Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Kultura i Rozrywka

25 październik 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
LEGNICA JAZZ DAY
Już trzeci raz Legnickie Centrum Kultury serwuje wszystkim fanom jazzu niemałą atrakcję -Legnica Jazz Day zbliża się wielkimi krokami...
25 październik 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Legenda polskiego bluesa zagra w Legnicy!
11 grudnia 2011r. w legnickiej hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Lotniczej 52 wystąpi legendarna kapela bluesowa - Dżem!
24 październik 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uczta dla fanów bluesa w LegnicyNie lada gratka dla miłośników bluesa. Już jutro (25.10) o godzinie 20:00 w legnickiej Spiżarni zagra trzech wspaniałych muzyków - Leszek Cichoński, Mike Greene i David Price.
20 październik 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
„Co jest śmieszne?” w wykonaniu kabaretu Hrabi29 października w CK "Muza" w Lubinie wystąpi kabaret Hrabi z programem "Co jest śmieszne?".
20 październik 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Teatroman 2011 - recital Jacka Wójcickiego w Jaworze W ramach XII Festiwalu Teatroman 2011. już jutro (21.10.2011r.) w Teatrze Miejskim w Jaworze o godzinie 18:00 wystąpi Jacek Wójcicki – aktor, śpiewak (tenor).
20 październik 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Grzegorz Halama - Pan Józek On Tur Jesień zdecydowanie należy do miłośników kabaretów. W sali widowiskowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji dnia 27 października 2011r. o godzinie 18:00 wystąpią Grzegorz Halama i Jarosław Jaros z autorskim programem „Żule i bandziory".
18 październik 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kamil Bednarek w Legnicy!
W legnickim klubie Spiżarnia wystąpi znany z programu "Mam Talent" Kamil Bednarek wraz ze swoim zepołem Star Guard Muffin.
18 październik 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kabaret Moralnego Niepokoju w legnickim Qubusie
Już 23.10.2011 r. o godzinie 16:00 w legnickim Qubus Hotel z nowym programem wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju.
17 październik 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert Renaty Przemyk w Legnicy (dostępna relacja)

Spragnionych kameralnych, melancholijnych wrażeń muzycznych pragnie zaspokoić Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy serwując pierwszy powakacyjny koncert z cyklu „Witelon Music Night” gdzie gościć będzie Renata Przemyk wraz z dwoma muzykami tworzącymi projekt Akustik Trio.

29 wrzesień 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Po raz  pierwszy Festyn w PZSDnia 1.10.2011r (sobota) Rada Rodziców i Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie zapraszają wszystkich mieszkańców z rodzinami na „Festyn w PZS”, który odbędzie się po raz pierwszy i mamy nadzieję że nie ostatni. Piknik rekreacyjny rozpocznie się o 13.00 godz. na boisku Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika przy PZS w Chojnowie, ul. Poźniaków 2.
29 wrzesień 2011, admin,
Jeśli lubisz Cygańskie klimaty, to mamy dla Ciebie propozycjęPierwsze dni Złotej Polskiej Jesieni zachęcają do wyjścia z domu. Piękna pogoda sprzyja spędzaniu czasu w gronie rodzinnym na łonie natury. W najbliższą sobotę warto zajrzeć do miejscowości Nowe Łąki niedaleko Pielgrzymki, na trasie między Złotoryją a Lwówkiem Śląskim. Tam, w ośrodku parafialnym Grapa odbędzie się biesiada cygańska.
29 wrzesień 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Świat Kresów wystawa Tomasza Kozłowskiego w LubinieZapraszamy mieszkańców miasta i gminy Chojnów na wystawę „Świat Kresów” z kolekcji Tomasza Kuby Kozłowskiego którą można oglądać od 1 do 31 października w Centrum Kultury „Muza”.
29 wrzesień 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowska Jesień z Muzyką DawnąChojnowska Jesień z Muzyką DawnąJesień w tym roku przywitała Chojnów dźwiękami muzyki dawnej.
26 wrzesień 2011, admin,
Nie możesz tego przegapić Stanisław Górka w BiałejW niedziele 2 października 2011r. w kościele w Białej o godzinie 10.00 wystąpi znany aktor Stanisław Górka, który swoją popularność zawdzięcza roli kościelnego Zbyszka Sroki w serialu "Plebania". Przedstawi on swój repertuar artystyczny.W spotkaniu udział też weźmie Ryszard Jan Czarnowski - autor książki m.in."LWÓW legenda zawsze wierna".
26 wrzesień 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Po raz kolejny Familijne Stowarzyszenie Zbarażan w Lubinie organizuje Kresową Pielgrzymkę, która odbędzie się 4 -8 października 2011 r. Zachęcamy mieszkańców miasta i gminy Chojnowa do skorzystania z możliwości zapisania się i wyruszenia w czterodniową wyciekę do Wilna, Troki, Kowna.Pielgrzymka Wileńska to około 2.5 tys. km. trasy.
26 wrzesień 2011, admin,
IX Kresowiana w Białej - relacjaIX Kresowiana w Białej Ostatnia wrześniowa niedziela w Białej upłynęła przy dźwiękach lwowskich piosenek, a ukraińskie przysmaki dodatkowo pomogły przenieść się w okolice Lwowa.„Kresowiana” rozpoczęła się Mszą Świętą. Po mszy przybyli goście mogli zasmakować w ukraińskich potrawach, kuchnia serwowała m.in.: kołduny, pierogi, barszcz, bigos, knysze i ciasta.
23 wrzesień 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Młodzieżowa Rada Miejska Chojnowa zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się 30 września (piątek) w sali kinowej MOKSiR. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00. Od 16.30 sprzedawane będą cegiełki uprawniające do wstępu na imprezę. Dochód przeznaczony jest na leczenie i rehabilitacje 13-letniego mieszkańca Chojnowa. Daniela chorego na dziecięce porażenie mózgowe.
22 wrzesień 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koniecznie zajedź do Jaroszówki na Międzynarodowe ZawodyMiędzynarodowe Zawody - Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego MIĘDZYNARODOWE ZAWODY KONNE W JAROSZÓWCEW najbliższy weekend, 7-9 października, w Ośrodku Sportów Konnych w Jaroszówce odbędą się międzynarodowe zawody otwarte w dyscyplinie Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego. Zawody kończą tegoroczny cykl Świtoń-Paczkowski TOUR.
22 wrzesień 2011, admin, Wszystkich komentarzy: 0
XII Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w PrzemkowieNiedaleko położony Przemków zaprasza mieszkańców miasta i gminy Chojnów na wspólne świętowanie. W dniach od 23 do 25 września odbędzie się XII Dolnośląskie Święto Miodu i Wina. Główną atrakcją imprezy będzie występ zespołu Kombi, który odbędzie się w niedziele o godzinie 20.00.
22 wrzesień 2011, MIK Lubin, Wszystkich komentarzy: 0
Teatr w LubinieMiejski Impresariat Kultury w Lubinie zaprasza mieszkańców miasta i gminy Chojnów na wydarzenia kulturalne. Poniżej zamieszczony został harmonogram Spektakli - TEATR w Lubinie. Teatr wywiera niezapomniane emocje. Serdecznie zapraszamy.