Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wiadomości

24 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zabierz mamę do Piccolo Mondo [KONKURS]

Pizzeria Piccolo Mondo to jeden z najbardziej rozpoznawalnych lokali gastronomicznych na terenie naszego miasta. Smak pysznego włoskiego jedzenia jakie serwuje pizzeria zna większość mieszkańców ziemi chojnowskiej. Doskonałym pomysłem byłoby zabranie tam swojej mamy, szczególnie, że wkrótce jej święto a my przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym do wygrania jest bon na kwotę 50 złotych!

24 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Plan Dni Chojnowa wśród tematów jutrzejszej sesji Rady Miejskiej

25 maja w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbędzie się majowa sesja Rady Miejskiej.

24 maj 2017, Partnerstwo,
Szkółka żeglarska rozpoczęła nabór na półkolonie w okresie wakacyjnym
Wakacje to czas odpoczynku, ale również świetna okazja do poznawania nowych form sportu, a może nawet odkrycia swojej nowej pasji. Lato nam kojarzy się ze słońcem, wodą i wiatrem czyli żeglarstwem – naszą pasją. Dlatego chcemy zaprosić do wspólnej przygody wszystkie dzieci w wieku...
24 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na koncert "Dla Ciebie, Mamo..."

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie chojnowskie mamy na koncert "Dla Ciebie, Mamo", który już w najbliższy piątek odbędzie się w sali widowiskowej Domu Kultury.

24 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Żółty pył na samochodach i oknach: co to jest?

Od pewnego czasu na samochodach oraz oknach gromadzi się żółty pył. Po deszczu zamienia się w trudną do usunięcia maź – co to jest?

24 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Konfeks wywiózł z Chojnowa 3 punkty. Trudna sytuacja Chojnowianki

W sobotę o godz. 17.00 na chojnowskim stadionie Chojnowianka Chojnów podejmowała drużynę Konfeksu Legnica.

23 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wystaw ogłoszenie na chojnow.pl – to bezpłatne!

Zachęcamy do korzystania z możliwości bezpłatnego dodawania ogłoszeń na naszym portalu.

23 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Derby w A klasie: Sokół pokonał rezerwy Rokitek

W niedzielne popołudnie na boisku w Rokitkach zmierzyły się dwa zespoły reprezentujące ziemię chojnowską w A klasie – Czarni II Rokitki oraz Sokół Krzywa. Nie da się ukryć, że tego dnia szczęście dużo mocniej sprzyjało zawodnikom z Krzywej.

23 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni rozgromili Grom

26. kolejka legnickiej klasy okręgowej zakończyła się zwycięstwem Czarnych, którzy na własnej murawie podejmowali w sobotę zespół Gromu Gromadzyń Wielowieś.

23 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Urząd Miejski zajmie się jednym z najbrzydszych placów w Chojnowie

Całkowicie zrujnowany asfalt, samochody parkujące na czymś, co kiedyś było trawnikiem, porozrzucane kontenery na śmieci i odpadki walające się wokół - całość dopełniają zniszczone elewacje bloków. Tak obecnie prezentuje się plac położony między ulicami: Bolesława Chrobrego, Paderewskiego, Kilińskiego i Grunwaldzką. To wszystko jednak się zmieni.

23 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowski Turniej Retrofutbolistów dla Bolesławca. Chojnowianka na podium [ZDJĘCIA]
W minioną sobotę na boisku w Parku Piastowskim odbyła się III edycja Biesiadnego Turnieju Retrofutbolistów. W wydarzeniu udział wzięły cztery zespoły z terenu Dolnego Śląska. Poznaj wyniki i zobacz zdjęcia z zawodów.
23 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Światłoń druga w Wilkszynie

W ostatnią niedzielę podwrocławski Wilkszyn gościł rywalizację kolarską w indywidualnej jeździe na czas. Na starcie tegorocznej edycji "Śniadania Mistrzów" pojawiła się również zawodniczka Czarnych Rokitki Małgorzata Światłoń.

22 maj 2017, Powiatowy Zespół Szkół, Wszystkich komentarzy: 0
Erasmus + zawitał do PZS w Chojnowie

Poniedziałek, 15 maja, był pierwszym oficjalnym dniem wizyty naszych gości, lecz delegacje z Anglii i Włoch zawitały do nas już w sobotę, natomiast z Francji, Portugalii, Rumunii i Niemiec - w niedzielę.

22 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
LMKS "SFORA" Chojnów walczy o nowoczesny sprzęt, profesjonalną matę i liczy na Waszą pomoc

Klub taekwondo LMKS "SFORA" Chojnów walczy o nowoczesny sprzęt ochronny i profesjonalną matę treningową. Chojnowian w walce wspomóc może każdy z nas - wystarczy jedno kliknięcie i podanie kilku informacji.

22 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Co dalej z Chojnowianką?

Przed nami walne nadzwyczajne zebranie członków klubu KS Chojnowianka, podczas którego wspólnie zostaną podjęte decyzje dotyczące przyszłości klubu.

22 maj 2017, Grono Pedagogiczne ZSP Rokitki, Wszystkich komentarzy: 0
Julian i Aleks rządzili w Rokitkach na rodzinnym festynie
Rodzinny festyn, jak i sportowe zawody zorganizował Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rokitkach z okazji Dnia Dziecka.
22 maj 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Czy okno antywłamaniowe z roletą da radę złodziejowi?
Czy Tobie również zabezpieczenie okna kojarzy się wyłącznie z kratą? Rzeczywiście, obecnie używa się tego rodzaju rozwiązań, m.in w sklepach, szkołach, czy urzędach, jednakże w domu zdecydowanie się to nie sprawdzi...
21 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe spotkania w ramach rozgrywek legnickich piłkarskich lig niższych. Prezentujemy wyniki meczów zespołów z ziemi chojnowskiej.

21 maj 2017, Partnerstwo,
ALUMISTR - Balkon dla Ciebie
Częścią twojego mieszkania jest balkon, ale nie używasz go? Płacisz za bezużyteczne miejsce, które można wykorzystać? Czy w Twoim mieszkaniu doświadczasz hałasu, kurzu z ulicy lub w domu masz osobę cierpiącą na alergię? Nie lubisz stale sprzątać zanieczyszczeń od ptaków lub śmieci od sąsiadów i przechodniów? Czy twój balkon jest w stanie awaryjnym? Rozwiązaniem jest montaż oszklenia na balkon lub loggie lub całego systemu balustrady z oszkleniem.
20 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk wraz z kadrą Polski rusza na podbój Białorusi
24 maja w Grodnie rozpoczyna się Międzynarodowy Turniej Bokserski. Wśród zawodników reprezentujących nasz kraj na Białorusi znajdzie się Łukasz Niemczyk, bokser klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki.