Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - styczeń 2016

11 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 8
Chojnowski rekord podczas XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

21 276 złotych i 21 groszy - tyle właśnie pieniędzy udało się zebrać w Chojnowie, podczas odbywającego się wczoraj XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - fundusze zostały zebrane zarówno przez wolontariuszy jak i poprzez licytację podarowanych przedmiotów. W tym roku pieniądze zebrane przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zostaną przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

11 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wideorelacje z grudniowych sesji Rady Gminy

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z ostatnich sesji Rady Gminy Chojnów w 2015 roku, które miały miejsce 18 i 30 grudnia w sali obrad Urzędu Gminy oraz w Świetlicy Wiejskiej w Białej.

10 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Co z kładką na Matejki? Budżet na 2016 rok na chwilę obecną jej nie przewiduje

Jednym z tematów poruszonych na ostatniej sesji Rady Miejskiej była planowana budowa kładki nad rzeką Skorą, mającą połączyć ulicę Matejki z ulicą Ignacego Paderewskiego - plany zawierały także utwardzenie drogi prowadzącej do Hali Powiatowego Zespołu Szkół. Inwestycja najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku w tym roku - nie została przewidziana w budżecie.

09 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozpoczyna się nabór do Żłobka Miejskiego w Chojnowie

16 grudnia 2015 wydano pozwolenie na użytkowanie budynku przy ul. Sikorskiego 20. 28 grudnia Żłobek Miejski w Chojnowie został wpisany do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych. Obecnie trwają prace nad uruchomieniem i przygotowaniem obiektu do użytku.

08 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Już w najbliższą niedzielę XXIV Finał WOŚP

W nadchodzącą niedzielę odbędzie się XXIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasze miasto również przyłączy się do tej akcji. WOŚP zagra w tym roku w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji.

08 styczeń 2016, Kasia_,
Polonez na chojnowskim Rynku

6 stycznia na chojnowskim Rynku o godz. 17.30 rozbrzmiała uroczysta muzyka. Tegoroczni maturzyści z Powiatowego Zespołu Szkół przystąpili do odtańczenia poloneza. Uczniowie już po raz trzeci zorganizowali pokaz dla mieszkańców miasta. W ten sposób zasygnalizowali także, że do matury pozostało im już tylko 100 dni.

08 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wideorelacja z grudniowej sesji Rady Miejskiej

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z ostatniej sesji Rady Miejskiej Chojnowa w 2015 roku, która miała miejsce 29 grudnia w sali obrad Urzędu Miejskiego.

07 styczeń 2016, Kasia_,
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu Point Break w legnickim kinie Helios. Poniżej znajdziecie listę zwycięzców.

15 styczeń 2016, Partnerstwo,
Biegacze nie boją się zimy

Wielkimi krokami zbliża się do nas pora zimowa. W tym okresie uprawianie sportów na świeżym powietrzu stanowić może nie lada wyzwanie. Ciemno na dworze robi się już po godzinie szesnastej, drogi są zaśnieżone i oblodzone. Dodatkowo, temperatura jest dużo niższa, a ta ujemna szczególnie potrafi utrudnić oddychanie. Warunki pogodowe nie powinny jednak zrazić nikogo do biegania, nawet początkujących. Są bowiem sposoby na to, by nawet zimą przebieżka sprawiała przyjemność.

07 styczeń 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowskie kolędowanie w Trzech Króli

Po raz kolejny Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Burmistrz Miasta Chojnowa zaprosili mieszkańców naszego miasta do Kościoła pw. św. Apostołów Piotra i Pawła - czekał tam na nich wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu chóru Skoranta oraz orkiestry dętej pod batutą Piotra Koziara.

15 styczeń 2016, KS Chojnowianka, Wszystkich komentarzy: 2
Walne Zgromadzenie KS Chojnowianka - już 15 stycznia w Domu Schrama

Zarząd klubu Chojnowianka zaprasza na walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze członków klubu. Spotkanie odbędzie się 15 stycznia 2016 roku o godzinie 17:30 w Domu Schrama.

07 styczeń 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Zespół folklorystyczny Michalinki w plebiscycie Radia Wrocław

Serdecznie zapraszamy do głosowania na zespół ludowy "MICHALINKI" z Konradówki i Piotrowic w plebiscycie „Lista Przebojów Ludowych" edycja zimowa na antenie Radia Wrocław.

07 styczeń 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Odsłonięcie tablicy poświęconej pionierom osadnictwa

W ostatnich dniach minionego roku w naszym mieście miało miejsce uroczyste odsłonięcie tablicy poświęconej pionierom osadnictwa - w 70. rocznicę przyłączenia Ziem Odzyskanych do Polski.

08 styczeń 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 1
Repertuar kina Helios w Legnicy
Repertuar kina Helios Legnica. Ważny od 8 do 14 stycznia.
05 styczeń 2016, Kasia_,
Rozdajemy bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Mamy do rozdania bilety na piątkowe seanse filmu Point Break – na fali w legnickim kinie Helios!

Sklep Bigform