Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Sport

01 czerwiec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Olimpiada Lekkoatletyczna 2017: Natalia Bekacz i Mateusz Mastalerz najlepszymi lekkoatletami PZS

Po kilkunastu dniach przerwy wróciliśmy na bieżnię przy ulicy Wojska Polskiego, gdzie odbył się ostatni dzień zmagań w ramach tegorocznej Olimpiady Lekkoatletycznej. Tym razem do rywalizacji przystąpili uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół. Największymi bohaterami ostatniego dnia zmagań okazali się Natalia Bekacz i Mateusz Mastalerz - to właśnie do nich trafiły statuetki najlepszych lekkoatletów Powiatowego Zespołu Szkół.

31 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Za nami Wiosenne Biegi Przełajowe „Jedynki”

30 maja o godz. 9.00 rozpoczęły się Wiosenne Biegi Przełajowe „Jedynki”. Na bocznej płycie przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w zdrowej, sportowej rywalizacji zmierzyli się uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z naszego miasta.

29 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza wraca do formy (foto)
Po zeszłotygodniowej wysokiej wygranej, Burza Gołaczów kolejny raz pokazała, na co ją stać. W niedzielę Burza na własnej murawie podejmowała Bazalt Piotrowice. 3 punkty zostały w rękach gospodarzy.
29 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa pokonany przez Skorę Jadwisin (foto)
W środowe popołudnie zespół Sokoła Krzywa gościł u siebie drużynę Skory Jadwisin. Niestety, gospodarze ulegli i Skora wróciła do domu z kompletem punktów.
29 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bokserzy wrócili z Białorusi. Łukasz Niemczyk z brązowym medalem

Polscy bokserzy powrócili z międzynarodowego turnieju organizowanego w białoruskim Grodnie. W kadrze naszego państwa nie zabrakło chojnowskich akcentów - wśród zawodników znalazł się wicemistrz Polski Łukasz Niemczyk. Kadra mężczyzn do zawodów przygotowywała się pod okiem Arkadiusza Lewandowskiego, na co dzień trenera chojnowskich pięściarzy.

29 maj 2017, Arkadiusz Lewandowski, Wszystkich komentarzy: 0
Arkadiusz Lewandowski: Czy reprezentanci Polski są nam tu niepotrzebni?

Czy nasza praca przekracza możliwości miasta? Za daleko jeździmy? Czy reprezentanci Polski są nam tu niepotrzebni?

29 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w lokalnych piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram rozgrywek zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

27 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
LMKS "SFORA" Chojnów walczy o nowoczesny sprzęt, profesjonalną matę i liczy na Waszą pomoc

Klub taekwondo LMKS "SFORA" Chojnów walczy o nowoczesny sprzęt ochronny i profesjonalną matę treningową. Chojnowian w walce wspomóc może każdy z nas - wystarczy jedno kliknięcie i podanie kilku informacji.

26 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w lokalnych piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram rozgrywek zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

24 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Konfeks wywiózł z Chojnowa 3 punkty. Trudna sytuacja Chojnowianki

W sobotę o godz. 17.00 na chojnowskim stadionie Chojnowianka Chojnów podejmowała drużynę Konfeksu Legnica.

23 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Derby w A klasie: Sokół pokonał rezerwy Rokitek

W niedzielne popołudnie na boisku w Rokitkach zmierzyły się dwa zespoły reprezentujące ziemię chojnowską w A klasie – Czarni II Rokitki oraz Sokół Krzywa. Nie da się ukryć, że tego dnia szczęście dużo mocniej sprzyjało zawodnikom z Krzywej.

23 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni rozgromili Grom

26. kolejka legnickiej klasy okręgowej zakończyła się zwycięstwem Czarnych, którzy na własnej murawie podejmowali w sobotę zespół Gromu Gromadzyń Wielowieś.

23 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowski Turniej Retrofutbolistów dla Bolesławca. Chojnowianka na podium [ZDJĘCIA]
W minioną sobotę na boisku w Parku Piastowskim odbyła się III edycja Biesiadnego Turnieju Retrofutbolistów. W wydarzeniu udział wzięły cztery zespoły z terenu Dolnego Śląska. Poznaj wyniki i zobacz zdjęcia z zawodów.
23 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Światłoń druga w Wilkszynie

W ostatnią niedzielę podwrocławski Wilkszyn gościł rywalizację kolarską w indywidualnej jeździe na czas. Na starcie tegorocznej edycji "Śniadania Mistrzów" pojawiła się również zawodniczka Czarnych Rokitki Małgorzata Światłoń.

22 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Co dalej z Chojnowianką?

Przed nami walne nadzwyczajne zebranie członków klubu KS Chojnowianka, podczas którego wspólnie zostaną podjęte decyzje dotyczące przyszłości klubu.

21 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe spotkania w ramach rozgrywek legnickich piłkarskich lig niższych. Prezentujemy wyniki meczów zespołów z ziemi chojnowskiej.

20 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk wraz z kadrą Polski rusza na podbój Białorusi
24 maja w Grodnie rozpoczyna się Międzynarodowy Turniej Bokserski. Wśród zawodników reprezentujących nasz kraj na Białorusi znajdzie się Łukasz Niemczyk, bokser klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki.
20 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Międzyszkolna Gimnazjada Wioślarska 2017: Miłkowice zmasakrowały Chojnów [ZDJĘCIA/FILM]

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z Chojnowa i Miłkowic stanęli dzisiaj rano na starcie Międzyszkolnej Gimnazjady Wioślarskiej. Zobacz jak sobie poradzili.

19 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe spotkania w ramach rozgrywek legnickich piłkarskich lig niższych. Prezentujemy harmonogram meczów zespołów z ziemi chojnowskiej.

19 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
McDonald's CUP – turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych

Już w najbliższą sobotę, 20 maja, w Rokitkach odbędzie się turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych z okręgu chojnowskiego. Impreza sportowa jest organizowana przez Piotra Borowego, licencjobiorcę McDonald's, właściciela restauracji w Okmianach. Turniej towarzyszy rodzinnemu festynowi sportowemu.