Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Sport

05 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wsparcie finansowe dla klubów sportowych

Urząd Gminy ogłosił konkurs ofert na wsparcie klubów sportowych z terenu Gminy Chojnów. Potrwa on do 13 grudnia br. Pieniądze na klubowe konta mają trafić zaraz po Nowym Roku.

01 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianin Kacper Laskowski powołany do reprezentacji Polski

Chojnów po raz kolejny ma powód do dumy. Mieszkańcy naszego miasta od lat odnoszą sportowe sukcesy, tym razem wyróżniony został chojnowski piłkarz.

29 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie rundy jesiennej w lokalnej klasie okręgowej

Klasa okręgowa jest na półmetku rozgrywek o mistrzostwo OZPN Legnica. Czy zespoły z ziemi chojnowskiej rundę jesienną mogą uznać za udaną? Chojnowianka Chojnów dzięki reorganizacji rozgrywek w IV lidze utrzymała się w klasie okręgowej. Zarząd klubu zmienił sztab szkoleniowy, a nowym trenerem zespołu seniorów został Bartosz Szymczyk.

27 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie rundy jesiennej w lokalnej B klasie

W grupie III legnickiej B klasy runda jesienna dobiegła końca, a więc czas na podsumowanie ligi na półmetku. Płomień Michów prezentuje wysoką formą od kilku sezonów, a runda jesienna w obecnym sezonie jest tego uwieńczeniem.

25 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie rundy jesiennej w lokalnej A klasie

Runda jesienna w legnickiej A klasie w grupie III dobiegła końca, jednak pierwszej części sezonu zespoły z ziemi chojnowskiej nie mogą uznać za udany.

23 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Siatkarki Gminy Chojnów piąte w województwie!

Za nami Dolnośląski Finał Piłki Siatkowej Kobiet, który w tym roku odbył się w Jelczu-Laskowicach. Wśród drużyn jakie zakwalifikowały się do tej imprezy znalazła się reprezentacja Gminy Chojnów.

22 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"W "64" Łukasz w Polsce jest numerem 1 - czy się to komuś podoba, czy nie" (wideo)

Jeszcze raz powracamy do tematu zakończonych niedawno Mistrzostw Polski Seniorów w boksie, tym razem jednak głos oddajemy Łukaszowi Niemczykowi oraz trenerowi wicemistrza - Arkadiuszowi Lewandowskiemu.

22 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa z kompletem punktów

W spotkaniu o mistrzostwo klasy A zespół Sokoła Krzywa gościł beniaminka – Fenixa Pielgrzymkę. Wynik meczowy otworzyli przyjezdni już w 5 minucie spotkania, kwadrans po straconej bramce stan rywalizacji wyrównał A. Ziembowski.

21 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza tryumfuje nad Czarnymi II
W niedzielę na boisku w Gołaczowie stanęły naprzeciw siebie lokalny zespół Burzy oraz Czarni II Rokitki. Burza w tym sezonie do tej pory nie zaznała smaku zwycięstwa, zaś Czarni po znakomitym początku ligi znacznie obniżyli loty.
21 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni opuścili strefę spadkową

W niedzielne popołudnie na boisko w Rokitkach stawił się beniaminek Huta Przemków. Huta z dorobkiem 16 pkt zajmuje miejsce w środkowej części ligowej tabeli, zaś Czarni po serii porażek ją zamykają.

21 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka pokonana przez Grom

W sobotę zawodnicy Chojnowianki Chojnów mierzyli się na murawie w Legnicy z Gromem Gromadzyń Wielowieś. W ubiegłej kolejce Grom przegrał z Prusicami, a mecz Chojnowianki z Iskrą Kochlice został przełożony na wiosnę.

20 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie weekendowych rozgrywek piłkarskich

Ostatnia kolejka rundy jesiennej w klasie okręgowej oraz klasie A dobiegły końca. Chojnowianka Chojnów przegrała w sobotni wieczór z Gromem Gromadzyń, zaś Czarni Rokitki zgarnęli komplet punktów w spotkaniu z Hutą Przemków.

19 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk jednak wicemistrzem. Bardzo wyrównana walka finałowa

Niestety, po wyjątkowo wyrównanej walce finałowej to jednak Dawid Michelus cieszyć może się z tytułu mistrza Polski. Łukasz Niemczyk postawił jednak swojemu rywalowi wyjątkowo twarde warunki.

19 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk o krok od tytułu Mistrza Polski!

Zwycięstwem Łukasza Niemczyka nad Rafałem Grabowskim zakończył się jeden z półfinałów tegorocznych Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie. Reprezentant klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki zawalczy o tytuł mistrza Polski z Dawidem Michelusem.

19 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Listopadowy weekend przyniesie nam ostatnią kolejkę w piłkarskich niższych. Na boiska wyjdą zawodnicy klasy okręgowej oraz klasy A.

16 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk walczy o tytuł Mistrza Polski

W Sokółce w województwie podlaskim trwają właśnie bokserskie Mistrzostwa Polski Seniorów 2016. Wśród zawodników nie mogło zabraknąć reprezentanta naszego miasta – Łukasza Niemczyka.

15 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół pokonał Radziechowiankę

W niedzielę zespół Sokoła Krzywa w mocnym składzie udał się na mecz do pobliskiego Radziechowa. Radziechowianka znajduje się obecnie w strefie spadkowej i walczy o utrzymanie w lidze.

14 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza zremisowała ze Zjednoczonymi

W niedzielny mroźny poranek zespół Burzy Gołaczów udał się na wyjazdowe spotkanie do Snowidzy – na mecz z tamtejszą drużyną Zjednoczonych. Trener Gołaczowa dysponował wąską kadrą – jedenastoma zawodnikami.

14 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Rokitek rozegrały tylko połowę spotkania z Wilkowianką

Niedzielne spotkanie Czarnych II Rokitki z Wilkowianką Wilków miało dość nietypowy przebieg.

14 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni pokonani w Prochowicach

Drużyna Czarnych Rokitki udała się do Prochowic na mecz w ramach 14. kolejki o mistrzostwo legnickiej klasy okręgowej.