• English

Sport

06 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni II Rokitki przegrali z Huraganem Proboszczów

W dzisiejszym spotkaniu pomiędzy rezerwami Czarnych Rokitki a Huraganem Proboszczów stawką było dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli przyjezdni, którzy po pierwszej części meczu prowadzili 2:0.

Kuźnia Jawor rozgromiła Czarnych

Występujący w klasie okręgowej zespół Czarni Rokitki, podejmował dziś na własnym boisku Kuźnię Jawor.

Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Chojnowianie w kolejnym meczu punktują, Czarni natomiast bez szans w starciu z Kuźnią Jawor. W klasie A żadna z drużyn nie zapunktowała. W meczu na szczycie w klasie B, Płomień Michów zwyciężył w starciu z Kolejarzem Miłkowice.

05 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianka zgarnęła kolejny komplet punktów

Za nami sobotnie spotkanie na chojnowskim stadionie przy ul. Małachowskiego. Naprzeciw siebie stanęły zespoły Kaczawy Bieniowice oraz miejscowa Chojnowianka Chojnów. Mecz rozpoczął się w samo południe, a pierwsze minuty upływały pod dyktando przyjezdnych, co udokumentowali prowadzeniem dwiema bramkami po upływie 50 minut.

04 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Runda jesienna w regionalnej piłce nożnej chyli się ku końcowi, a ostanie mecze pokazały, że emocji nie zabraknie przed przerwą zimową.

02 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnów zyskuje nową tradycję – Bieg Tkacza

11 listopada w naszym mieście odbędzie się I Chojnowski Bieg Tkacza. Udział w imprezie jest bezpłatny, przewidzianych jest wiele niespodzianek i atrakcji, m.in. energetyczna rozgrzewka z muzyką Radia Wrocław. Bieg odbędzie się w Parku Piastowskim przy ul. Kilińskiego.

02 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zryw Stary Łom mistrzem powiatu w siatkówce

W minioną niedzielę w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Legnickiego mężczyzn w piłce siatkowej. Wydarzenie zorganizowane w ramach Powiatowych Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi miało na celu wyłonienie najlepszej drużyny powiatu oraz stanowiły kwalifikacje do turnieju strefowego.

31 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Derby w A klasie - Sokół kontra Czarni

W legnickiej A klasie na boisku w Krzywej doszło do derbowego spotkania pomiędzy lokalnym Sokołem, a rezerwami Czarnych Rokitki. Zarówno goście, jak i gospodarze potrzebowali punktów, a ligowa niemoc towarzyszyła obu drużynom od kilku kolejek.

Burza zdobyła pierwszy punkt

W niedzielnym spotkaniu w legnickiej A klasie, Burza Gołaczów rywalizowała w Wilkowie z Wilkowianką.

Czarni Rokitki w strefie spadkowej
Czy Czarni Rokitki w spotkaniu z Gromem Gromadzyń Wielowieś byli skazani na porażkę? Ilu obserwatorów, tyle opinii. To Czarni jako pierwsi wyszli na prowadzenie w meczu Gromem.
Chojnowianka zremisowała z Konfeksem Legnica

W sobotę zespół Chojnowianki Chojnów walczył o ligowe punkty w Legnicy z tamtejszym Konfeksem. Mecz rozpoczął się o 15.00. Najwięcej emocji dostarczyła nam druga odsłona spotkania, kiedy to wynik spotkania otworzyli gospodarze, a w niespełna 5 minut po wznowieniu, stan rywalizacji wyrównał S. Rudnicki.

30 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Za nami weekendowe granie w piłkarskich niższych ligach. Prezentujemy wyniki. W klasie okręgowej Chojnowianka dobrze spisała się na wyjazdowym meczu z Konfeksem, przywożąc ze starcia remis, natomiast Czarni ulegli Gromowi.

28 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2

Runda jesienna nieubłagalnie zbliża się ku końcowi, a 11 kolejka w klasie okręgowej staje się faktem. Chojnowianom podbudowanym zwycięstwem nad odwiecznym rywalem ze Złotoryi przyjdzie zmierzyć się w Legnicy z Konfeksem. Natomisat Czarni Rokitki udadzą się do Gromadzynia na spotkanie z Gromem.

25 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa coraz niżej w ligowej tabeli

Wczoraj pisaliśmy o problemach kadrowych w drużynie Czarnych II Rokitki. Z podobnymi trudnościami zmaga się zespół Sokoła Krzywa. Po 10. kolejce legnickiej A klasy zajmuje on 10. miejsce w tabeli, z dorobkiem 12 punktów. Dobra forma zawodników drużyny, jaką prezentowali w poprzednim sezonie, zniknęła. Wszystko z powodu braków personalnych w zespole Ł. Kurczaka.

24 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Problemy kadrowe u beniaminka z Rokitek

W niedzielnym meczu rezerw Czarnych Rokitki z KS Męcinką faworytem byli przyjezdni. Jednak wielką niewiadomą było, czy spotkanie w ogóle dojdzie do skutku.

Punkty zostały w Rokitkach
Za nami niedzielne spotkanie Czarnych Rokitki z Iskrą Kochlice. Goście w ostatnim ligowym meczu z Granowicami odnieśli zwycięstwo, co pozwoliło im z 12 pkt na koncie uplasować się na 10 miejscu. Czarni natomiast z dorobkiem 6 pkt zamykali ligową tabelę, a zeszłotygodniowe spotkanie z Księginicami było bardzo słabe w ich wykonaniu.
24 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka pokonała Górnika Złotoryja

W sobotnie słoneczne popołudnie Chojnowianka Chojnów podejmowała u siebie Górnika Złotoryja – drużynę plasującą się na 3. miejscu w ligowej tabeli, która był faworytem tego spotkania. Chojnowianie pokazali jednak, na co ich stać.

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich niższych ligach. Chojnowianka wydaje się nie marnować szansy, jaką podarowano jej na początku sezonu, gdy zdecydowano, że pozostanie w lidze. Sobotnie zwycięstwo z zespołem plasującym się w czołówce to spory sukces. Czarni, którym ostatnio gorzej się wiodło, również nie odpuszczają i w tym tygodniu zgarnęli komplet punktów w meczu z Iskrą Kochlice.
21 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianie wzięli udział w Pucharze KKN
Na hali przy ul. Lotniczej w Legnicy odbył się Puchar KKN, zorganizowany przez Stowarzyszenie Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Miedź Legnica. W turnieju zawalczyło pięć ekip, wśród których znalazła się także drużyna z Chojnowa.
17 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka przywiozła z Chobieni komplet punktów
Chojnowski zespół udał się na wyjazdowe spotkanie do Chobieni. Odra zajmuje dziesiąte miejsce w ligowej tabeli, zaś Chojnowianka ostatnio zamykała ligową stawkę. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli chojnowianie za sprawą Rudnickiego, w drugiej połowie wynik wyrównali gospodarze, a 15 minut później stan meczu na 1:2 wyprowadził P. Zatwarnicki.