Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Sport

03 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka uległa zespołowi z Prochowic

Za nami 7. kolejka rozgrywek w legnickiej klasie okręgowej. W sobotnie popołudnie Chojnowianka gościła na własnej murawie zespół Prochowiczanki.


27 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Znamy najlepszych warcabistów powiatu legnickiego. Wśród nich reprezentanci ziemi chojnowskiej

Za nami kolejna edycja Mistrzostw Powiatu Legnickiego w Warcabach. Impreza organizowana rokrocznie w Goliszowie przyciągnęła do wiejskiej świetlicy miłośników tego rodzaju gry z czterech gmin powiatu legnickiego. Organizatorami wydarzenia oprócz lokalnych jednostek samorządowych były: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Legnicy, Gminne Zrzeszenie LZS w Chojnowie oraz klub LZS Mewa Goliszów.

26 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejny komplet punktów na koncie zespołu Czarni II Rokitki

W niedzielę o godz. 16.00, świeżo po porażce odniesionej przez pierwszą drużynę, na murawę weszli zawodnicy rezerw Czarnych Rokitki. Beniaminek ligi nieźle radzi sobie w A klasie. Podczas 6. kolejki pokonał wymagającego rywala – Radziechowiankę Radziechów.

26 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa uległ Parkowi Targoszyn

Podczas 6 kolejki rozgrywek szczęście nie sprzyjało także podopiecznym Łukasza Kurczaka.

26 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Czarni Rokitki na ostatnim miejscu w ligowej tabeli

W słoneczne niedzielne popołudnie drużyna Czarnych Rokitki podejmowała na własnym boisku zawodników Górnika Złotoryja. Niestety, zła passa Czarnych w dalszym ciągu się utrzymuje.

26 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 3
Chojnowianka odniosła na wyjeździe zwycięstwo

6. kolejka legnickiej klasy okręgowej pomyślnie zakończyła się dla zawodników drużyny Chojnowianki Chojnów, którzy podczas sobotniego wyjazdowego meczu pokonali zespół Przyszłości Prusice.

25 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe emocje w piłkarskich rozgrywkach na szczeblu OZPN Legnica.
W sobotnie popołudnie zespół Chojnowianki Chojnów pokonał na wyjeździe Przyszłość Prusice. Natomiast po przegranym spotkaniu z Górnikiem Złotoryja, Czarni Rokitki zamykają ligową stawkę.

23 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich
Rozgrywki ligowe nabierają rozpędu, a wraz z nimi emocje towarzyszące podczas weekendowych meczów. W klasie okręgowej jako pierwsi na boisko wyjdą zawodnicy Chojnowianki Chojnów, którzy w sobotnie popołudnie sprawdzą formę beniaminka z Prusic.
20 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza Gołaczów wciąż na ostatnim miejscu w ligowej tabeli

Za nami 5. kolejka legnickiej A klasy, a drużyna Burzy Gołaczów wciąż pozostaje bez punktów, zajmując ostatnią lokatę w ligowej tabeli. W ostatnim meczu Burza uległa na wyjeździe Orłowi Zagrodno, który miał 3-bramkową przewagę. Gołaczowianom nie udało się nawet zdobyć honorowego trafienia.

20 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W Goliszowie ponownie wyłonieni zostaną mistrzowie powiatu legnickiego w warcabach

Po raz kolejny Goliszów gościć będzie u siebie Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Warcabach. Zawody odbędą się 24 września w świetlicy wiejskiej. Triumfatorzy mistrzostw oprócz tytułu najlepszych warcabistów powiatu, otrzymają także prawo startu w eliminacjach strefowych Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi w Ciechowie.

19 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka pierwszy raz zagrała na odnowionej płycie głównej

W sobotnie deszczowe popołudnie drużyna Chojnowianki Chojnów gościła u siebie zespół Dąb Stowarzyszenie Siedliska. Mecz został rozegrany na odnowionej płycie głównej. Obie drużyny zacięcie walczyły o każdy centymetr boiska, a efektywną grę utrudniał deszcz.

19 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół przegrał na własnej murawie

W niedzielę o godz. 14.00 na boisku w Krzywej rozpoczął się mecz pomiędzy tamtejszym Sokołem a drużyną Huragana Proboszczów. W niesprzyjającej deszczowej aurze piłkarze walczyli o kolejne ligowe punkty.

19 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni nadal bez kompletu punktów

5. kolejka legnickiej klasy okręgowej niepomyślnie zakończyła się dla drużyny Czarnych Rokitki, którym kolejny raz komplet punktów przeszedł obok nosa. W zeszły weekend drużyna z Rokitek na wyjeździe zmierzyła się z zespołem Odry Chobienia.

18 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 5
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe zmagania w piłkarskich klasach rozgrywkowych. W meczu otwierającym kolejkę w okręgówce Chojnowianka uległa Siedliskom, natomiast Rokitki po porażce w Chobieni wrócili bez punktów.

17 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 5
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe zmagania w piłkarskich niższych ligach. W klasie okręgowej jako pierwsi wyjdą na boisko zawodnicy Chojnowianki, którzy w sobotę zmierzą się z Dębem Stowarzyszenia Siedliska. Czarni Rokitki udadzą się po ligowe punkty do Chobieni na mecz z Odrą.

16 wrzesień 2016, KS Chojnowianka, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka zaprasza do drużyn piłkarskich!

Zarząd Klubu Sportowego Chojnowianka zaprasza dzieci i młodzież do drużyn piłkarskich dziewcząt i chłopców, do niżej wymienionych zespołów.

13 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół wraca do formy

Z niedzielnego wyjazdowego meczu do Piotrowic, Sokół Krzywa przywiózł komplet punktów. Podopieczni Łukasza Kurczaka zajmują obecnie 8 lokatę w ligowej tabeli, z dorobkiem 6 punktów.

13 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza Gołaczów nadal na ostatnim miejscu w ligowej tabeli

Podczas 4 kolejki legnickiej A klasy zespół Burzy Gołaczów gościł u siebie Fenixa Pielgrzymkę. Komplet punktów zgarnęli goście. Gołaczowianie nie poddali się jednak bez walki, dwukrotnie skutecznie atakując bramkę przyjezdnych.

13 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Beniaminek z Rokitek przegrał na własnym boisku

W zeszły weekend rezerwy Rokitek gościły u siebie zespół Skory Jadwisin. Mecz zakończył się przegraną beniaminka ze sporą stratą bramkową.

13 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni tracą punkty

W sobotnie popołudnie Chojnowianka Chojnów gościła na własnej murawie drużynę Odry Ścinawa. Czarni byli tego dnia bardzo słabo dysponowani. Goście raz za razem skutecznie forsowali bramkę naszych.