Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena Cuprum Arena

Archive - January 2017

23 January 2017, Kasia_, All comments: 0
Mieszkańcy Chojnowa zatrzymani za handel narkotykami

Chojnowscy policjanci w jednym z mieszkań znaleźli ponad 4 tys. porcji metamefetaminy i 300 porcji marihuany. Zatrzymano dwóch mężczyzn, z czego jeden został aresztowany, a drugi objęty dozorem policyjnym. Obaj odpowiedzą za posiadanie narkotyków oraz handel nimi na terenie Chojnowa i okolic.

23 January 2017, admin, All comments: 0
Debiutowała w Chojnowie, a dziś śpiewa w najlepszych Muzycznych Klubach Jazzowych

Patrycja Kamola wraz z zespołem już w najbliższą niedzielę (29 stycznia) wystąpi w sali widowiskowej Domu Kultury. Artystka przed laty debiutowała w naszym mieście - obecnie koncertuje ze sławami światowej muzyki jazzowej i bluesowej. Wstęp wolny!

22 January 2017, Kasia_, All comments: 0
Życzenia z okazji Dnia Dziadka

Z okazji Dnia Dziadka – wszystkim dziadkom składamy najlepsze życzenia!

21 January 2017, Kasia_, All comments: 0
Życzenia z okazji Dnia Babci

Z okazji dzisiejszego Dnia Babci – wszystkim babciom składamy najlepsze życzenia!

20 January 2017, PSB-Mrówka, All comments: 0
PSB-Mrówka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne

Dnia 31.01.2017 r. oraz 03.02.2017 r. przy PSB-Mrówka w Chojnowie przeprowadzane będą bezpłatne badania mammograficzne dla Kobiet w wieku od 50 do 69 lat.

20 January 2017, Partnerstwo, All comments: 1
Zalety zaworów kulowych

Zawory kulowe wykorzystywane są w hydraulice i służą do całkowitego odcięcia dopływu wody. Charakteryzują się wydłużoną trwałością i szczelnością. W zestawieniu z zaworami tłokowymi i kątowymi zyskują największe uznanie wśród specjalistów, ponieważ służą znacznie dłużej niż inne.

20 January 2017, admin, All comments: 4
Czy Chojnów włączy się do programu "Kastrujemy Bezdomność"?

Celem programu Kastrujemy Bezdomność opracowanego przez fundację "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt" jest zmniejszenie ilości bezdomnych zwierząt poprzez finansowanie zabiegów kastracji oraz czipowania zwierząt, będących pod opieką osób, których zasoby finansowe uniemożliwiają opłacenie zabiegu. Fundacja nawiązuje współpracę z gminami i finansuje do 50% kosztów - czy dojdzie do współpracy z miastem Chojnów?

20 January 2017, admin, All comments: 0
Biesiada w Domu Kultury

"Z kolędą idziemy..." to tytuł kolejnego koncertu organizowanego w niedzielne popołudnie w sali widowiskowej Domu Kultury. Tym razem chojnowskiej publiczności zaprezentują się zespoły folklorystyczne z Gminy Chojnów: Goliszowianie, Przyjaciółki, Michalinka, Słowiki i Kalinki, a także chór Allegro ze Szkoły Podstawowej nr 4 pod batutą Zenona Chmielewskiego.

20 January 2017, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

19 January 2017, admin, All comments: 1
In natali Domini, Gaudent omnes Angeli
Na Boże narodzenie, Aniołów ucieszenie. Jeśli interesują Cię kolędowe rozważania średniowiecznych i renesansowych mnichów - 22 stycznia warto, byś zjawił się w Domu Kultury, gdzie po raz kolejny zaprezentują się uczestnicy Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło.
19 January 2017, admin, All comments: 6
Prawo i Sprawiedliwość sprawi naszemu miastu nowego burmistrza?

Czy nasze miasto doczeka się już za rok nowego burmistrza? Patrząc na plany rządzącej partii - można tego się spodziewać. Pomimo, iż Jan Serkies co wybory deklasuje swoich rywali - tym razem chcąc nie chcąc prawdopodobnie będzie zmuszony do rezygnacji z ubiegania się o reelekcję.

19 January 2017, Szef Sztabu 3579, All comments: 0
25. Finał WOŚP  w Chojnowie – oczami Szefa Sztabu 3579

3579 to numer Sztabu w Chojnowie, którym kieruje od trzech lat. Dla mnie Sztab, to nie nadany numer lecz wolontariusze, którzy decydują się na udział w kweście mimo: śniegu, deszczu lub mrozu. Wolontariusze przyjaciele moi i Gimnazjum nr 2, którzy od trzech lat pomagają z liczeniu zebranych pieniędzy.

19 January 2017, Kasia_, All comments: 0
Co jest grane w Chojnowie?

W nadchodzący weekend chojnowskie Kino Kultura szykuje gratkę dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen. Przed nami aż 3 seanse tej kultowej produkcji. 2 z nich zostaną wyemitowane w technologii 3D.

19 January 2017, Kasia_, All comments: 0
Repertuar kina Helios (20-26 stycznia)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 20 do 26 stycznia 2016 roku.

19 January 2017, Kasia_, All comments: 1
Dofinansowanie dla chojnowskich sekcji sportowych w 2017 roku
W 2017 roku przyznano Chojnowiance łącznie 100000 złotych. Kwotę tę podzielono następująco: 39000 otrzymali seniorzy, a aż 61000 przeznaczono na szkolenia oraz udział w rozgrywkach ligowych zespołów młodzieżowych.
Sklep Bigform