Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Sport

13 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianka zdobyła pierwsze punkty

4. kolejka legnickiej klasy okręgowej szczęśliwie zakończyła się dla zespołu Chojnowianki Chojnów, która z wyjazdowego meczu, podczas którego zmierzyła się z Hutą Przemków, przywiozła komplet punktów. Wszystko za sprawą Chrystiana Serkiesa, który w 80’ spotkania oddał celny strzał na bramkę przeciwników.

12 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami kolejna seria spotkań w piłkarskich niższych ligach. W klasie okręgowej sukces odniosła Chojnowianka, która na wyjeździe pokonała Hutę Przemków z wynikiem 1:0. Czarni gościli Odrę Ścinawę, która uzyskała w tym meczu aż 6 trafień do bramki zawodników z Rokitek.

11 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Światłoń drugą zawodniczką zgorzeleckiego triathlonu

Kolejny triathlonowy sukces Małgorzaty Światłoń. Tym razem zajęła 2. miejsce wśród kobiet podczas triathlonu w Zgorzelcu. Osiągnięty rezultat pozwolił zawodniczce z Gminy Chojnów na 1. pozycję w swojej kategorii wiekowej oraz 19. miejsce wśród wszystkich uczestników zawodów.

11 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk i Kamil Mroczkowski młodzieżowymi wicemistrzami Polski

Reprezentanci Champion Chojnów Powiat Legnicki swoje finałowe walki zakończyli porażką.

10 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami finały XXIV Młodzieżowych Mistrzostw Polski - w gronie najlepszych chojnowianie

Zbliżamy się do finałów, organizowanych w zachodniopomorskiej Człopie XXIV Młodzieżowych Mistrzostw Polski o Puchar Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Wśród reprezentantów Champion Chojnów Powiat Legnicki w walce o najwyższe trofeum zmierzą się dzisiaj Łukasz Niemczyk oraz Kamil Mroczkowski.

09 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami kolejna seria spotkań w piłkarskich niższych ligach, wśród nich drużyny reprezentujące ziemię chojnowską. W klasie okręgowej kolejkę rozpocznie zespół Czarnych Rokitki, gdzie na własnym boisku podejmie Odrę Ścinawa. Chojnowianka Chojnów w meczu z Hutą Przemków powalczy o ligowe punkty.

05 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół bez punktów po starciu z Męcinką

W kolejnym ligowym meczu w legnickiej A klasie, podopieczni Ł. Kurczaka udali się do pretendenta do awansu GKS Męcinki. Z kompletem punktów gospodarze zajmowali miejsce na podium, zaś Sokół Krzywa po ograniu Orła w Zagrodnie oraz porażce z Wiadrowem zajmował miejsce w środku tabeli.

05 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Radziechowianka pokonała Burzę

W ostatnim meczu w legnickiej A klasie drużyna Burzy Gołaczów w Olszanicy w starciu z Radziechowianką Radziechów walczyła o pierwsze ligowe punkty. Burza wzmocniona kadrowo przystąpiła z nadziejami na korzystny rezultat, jednak już w 2 minucie na prowadzenie jako pierwsi wyszli gospodarze.

05 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejny sukces beniaminka z Rokitek

W niedzielne popołudnie sympatycy regionalnego futbolu mogli dopingować swoje zespoły na boisku w Rokitkach, gdzie miejscowa drużyna Czarnych II Rokitki podejmowała Bazalt Piotrowice, a mecz był rozgrywany o mistrzostwo klasy A legnickiego OZPN.

05 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Za nami derby ziemi chojnowskiej

Derby w klasie okręgowej pomiędzy Chojnowianką Chojnów a drużyną Czarni Rokitki za nami. W sobotnie popołudnie przy słonecznej aurze oba zespoły rozpoczęły walkę o pierwsze ligowe punkty oraz o to, kto będzie wiódł prym na ziemi chojnowskiej.


05 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trzecie miejsce koszykarskiej reprezentacji Dolnego Śląska na XIX Ogólnopolskich Igrzyskach LZS

Reprezentacji województwa dolnośląskiego w skład której wchodziły zawodniczki LZS Chojnów nie udało się obronić złotego medalu zdobytego rok temu w Zamościu. XIX Ogólnopolskie Igrzyska LZS w Tarnowie Podgórnym zakończyły na 3. pozycji. Zobacz jak zawodniczki z Ziemi Chojnowskiej poradziły sobie w innych konkurencjach.

04 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe granie w piłkarskich niższych ligach. Sportowe zmagania rozpoczęły się w sobotnie popołudnie w meczu o mistrzostwo klasy okręgowej. Naprzeciw siebie stanęły zespoły Chojnowianki Chojnów i Czarnych Rokitki, walczące o pierwsze ligowe punkty.

02 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 5
Zapowiedź meczów. Przed nami derby ziemi chojnowskiej
W nadchodzący weekend czekają nas nie lada emocje w regionalnej lidze piłki nożnej. W klasie okręgowej dojdzie do pojedynku zespołów reprezentujących ziemię chojnowską. Chojnowianka Chojnów podejmie na własnym boisku Czarnych Rokitki.
30 sierpień 2016, UKKS „ORIENS”, Wszystkich komentarzy: 0
Zawodnicy UKKS „ORIENS” na starcie Czasówki Rosochockiej

W minioną sobotę odbyła się Czasówka Karkonoska - IV Edycja - Czasówka Rosochocka jazda indywidualna na czas, na dystansie Sichów – Rosocha. Tym razem organizatorzy przygotowali trasę ostro pod górę, a dystans jaki mieli pokonać kolarze to 5400 m.

29 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rataj Paszowice nie stawił się na mecz z Burzą Gołaczów

Po ubiegłotygodniowej porażce ze Skorą Jadwisin zespół Burzy Gołaczów miał gościć u siebie drużynę Rataja Paszowice. Spotkanie jednak się nie odbyło, ponieważ goście się nie zjawili.

29 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa uległ Nysie Wiadrów

W niedzielę w Krzywej zespół Sokoła rozgrywał swój mecz w ramach rozgrywek o mistrzostwo klasy A. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Orłem Zagrodno, w drugiej kolejce przyszło im się zmierzyć z Nysą Wiadrów.

29 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Rokitek rozwijają skrzydła

Zmagania klasy A rozpoczęły się w Snowidzy, gdzie o godz. 11.00 naprzeciw siebie stanęły zespoły Zjednoczeni Snowidza i Czarni II Rokitki. Czarni podbudowani ostatnim ligowym zwycięstwem nie zamierzali tracić dobrej passy.

29 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni tracą formęW zeszły weekend Czarni Rokitki podejmowali na swoim boisku beniaminka ligi Przyszłość Prusice. W gorące niedzielne popołudnie mecz przyciągnął wielu sympatyków piłkarskich niższych lig.
29 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka vs Rodło

W sobotnie popołudnie chojnowski zespół udał się na mecz do Granowic. Rodło po zwycięstwie w Prusicach znajduje się w górnej części tabeli. Chojnowianka nawet po przegranej z Kuźnią prezentuje się przyzwoicie. Problemy kadrowe odeszły od zespołu z Chojnowa, pozostała tylko ciężka praca trenera i zawodników.

29 sierpień 2016, Chojnowianka Chojnów, Wszystkich komentarzy: 13
Klub Sportowy Chojnowianka ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej chłopców

Klub Sportowy Chojnowianka ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej chłopców z roczników: 2009, 2008, 2007, 2006. Treningi odbywać będą się 2 lub 3 razy w tygodniu. Będą także organizowane obozy w okresie zimowym i letnim. Zajęcia będą prowadzone przez trenerów posiadających uprawnienia UEFA.