Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Sport

23 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni rozgromili Grom

26. kolejka legnickiej klasy okręgowej zakończyła się zwycięstwem Czarnych, którzy na własnej murawie podejmowali w sobotę zespół Gromu Gromadzyń Wielowieś.

23 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowski Turniej Retrofutbolistów dla Bolesławca. Chojnowianka na podium [ZDJĘCIA]
W minioną sobotę na boisku w Parku Piastowskim odbyła się III edycja Biesiadnego Turnieju Retrofutbolistów. W wydarzeniu udział wzięły cztery zespoły z terenu Dolnego Śląska. Poznaj wyniki i zobacz zdjęcia z zawodów.
23 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Światłoń druga w Wilkszynie

W ostatnią niedzielę podwrocławski Wilkszyn gościł rywalizację kolarską w indywidualnej jeździe na czas. Na starcie tegorocznej edycji "Śniadania Mistrzów" pojawiła się również zawodniczka Czarnych Rokitki Małgorzata Światłoń.

22 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Co dalej z Chojnowianką?

Przed nami walne nadzwyczajne zebranie członków klubu KS Chojnowianka, podczas którego wspólnie zostaną podjęte decyzje dotyczące przyszłości klubu.

21 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe spotkania w ramach rozgrywek legnickich piłkarskich lig niższych. Prezentujemy wyniki meczów zespołów z ziemi chojnowskiej.

20 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk wraz z kadrą Polski rusza na podbój Białorusi
24 maja w Grodnie rozpoczyna się Międzynarodowy Turniej Bokserski. Wśród zawodników reprezentujących nasz kraj na Białorusi znajdzie się Łukasz Niemczyk, bokser klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki.
20 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Międzyszkolna Gimnazjada Wioślarska 2017: Miłkowice zmasakrowały Chojnów [ZDJĘCIA/FILM]

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z Chojnowa i Miłkowic stanęli dzisiaj rano na starcie Międzyszkolnej Gimnazjady Wioślarskiej. Zobacz jak sobie poradzili.

19 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe spotkania w ramach rozgrywek legnickich piłkarskich lig niższych. Prezentujemy harmonogram meczów zespołów z ziemi chojnowskiej.

19 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
McDonald's CUP – turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych

Już w najbliższą sobotę, 20 maja, w Rokitkach odbędzie się turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych z okręgu chojnowskiego. Impreza sportowa jest organizowana przez Piotra Borowego, licencjobiorcę McDonald's, właściciela restauracji w Okmianach. Turniej towarzyszy rodzinnemu festynowi sportowemu.

17 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Olimpiada Lekkoatletyczna 2017: Czwórka po raz kolejny na najwyższym stopniu podium [ZDJĘCIA]
Za nami kolejny dzień zmagań w ramach Olimpiady Lekkoatletycznej Powiatowego Zespołu Szkół. Tym razem na starcie pojawili się przedstawiciele szkół podstawowej z terenu powiatu legnickiego i nie tylko. Honoru naszego miasta i gminy bronili reprezentanci Szkoły Podstawowej w Rokitkach, Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 4, którzy zwyciężyli w końcowej klasyfikacji, pokazując po raz kolejny, że nie mają sobie równych w tej części powiatu. Indywidualnie największą bohaterką wydarzenia okazała się...
17 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Stowarzyszenie Retrofutbolistów Chojnowa zaprasza na turniej

Dawne gwiazdy dolnośląskiego futbolu wystąpią 20 maja na boisku w Parku Piastowskim. Na turniej zaprasza Stowarzyszenie Retrofutbolistów Chojnowa.

16 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Olimpiada Lekkoatletyczna 2017: Europejska rywalizacja w Chojnowie [ZDJĘCIA i WYNIKI]

Młodzi sportowcy z Chojnowa, Zagrodna, Miłkowic, Krotoszyc, Antibes, Krajowy, Faro, Schwäbisch Gmünd, Campofelice di Rocella oraz Wallasey stanęli dzisiaj na starcie czwartej edycji Olimpiady Lekkoatletycznej organizowanej przez Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie. Po raz pierwszy wydarzenie swoim zasięgiem przekroczyło granice Polski. Zachęcamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z wydarzenia.

16 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Takiej Olimpiady Chojnów jeszcze nie widział. Międzynarodowe zmagania w PZS

Uczniowie z chojnowskich szkół średnich i gimnazjów, goście z Zagrodna oraz reprezentanci placówek z: Francji, Rumunii, Turcji, Portugalii, Niemiec, Włoch i Wielkiej Brytanii... Przed nami kolejna edycja Olimpiady Lekkoatletycznej Powiatowego Zespołu Szkół, tym razem na skalę międzynarodową.

16 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Spotkania rezerw Czarnych i Sokoła Krzywa zakończone walkowerami

W sobotnie popołudnie dwa zespoły z ziemi chojnowskiej zakończyły mecze szybciej niż zazwyczaj. W obu przypadkach nie dokończono nawet pierwszej połowy.

16 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza pokonana przez Park Targoszyn

W ramach 25 kolejki legnickiej A klasy Burza Gołaczów rozegrała wyjazdowe spotkanie z Parkiem Targoszyn. Niestety, 3 punkty zostały w rękach Parku.

16 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Wyjazdowe zwycięstwo Czarnych

W sobotnie popołudnie szczęście sprzyjało Czarnym, którzy rozegrali wyjazdowe spotkanie z Iskrą Kochlice. Zawodnicy do domu wrócili z 3 punktami na koncie.

16 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianka w strefie spadkowej

Po 25. kolejce legnickiej klasy okręgowej Chojnowianka Chojnów zajmuje ostatnie, 16. miejsce w ligowej tabeli, na swoim koncie posiadając 18 punktów. Istnieje duże ryzyko, że strat nie da się już nadrobić i chojnowski zespół czeka spadek do A klasy.

14 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe zmagania w lokalnych piłkarskich ligach niższych. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami rozgrywek zespołów z ziemi chojnowskiej.

14 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Światłoń - tuż za podium i z lekkim niedosytem

Mimo problemów zdrowotnych Małgorzata Światłoń nie rezygnuje ze startów w kolejnych zawodach sportowych.

12 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe zmagania w lokalnych piłkarskich ligach niższych. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem rozgrywek zespołów z ziemi chojnowskiej.

Sklep Bigform