Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Minecraft Cuprum Arena Dzień Babci i Dziadka w Cuprum Arena

Sport

17 marzec 2017, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Brąz dla "Dwójki"
16 marca w Lubinie odbył się Finał Strefy Legnickiej w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W zawodach wzięły udział drużyny z Chojnowa, Lubina, Legnicy i Gaworzyc...
15 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Agatelian bez szans. Doskonałe rozpoczęcie Mistrzostw Europy przez Łukasza Niemczyka

Łukasz Niemczyk doskonale rozpoczął rozgrywane w rumuńskiej Braile Mistrzostwa Europy U-22 w boksie. W swojej pierwszej walce (faza eliminacyjna) nie dał szans reprezentantowi Republiki Czeskiej Erikowi Agatelianowi.

15 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ciąg dalszy sukcesów tenisistów stołowych
Po mistrzostwach powiatu legnickiego przyszedł czas na Mistrzostwa Strefowe LZS strefy IV, które odbyły się 11 marca w Gierałtowcu. Strefa IV składa się z czterech powiatów: legnickiego, złotoryjskiego, jaworskiego i średzkiego.
14 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ruszają Mistrzostwa Europy. Łukasz Niemczyk poznał swojego pierwszego rywala

Przed nami kilkudniowe zmagania bokserskie w ramach Mistrzostw Europy U-22 w boksie.Gospodarzem zawodów jest rumuńskie miasto Braiła. Honoru naszego miasta bronić będzie reprezentant Polski Łukasz Niemczyk.

13 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejne sukcesy chojnowskich taekwondoków - Oberlausitz-Cup zakończony z pięcioma medalami!

W minioną sobotę w górnołużyckim Budziszynie odbyła się 19. edycja Oberlausit-Cup. Na starcie zawodów pojawiło się blisko 200 zawodników z 24 niemieckich i polskich klubów Taekwondo WTF, w tym z chojnowskiego LMKS "SFORA". "Nasi" wrócili z Niemiec z pięcioma medalami!

13 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki ulegli Dębowi z Siedlisk

16. kolejka legnickiej klasy okręgowej zakończyła się przegraną Czarnych, którzy w sobotę gościli u siebie Dąb Stowarzyszenie Siedliska.

13 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa pokonał Orła Zagrodno

Sobotnie spotkanie Sokoła Krzywa z Orłem Zagrodno pomyślnie zakończyło się dla gospodarzy. Mecz dostarczył kibicom wielu sportowych emocji.

13 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wysoka przegrana Chojnowianki

Sobotnie wyjazdowe spotkanie Chojnowianki Chojnów z Kuźnią Jawor, rozegrane w ramach 16. kolejki legnickiej klasy okręgowej, zakończyło się niepowodzeniem dla naszej drużyny.

13 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza Gołaczów bez kompletu punktów

W niedzielę Burza Gołaczów podejmowała u siebie drużynę Skory Jadwisin. Co prawda spotkanie zakończyło się wygraną gości, ale walka była wyrównana.

13 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Rokitek przegrały na wyjeździe

Rezerwy Rokitek przegrały na wyjeździe w Janowicach z Błękitnymi Kościelec. Problemy kadrowe w dalszym ciągu trzymają się Czarnych, przez co nie byli w stanie rozegrać meczów sparingowych, a na inaugurację rundy wiosennej stawili się „gołą jedenastką”.

13 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Piotr Jeka triumfatorem chojnowskiej edycji Otyliady

31,5 km! To odległość jaka w linii prostej dzieli Chojnów i Prochowice, Przemków lub Lwówek Śląski. Taki właśnie dystans przepłynął Piotr Jeka - triumfator chojnowskiej edycji Otyliady.

12 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekend sportowych emocji w lokalnej piłce nożnej. 16 kolejka legnickiej okręgówki okazała się pechowa dla zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

10 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Piłka nożna: rozpoczyna się runda wiosenna

W najbliższy weekend rozpoczynają się rozgrywki w ramach rundy wiosennej w legnickiej klasie okręgowej oraz A. Zawodnicy drużyn klasy B na murawę wejdą dopiero 18 i 19 marca.

09 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tenisiści stołowi z ziemi chojnowskiej dominują w powiecie legnickim

Tenisiści stołowi z ziemi chojnowskiej nie mają sobie równych na terenie powiatu. Swój poziom sportowy zaprezentowali podczas Mistrzostw Powiatu Legnickiego, które odbyły się w Zespole Szkół w Krotoszycach. Turniej był rozgrywany w ramach Powiatowych Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi.

06 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zobacz fotorelację z Charytatywnej Gali Bokserskiej

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niedzielnej Charytatywnej Gali Bokserskiej...

02 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy bokserzy po profesjonalnych badaniach

Już w niedzielę długo oczekiwana Charytatywna Gala Boksu. Chojnowscy zawodnicy zmierzą się z reprezentantami Dolnego Śląska. Wczoraj bokserzy reprezentujący klub Champion Chojnów Powiat Legnicki zostali poddani profesjonalnym badaniom wydolnościowym.

01 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Zmian w zarządzie Chojnowianki na razie nie będzie

Za nami nadzwyczajne walne zebranie członków KS Chojnowianka, które wczorajszego wieczora odbyło się w Domu Schrama. Spotkanie stanowiło okazję do omówienia kilku istotnych kwestii dla działalności klubu.

28 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bokserskie emocje powracają do Chojnowa!

Przed nami kolejne bokserskie wydarzenie w naszym mieście...

25 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kobiety zdominowały Galę Mistrzów Sportu. Emilia Dziurbiel sportowcem roku gminy Chojnów

Wczorajszego wieczoru świetlica wiejska w Starym Łomie gościła kolejną edycję Gali Mistrzów Sportu Gminy Chojnów. W minionym roku sport w naszej gminie zdominowały kobiety - to właśnie one zajęły wszystkie miejsca na podium plebiscytu. Statuetka najlepszego sportowca roku powędrowała do Emilii Dziurbiel - pochodzącej z Okmian akrobatki sportowej, reprezentantki Złotoryjskiego Towarzystwa Akrobatycznego Aurum. Podium uzupełniły Małgorzata Światłoń i Anita Małek.

21 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk w Sofii - Alan Korput we Frankfurcie. Chojnowscy bokserzy podbijają Europę

20 lutego w Sofii rozpoczął się Międzynarodowy Turnieju Bokserski Strandja 2017. Na liście zawodników nie mogło zabraknąć również chojnowskiego akcentu. Podczas gdy Łukasz Niemczyk podbija stolicę Bułgarii, Alan Korput we Frankfurcie nad Odrą przygotowuje się do startu w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim Ziem Nadbałtyckich.