Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Sport

19 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk o krok od tytułu Mistrza Polski!

Zwycięstwem Łukasza Niemczyka nad Rafałem Grabowskim zakończył się jeden z półfinałów tegorocznych Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie. Reprezentant klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki zawalczy o tytuł mistrza Polski z Dawidem Michelusem.

19 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Listopadowy weekend przyniesie nam ostatnią kolejkę w piłkarskich niższych. Na boiska wyjdą zawodnicy klasy okręgowej oraz klasy A.

16 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk walczy o tytuł Mistrza Polski

W Sokółce w województwie podlaskim trwają właśnie bokserskie Mistrzostwa Polski Seniorów 2016. Wśród zawodników nie mogło zabraknąć reprezentanta naszego miasta – Łukasza Niemczyka.

15 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół pokonał Radziechowiankę

W niedzielę zespół Sokoła Krzywa w mocnym składzie udał się na mecz do pobliskiego Radziechowa. Radziechowianka znajduje się obecnie w strefie spadkowej i walczy o utrzymanie w lidze.

14 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza zremisowała ze Zjednoczonymi

W niedzielny mroźny poranek zespół Burzy Gołaczów udał się na wyjazdowe spotkanie do Snowidzy – na mecz z tamtejszą drużyną Zjednoczonych. Trener Gołaczowa dysponował wąską kadrą – jedenastoma zawodnikami.

14 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Rokitek rozegrały tylko połowę spotkania z Wilkowianką

Niedzielne spotkanie Czarnych II Rokitki z Wilkowianką Wilków miało dość nietypowy przebieg.

14 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni pokonani w Prochowicach

Drużyna Czarnych Rokitki udała się do Prochowic na mecz w ramach 14. kolejki o mistrzostwo legnickiej klasy okręgowej.

14 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Szachy są miarą intelektu - za nami turniej o Puchar Polskiej Miedzi w PZS

Szachy są miarą intelektu - tą sentencją autorstwa Johanna Wolfganga Goethego witano uczestników tegorocznego Turnieju Szachowego o Puchar Polskiej Miedzi. Ponad 100 szachistów z naszego regionu zmierzyło się ze sobą w hali sportowej przy ulicy Matejki.

14 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki niedzielnych rozgrywek piłkarskich
Niedzielne spotkania przyniosły odpowiedzi, które miejsca zajmą zespoły na koniec rundy jesiennej. Chojnowianka spotkanie z Iskrą Kochlice przełożyła na rundę wiosenną, Czarni ulegli w Prochowicach.
13 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź dzisiejszych rozgrywek piłkarskich
Niedzielne zmagania piłkarskie przed nami, a wraz z nimi klaruje się układ lig po rundzie jesiennej. Chojnowianka na własnym boisku podejmie Ikrę Kochlice, czy chojnowski stadion będzie kolejny raz atutem? Czarni Rokitki zmierzą się z Prochowiczanką w Prochowicach.
12 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Słabe wyniki w rezerwach Rokitek

Rezerwy Czarnych Rokitki po dobrym starcie ligi znacznie opuścili loty, co pokazuje szereg porażek w ostatnim czasie. Czy problemy kadrowe pierwszego zespołu odbijają się na grze rezerw?

12 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czy Czarni dostaną walkowera?

W walce o utrzymanie się w lidze okręgowej Czarni Rokitki zmierzyli się z Rodłem Granowice. Przegrany zespół zajmie ostatnią pozycję i znacznie utrudni swoją sytuację w okręgówce.

12 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka pokonana przez Iskrę Księginice

Zespół Chojnowianki Chojnów udał się wczoraj na wyjazdowe spotkanie do Ksieginic. Choć przyszło im się mierzyć z liderem rozgrywek, to w ostatnim czasie pokazali, że tanio skóry nie sprzedadzą.

11 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 3
Wyniki dzisiejszych rozgrywek piłkarskich

Piątkowych spotkań kluby występujące w klasie okręgowej nie mogą uznać za udane. Chojnowianka uległa w Ksieginicach z Iskrą. Czarni, pomimo przegranej, prawdopodobnie dopiszą sobie komplet punktów. W zespole z Granowic wystąpił nieuprawniony zawodnik, ostateczna decyzja należy do OZPN-u. W klasie A, zarówno Burza, jak i Czarni II bez zdobyczy punktowych.

11 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Nowa świecka tradycja" - fotorelacja z pierwszej edycji Biegu Tkacza

W deszczu, śniegu i chłodzie rodzi się kolejna chojnowska impreza sportowa. Tym razem miasto i organizatorzy postawili sobie za cel wskrzeszenie biegów w Parku Piastowskim - tak powstał Bieg Tkacza, którego pierwsza edycja rozpoczęła się w dzisiejsze popołudnie.

10 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 4
Zapowiedź rozgrywek piłkarskich zaplanowanych na 11 listopada
Długi weekend listopadowy przyniesie nam dwie kolejki rozgrywek w lokalnej piłce nożnej. Prezentujemy plan rozgrywek na 11 listopada.
08 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Siatkarki Gminy Chojnów zmiażdżyły rywalki w eliminacjach do finału wojewódzkiego

Drużyna w składzie: Małgorzata Światłoń, Elżbieta Borkowska, Alicja Marciniec, Gabriela Jednorał, Agata Kowalik, Monika Ozimek i Sandra Ryś okazała się najlepsza wśród wszystkich żeńskich zespołów, które wystartowały w eliminacjach do finału wojewódzkiego w minioną sobotę w Środzie Śląskiej.

07 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza walczy o utrzymanie w lidze

W klasie A Burza Gołaczów zameldowała się w Piotrowicach na meczu z tamtejszym Bazaltem. Goście z każdą kolejką tracą kontakt z miejscem gwarantującym utrzymanie, a każda zdobycz punktowa jest na wagę złota.

07 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa vs Skora Jadwisin

W niedzielne popołudnie podopieczni Ł. Kurczaka gościli na boisku Skory Jadwisin. Sokół, podbudowany zwycięstwem w ostatniej kolejce, chciał podtrzymać zwycięską passę, która pozwoliłaby piąć się w ligowej tabeli.

06 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 6
Młodziki z Chojnowianki najlepsze w minionej rundzie!
Młodzikom z Chojnowianki należą się wielkie gratulacje. Po zakończeniu rundy jesiennej podopieczni Łukasza Kurczaka uplasowali się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Chłopcy zdobyli 22 pkt w 8 spotkaniach. Tę samą liczbę punktów na koncie zdobyli zawodnicy Amico Lubin, zajmujący 2 miejsce. Miedź Legnica i Konfeks Legnica mają po 7 punktów straty w stosunku do Chojnowianki.