Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Sport

17 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni ulegli Iskrze Księginice
Za nami mecz w Księginicach, gdzie zespół Czarnych Rokitki walczył o ligowe punkty z tamtejszą Iskrą. Iskra zajmuje podium w ligowej tabeli, a jej aspiracje mierzą w awans. Czarni natomiast podbudowani zwycięstwem w ostatniej kolejce liczyli na sprawienie niespodzianki w sobotnim meczu.
17 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa pokonany przez Błękitnych Kościelec

W niedzielne południe na boisko wyszli zawodnicy Sokoła Krzywa, a rywalem była drużyna Błękitnych Kościelec. Aspiracje podopiecznych Ł. Kurczaka są znacznie wyższe niż zajmowane miejsce w ligowej tabeli. Jednak Sokoła na ziemię sprowadzili przyjezdni, którzy wykorzystali swoje sytuacje bramkowe, aplikując miejscowym cztery gole.

17 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni II Rokitki nie stawili się na mecz z Nysą Wiadrów

W klasie A nie odbył się mecz z udziałem rezerw Czarnych Rokitki. Czarni nie skompletowali kadry meczowej na sobotnie spotkanie z Nysą Wiadrów. Wydział gier na pewno ustali wynik meczu jako walkower, a komplet punktów zasili konto Nysy Wiadrów.

17 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wysoka przegrana Burzy Gołaczów

Zespół Burzy Gołaczów w dalszym ciągu walczy o pierwsze ligowe punkty w legnickiej A klasie. Niedzielnym rywalem Burzy była drużyna Huraganu Proboszczów, która zajmuje dziesiątą pozycję z siedmioma punktami na koncie.

17 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskichZa nami weekendowe granie w piłkarskich niższych ligach. Chojnowianka wróciła z Chobieni z kompletem punktów na swoim koncie, dzięki czemu wyprzedziła w ligowej tabeli Czarnych, którzy po wysokiej przegranej z Iskrą Księginice zajmują teraz 15. miejsce.
14 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Już jutro rozpoczynamy weekendowe granie w piłkarskich niższych ligach. Czarni Rokitki udadzą się na mecz wyjazdowy z Iskrą Księginice, miejmy nadzieję, że ostatnie zwycięstwo zmotywuje zawodników do skutecznej walki o komplet punktów. W niedzielę Chojnowianka zmierzy się z Odrą Chobienia.

10 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka vs Odra Ścinawa

W sobotnie popołudnie zespół Chojnowianki gościł na własnym obiekcie Odrę Ścinawa. Jesienna aura nie zniechęciła kibiców w dopingowaniu swoich drużyn. Po ubiegłotygodniowej jednobramkowej porażce, chojnowscy kibice liczyli na punkty w meczu z beniaminkiem.

10 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni pokonali Kaczawę Bieniowice

W Rokitkach czekają na przełamanie. Zdobyte trzy punkty pozwoliły opuścić ostatnie miejsce w ligowej tabeli, które nie oddawało ambicji klubu. Mecz z Bieniowicami był kolejnym spotkaniem, gdzie na ławce trenerskiej zasiadł Janusz Cygan.

10 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejne straty punktowe u beniaminka z Rokitek

Za nami mecz w Rokitkach, gdzie rezerwy miejscowego zespołu mierzyły się z Orłem Zagrodno o mistrzostwo klasy A. Zespół Czarnych II Rokitki zdecydowanie stracił formę z początku sezonu, a faworytem meczu była drużyna gości.

10 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół zgarnął komplet punktów w spotkaniu z Burzą

W niedzielnym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły drużyny Burzy Gołaczów oraz Sokoła Krzywa.

09 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Jesienna aura przywitała opadami deszczu zawodników piłkarskich niższych lig. Chojnowianka musiała uznać wyższość zawodników Odry Ścinawa. Przebudzenie z jesiennej chandry nastąpiło w Rokitkach, gdzie miejscowi Czarni odprawili Kaczawę Bieniowice.

09 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Deszczowa rywalizacja w XVII Szkolnych Mistrzostwach Dolnego Śląska (wyniki)

Za nami sobotnia rywalizacja w ramach XVII Szkolnych Mistrzostw Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB. Po raz kolejny Park Piastowski w Chojnowie zgromadził dziesiątki młodych kolarzy z całego województwa. Wśród medalistów znaleźli się także reprezentanci naszego miasta.

08 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich niższych ligach. Pierwsi na murawie pojawią się chojnowianie, którym przyjdzie zmierzyć się z zespołem Odry Ścinawa. Czarni Rokitki spróbują jutro swoich sił w starciu z Kaczawą Bieniowice – czy uda im się przełamać ostatnią złą passę?

06 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami XVII Szkolne Mistrzostwa Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB

Po raz kolejny Park Piastowski w Chojnowie gościć będzie zawody kolarskie. XVII Szkolne Mistrzostwa Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB przyciągną do naszego miasta młodych adeptów tej dyscypliny sportu z całego województwa.

05 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Andrzej Kazieczko triumfatorem Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza

Po raz kolejny korty tenisowe przy Stadionie Miejskim przyciągnęły tenisistów z Chojnowa i okolic. Walkę o Puchar Burmistrza wygrał Andrzej Kazieczko.

05 październik 2016, Stefan Stal, Wszystkich komentarzy: 0
Talent Chojnów i Sport Projekt Legnica zdominowały turniej piłkarski na Orliku

Dnia 1.10.2016 na "Orliku" w Chojnowie odbył się Turniej Piłkarski - Żak Rocznik 2008. Organizatorem turnieju był "Talent" Chojnów.

03 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Beniaminek z Rokitek uległ Feniksowi Pielgrzymka

W niedzielę rezerwy Rokitek udały się na wyjazdowy mecz do Pielgrzymki. Spotkanie beniaminków w klasie A rozpoczęło się o godz. 14.00, zaś pochmurna aura nie odstraszyła wielu sympatyków regionalnej piłki.

03 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni zmierzyli się z Konfeksem Legnica
W sobotę faworytem spotkania byli gospodarze, którzy odnieśli trzy zwycięstwa, zaś Czarni z dorobkiem trzech punktów zamykają ligową tabelę. Zespół Rokitek w wyjazdowym spotkaniu tymczasowo poprowadził Janusz Cygan, a rozmowy z nowym szkoleniowcem są w toku.
03 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza wciąż bez punktów

W sobotnie popołudnie zespół Burzy Gołaczów udał się na wyjazdowy mecz do Męcinki.

03 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Komplet punktów na koncie Sokoła

W niedzielę na boisku w Krzywej naprzeciw siebie stanęły zespoły Sokoła i Wilkowianki Wilków.