Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Wiadomości

03 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Panie z gminy Chojnów ponownie będą świętować w Krzywej
Co roku na początku marca świetlica wiejska w Krzywej gromadzi panie z gminy Chojnów, które wspólnie celebrują swoje święto. Nie inaczej będzie i w tym roku. Wójt, Sołtys, lokalny samorząd oraz Gminna Biblioteka Publiczna zapraszają na Dzień Kobiet w gminie Chojnów.
03 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Piotr z Chojnowa walczy ze złośliwym guzem mózgu. Każdy z nas może mu pomóc
Ponawiamy naszą prośbę o pomoc dla Piotra z Chojnowa, który walczy ze złośliwym guzem mózgu.
03 marzec 2020, SP Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
Lidia Janczak z Niedźwiedzic laureatką na Gali Mistrzów Sportu

28 lutego w Niedźwiedzicach odbyła się Gala Mistrzów Sportu gminy Chojnów. Już po raz drugi uczennica Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzicach - Lidia Janczak, odebrała statuetkę za wybitne osiągnięcia sportowe w 2019 roku. Otrzymała też nagrodę specjalną wójta gminy Chojnów.

02 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Modernizacja sieci wodociągowej spowoduje kolejną przerwę w dostawie wody
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o kolejnej przerwie w dostawie wody.
02 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poznaliśmy wyniki gminnych eleminacji Pegazika
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzywej odbyły się gminne eliminacje XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Pegazik. Do udziału zgłosiło się 14 uczestników, z czego aż 12 startowało w kategorii młodszej.
02 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Akcja "Prędkość". Ujawniono blisko 80 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość
Pod koniec minionego tygodnia na drogach powiatu legnickiego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzili wzmożone działania kontrolne „Prędkość”. Funkcjonariusze podczas całodniowej akcji ujawnili blisko 80 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość.
02 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przedszkole nr 3 apeluje: Nie przyprowadzajcie dzieci przeziębionych
Niemal wszystkie chojnowskie placówki oświatowe od kilku dni informują o zasadach profilaktyki zdrowotnej oraz przekazują dalej informację Głównego Inspektora Sanitarnego. Przedszkole Miejskie nr 3 poruszyło temat przyprowadzania do placówki dzieci przeziębionych i narażania przez to zdrowia swoich oraz innych dzieci a także dorosłych. Temat jest ważny i to nie tylko teraz.
01 marzec 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna zachęca chojnowian do udziału w dwóch konkursach rangi wojewódzkiej
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza chojnowian do udziału w dwóch konkursach organizowanych przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu.
28 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gala Mistrzów Sportu 2020, czyli święto sportowców, trenerów i działaczy [ZDJĘCIA]
Po raz dziewiąty Urząd Gminy Chojnów oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Chojnowie postanowiło uhonorować najlepszych zawodników, trenerów, działaczy sportowych i sponsorów wspierających lokalny sport organizując Galę Mistrzów Sportu Gminy Chojnów. Nazwiska najlepszych zeszłorocznych sportowców oraz trenerów i najbardziej zaangażowanych działaczy poznaliśmy tym razem w Niedźwiedzicach.
28 luty 2020, Partnerstwo,
Sprzedajesz samochód? Zobacz, co musisz wiedzieć
Sprzedaż samochodu oznacza dla zbywcy wiele formalności do dopełnienia. Od czego zacząć? Jakie dokumenty trzeba skompletować? Jak zapewnić sobie sukces na polu sprzedażowy? Jak zaoszczędzić czas? Poznaj najważniejsze informacje na temat takiej transakcji.
28 luty 2020, Szkoła Podstawowa nr 4,
Zapraszamy na „Spotkanie z Czwórką”!

Już w środę 4 marca o godz. 17.00, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich chojnowskich przedszkolaków z grup zerowych wraz z rodzicami na niecodzienne „Spotkanie z Czwórką” z mnóstwem atrakcji w tle!

28 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koronawirus SARS-Cov-2: Jak zapobiegać zakażeniom?
Ministerstwo Zdrowia publikuje informacje dotyczące potencjalnego zagrożenia jakie niesie ze sobą koronawirus SARS-Cov-2.
28 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Cztery uczestniczki w miejskich eliminacjach konkursu recytatorskiego Pegazik [ZDJĘCIA]
27 lutego w Domu Schrama odbyły się miejskie eliminacje XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Pegazik. Cztery uczestniczki zmagań walczyły o możliwość reprezentowania Chojnowa na szczeblu powiatowym.
27 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Odwiedziny w legnickim szpitalu wstrzymane
Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy podjęła decyzję o całkowitym wstrzymaniu odwiedzin. Decyzja podyktowana jest względami bezpieczeństwa chorych przebywających na oddziałach szpitalnych.
27 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wzmożone kontrole prędkości na naszych drogach
Od godziny 6:00 na lokalnych drogach prowadzone są policyjne działania "Prędkość", ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości.
27 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami lutowa sesja Rady Gminy. Zobacz jakimi tematami zajmą się radni
28 lutego w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się XIX sesja Rady Gminy Chojnów.
27 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miasto zmienia zasady segregacji odpadów. Zniżki dla kompostujących bioodpady
Chojnowski ratusz w związku ze zmianą przepisów w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi zmienia lokalną gospodarkę odpadami i dostosowuje ją do wymogów ustawowych. Urząd prosi o wypełnienie deklaracji kompostowania bioodpadów. Zobacz jakie zmiany nas czekają.
26 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W ogrodzie barw - malarska wystawa w Muzeum Regionalnym
Dyrektor Muzeum Regionalnego oraz Wiesław Wojciechowski zaprasza na wystawę "W ogrodzie barw. Wiesław Wojciechowski - malarstwo".
26 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jest szansa na żłobek w gminie Chojnów, jednak nie wcześniej niż w 2022 roku
W Urzędzie Gminy Chojnów odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne w sprawie utworzenia na terenie gminy Chojnów pierwszego publicznego żłobka. W spotkaniu z przedstawicielami władz samorządowych udział wzięli rodzice zainteresowani powstaniem takiej placówki oraz ich dzieci.
26 luty 2020, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Coraz bliżej budowy kanalizacji w Białej
Jesteśmy coraz bliżej realizacji największej tegorocznej inwestycji w gminie Chojnów. Wczoraj doszło do podpisania umowy na wykonanie kanalizacji sanitarnej dla wsi Biała. Koszt inwestycji wyniesie blisko 9 milionów złotych.