Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Sport

19 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe spotkania w ramach rozgrywek legnickich piłkarskich lig niższych. Prezentujemy harmonogram meczów zespołów z ziemi chojnowskiej.

19 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
McDonald's CUP – turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych

Już w najbliższą sobotę, 20 maja, w Rokitkach odbędzie się turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych z okręgu chojnowskiego. Impreza sportowa jest organizowana przez Piotra Borowego, licencjobiorcę McDonald's, właściciela restauracji w Okmianach. Turniej towarzyszy rodzinnemu festynowi sportowemu.

17 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Olimpiada Lekkoatletyczna 2017: Czwórka po raz kolejny na najwyższym stopniu podium [ZDJĘCIA]
Za nami kolejny dzień zmagań w ramach Olimpiady Lekkoatletycznej Powiatowego Zespołu Szkół. Tym razem na starcie pojawili się przedstawiciele szkół podstawowej z terenu powiatu legnickiego i nie tylko. Honoru naszego miasta i gminy bronili reprezentanci Szkoły Podstawowej w Rokitkach, Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 4, którzy zwyciężyli w końcowej klasyfikacji, pokazując po raz kolejny, że nie mają sobie równych w tej części powiatu. Indywidualnie największą bohaterką wydarzenia okazała się...
17 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Stowarzyszenie Retrofutbolistów Chojnowa zaprasza na turniej

Dawne gwiazdy dolnośląskiego futbolu wystąpią 20 maja na boisku w Parku Piastowskim. Na turniej zaprasza Stowarzyszenie Retrofutbolistów Chojnowa.

16 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Olimpiada Lekkoatletyczna 2017: Europejska rywalizacja w Chojnowie [ZDJĘCIA i WYNIKI]

Młodzi sportowcy z Chojnowa, Zagrodna, Miłkowic, Krotoszyc, Antibes, Krajowy, Faro, Schwäbisch Gmünd, Campofelice di Rocella oraz Wallasey stanęli dzisiaj na starcie czwartej edycji Olimpiady Lekkoatletycznej organizowanej przez Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie. Po raz pierwszy wydarzenie swoim zasięgiem przekroczyło granice Polski. Zachęcamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z wydarzenia.

16 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Takiej Olimpiady Chojnów jeszcze nie widział. Międzynarodowe zmagania w PZS

Uczniowie z chojnowskich szkół średnich i gimnazjów, goście z Zagrodna oraz reprezentanci placówek z: Francji, Rumunii, Turcji, Portugalii, Niemiec, Włoch i Wielkiej Brytanii... Przed nami kolejna edycja Olimpiady Lekkoatletycznej Powiatowego Zespołu Szkół, tym razem na skalę międzynarodową.

16 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Spotkania rezerw Czarnych i Sokoła Krzywa zakończone walkowerami

W sobotnie popołudnie dwa zespoły z ziemi chojnowskiej zakończyły mecze szybciej niż zazwyczaj. W obu przypadkach nie dokończono nawet pierwszej połowy.

16 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Burza pokonana przez Park Targoszyn

W ramach 25 kolejki legnickiej A klasy Burza Gołaczów rozegrała wyjazdowe spotkanie z Parkiem Targoszyn. Niestety, 3 punkty zostały w rękach Parku.

16 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Wyjazdowe zwycięstwo Czarnych

W sobotnie popołudnie szczęście sprzyjało Czarnym, którzy rozegrali wyjazdowe spotkanie z Iskrą Kochlice. Zawodnicy do domu wrócili z 3 punktami na koncie.

16 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianka w strefie spadkowej

Po 25. kolejce legnickiej klasy okręgowej Chojnowianka Chojnów zajmuje ostatnie, 16. miejsce w ligowej tabeli, na swoim koncie posiadając 18 punktów. Istnieje duże ryzyko, że strat nie da się już nadrobić i chojnowski zespół czeka spadek do A klasy.

14 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe zmagania w lokalnych piłkarskich ligach niższych. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami rozgrywek zespołów z ziemi chojnowskiej.

14 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Światłoń - tuż za podium i z lekkim niedosytem

Mimo problemów zdrowotnych Małgorzata Światłoń nie rezygnuje ze startów w kolejnych zawodach sportowych.

12 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe zmagania w lokalnych piłkarskich ligach niższych. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem rozgrywek zespołów z ziemi chojnowskiej.

09 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Świetne wyniki Juniorów Chojnowianki

W niedzielę drużyna Juniorów Chojnowianki Chojnów podejmowała na własnej murawie zespół Górnika Złotoryja. Juniorzy od dłuższego czasu osiągają świetne wyniki i są prawdziwą dumą oraz nadzieją dla chojnowskiej reprezentacji w piłce nożnej.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół przywiózł 3 punkty

W miniony weekend zespół Sokoła Krzywa udał się na wyjazdowe spotkanie z drużyną Błękitni Kościelec, który zakończył się zwycięstwem podopiecznych Łukasza Kurczaka.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza pokonana przez Huragan (foto)

W niedzielne deszczowe popołudnie Burza Gołaczów podejmowała u siebie drużynę Huragana Proboszczów. 24 kolejka legnickiej A klasy nie przyniosła punktów drużynie z Gołaczowa.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Czarnych nadal bez punktów (foto)

Niedzielne spotkanie rozegrane w Rokitkach między Czarnymi II a Nysą Wiadrów było prawdziwą walką o panowanie przy piłce. Żadna z drużyn nie chciała odpuścić, jednak ostatecznie to przyjezdni udowodnili swoją wyższość.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni wywalczyli 1 punkt (foto)

W sobotę Czarni Rokitki gościli u siebie zespół Iskry Księginice. Rywal był dość wymagający, bowiem Iskra zajmuje 3. miejsce w ligowej tabeli, na swoim koncie mając 50 punktów, co daje jej 26-punktową przewagę nad zajmującymi 12. pozycję Rokitkami.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 4
Kolejna przegrana Chojnowianki (foto)

W niedzielne popołudnie Chojnowianka Chojnów podejmowała na własnej murawie drużynę Odry Chobienia. Niestety, mecz zakończył się kolejną przegraną Chojnowianki.

07 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Weekendowe rozgrywki w lokalnych piłkarskich ligach niższych już za nami. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami meczów. Pomimo tego, że pogoda w ten weekend nas nie rozpieszczała, udało nam się zebrać bogatą fotorelację ze sportowych zmagań – pojawi się ona na łamach naszego portalu już w najbliższych dniach.

Sklep Bigform