowaliśmy o narastającym konflikcie pomiędzy KS Chojnowianka a władzami MOKSiR, który dotyczył możliwości trenowania na chojnowskich obiektach sportowych.

Sklep Bigform