Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Wiadomości

18 May 2020, admin, All comments: 0
Powiatowy Zespół Szkół otrzymał laptopy. Będą z nich korzystać potrzebujący uczniowie
Na ręce dyrekcji Powiatowego Zespołu Szkół przekazano dziś kilkadziesiąt laptopów o wartości 59 976,00 zł. To efekt rządowego programu "Zdalna szkoła", którego celem jest pomoc dla najbardziej potrzebujących uczniów.
18 May 2020, ŚDS nr 1, All comments: 0
Zajęcia aktywizujące w Środowiskowym Domu Samopomocy Nr 1 w Chojnowie
Z powodu sytuacji związanej z koronawirusem zajęcia w Środowiskowym Domu Samopomocy nr 1 w Chojnowie są zawieszone. Podopieczni jednak nie próżnują i każdy z nich spędza wolny czas w ciekawy i interesujący sposób.
18 May 2020, admin, All comments: 2
Chojnowscy policjanci zatrzymali złodzieja paliwa
Policjanci Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o liczne kradzieże paliwa ze zbiorników pojazdów ciężarowych. Łącznie sprawca ukradł blisko 3 tys. litrów oleju napędowego. Dodatkowo policjanci udowodnili mu kradzież kamer oraz akumulatora. Łączną wartość strat oszacowano na kwotę blisko 15 tys. złotych.
17 May 2020, ŚDS nr 2, All comments: 0
ŚDS nr 2: Mimo, że podopieczni są nadal nieobecni w naszym Domu, to my działamy bez ustanku!
Mimo, że podopieczni są nadal nieobecni w naszym Domu, to my działamy bez ustanku!
16 May 2020, Partnerstwo,
Wysyłaj taniej dzięki pakietom kurierskim
Tani kurier to kluczowa sprawa dla firmy, szczególnie w branży e-commerce. Badania opinii internautów pokazują, że kurier to najpopularniejsza forma dostawy zamówień ze sklepów on-line - 58% osób kupujących w sieci deklaruje, że właśnie z tej formy dostawy najczęściej korzystają najczęściej...
15 May 2020, admin2, All comments: 0
15 maja: raport w sprawie koronawirusa
Dziś wykryto 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.
15 May 2020, Partnerstwo, All comments: 0
PZS to szkoła dająca wiele możliwości rozwoju

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie rozpoczyna rekrutację uczniów na rok szkolny 2020/2021. Dlaczego warto wybrać właśnie tę placówkę? Bo to miejsce, które spełni Twoje oczekiwania! Tutaj zdobędziesz solidną wiedzę oraz będziesz miał szerokie możliwości rozwoju.

15 May 2020, admin, All comments: 0
15 624 butelki wody 1.5 l Jawor Mineral już w szpitalu w Legnicy [ZDJĘCIA]
Akcja "Woda 2" przyniosła niebywały efekt - jest nim ogromna dostawa wody do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. O szczegółach akcji mówi Andrzej Kupczyk - jej inicjator i koordynator.
15 May 2020, Partnerstwo,
Projekty domów na wąską działkę? Nic trudnego!

W polskim krajobrazie na dobre wpisały się wąskie działki, wynikające z historycznych uwarunkowań. Pomimo niewielkich rozmiarów cieszą się one dużą popularnością wśród osób, którym zależy na ekonomicznym i funkcjonalnym rozwiązaniu. Jaki jednak dom wybudować na wąskiej działce? Sprawdzamy wymogi prawne oraz najczęściej wybierane projekty.

15 May 2020, admin, All comments: 0
Akcja #woda2 - pomoc dla legnickiego szpitala.  Cel - 15 000 butelek! [AKTUALIZACJA]
Rozpoczynamy naszą kolejną wspólną akcję! Legnicki szpital potrzebuje wody - pokażmy jeszcze raz naszą solidarność z pacjentami, którzy nie mogą zobaczyć się ze swoimi bliskimi, wesprzyjmy personel, który od miesięcy toczy walkę z Covid-19. To nasz najbliższy szpital!
14 May 2020, admin2, All comments: 1
14 maja: raport w sprawie koronawirusaDzisiaj potwierdzono 4 nowe przypadki zakażenia.
14 May 2020, admin, All comments: 0
Bezpłatne szkolenia on-line dla mieszkańców gminy Chojnów
"E-aktywni mieszkańcy Gminy Chojnów" to nazwa projektu, którego celem jest podnoszenie kompetencji cyfrowych mieszkańców gminy wiejskiej. W jego ramach odbywać się będą darmowe szkolenia, do udziału w których zaprasza Wójt Gminy Chojnów.
14 May 2020, admin, All comments: 0
Kaskadowy pomiar prędkości na lokalnych drogach
Od godziny 6:00 na drogach powiatu legnickiego trwają działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i dbanie o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.
14 May 2020, admin, All comments: 0
Muzeum Regionalne szykuje się do otwarcia
Po dwóch miesiącach od zamknięcia, chojnowskie Muzeum Regionalne przygotowuje się do ponownego udostępnienia zbiorów.
13 May 2020, admin2, All comments: 1
13 maja: raport w sprawie koronawirusaNa terenie Legnicy i powiatu legnickiego potwierdzono dziś 8 nowych przypadków zakażenia.
13 May 2020, Andrzej Kupczyk, All comments: 0
250 sztuk profesjonalnych przyłbic juz w Niebieskim ParasoluDzień dobry Państwu. Jak widać konkretne porządne przyłbice. Informuję, że dostarczyliśmy już do Niebieskiego Parasola .To nie mała darowizna. Opiszę to w podsumowaniu pomocy dla Niebieskiego Parasola.
13 May 2020, admin, All comments: 6
Rząd znosi kolejne ograniczenia
Zgodnie z zapowiedziami, rząd ogłosił trzeci, przedostatni etap znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem. Od poniedziałku 18 maja będziemy mogli skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki, a także pójść do restauracji i kawiarni.
13 May 2020, admin, All comments: 0
MOPS informuje o wsparciu dla osób pozostających na kwarantannie
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje o wsparciu dla osób objętych kwarantanną domową oraz pozostającym w izolacji domowej - zwłaszcza osobom samotnym, chorym i seniorom.
13 May 2020, admin, All comments: 0
Utylizacja azbestu w gminie Chojnów. Ostatnie dni na składanie wniosków

15 maja kończy się termin składania wniosków o dofinansowanie prac związanych z utylizacją azbestu. Finansowaniu podlegają koszty z zakresu usuwania, transportu i utylizacji wyrobów zawierających azbest.

12 May 2020, admin2, All comments: 5
12 maja: raport w sprawie koronawirusa

Dziś 3 osoby z terenu powiatu legnickiego otrzymały status ozdrowieńców. Są to 3 kobiety w średnim wieku.

Sklep Bigform