Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Wiadomości

23 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przy rzece odnaleziono pociski artyleryjskie. Policja ostrzega przed niewybuchami
Jeden z mieszkańców gminy Chojnów w trakcie spaceru po łące w niewielkiej odległości od rzeki Czarna Woda odnalazł pociski artyleryjskie. Miejsce ujawnienia nabojów zostało zabezpieczone przez policję.
23 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już w najbliższy piątek sesja Rady Gminy
25 sierpnia o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów rozpocznie się sierpniowa sesja Rady Gminy Chojnów. Głównym tematem obrad będzie stan techniczny infrastruktury drogowej i oznakowania na terenie gminy w 2016 roku.
22 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Letnie Koncerty Organowe - przed nami druga odsłona wydarzenia

Bartosz Patryk Rzyman - mistrz gry na organach, będzie gwiazdą drugiego wieczoru w ramach Letnich Koncertów Organowych organizowanych w te wakacje w chojnowskiej farze.

22 sierpień 2017, AKPZ SFORA Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Myśląc o koniu... i o psach zaprzęgowych. Sfora Chojnów gościnnie w Western City [ZDJĘCIA]
19 sierpnia Amatorski Klub Psich Zaprzęgów "Sfora Chojnów" zaprezentował się w Western City koło Karpacza podczas imprezy międzynarodowej "Myśląc o Koniu". Nie dotyczyła ona tylko koni, ale także psów.
21 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pracowite wakacje Małgorzaty Światłoń
Triathlony w: Chodzieży, Wolsztynie, Radkowie, Sławie, turnieje w Starym Łomie i Goliszowie - za Małgorzatą Światłoń, multisportsmenką z Rokitek pracowite wakacje.
21 sierpień 2017, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Seminarium dotyczące środków partycypacyjnych Gminy Chojnów
Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz wraz ze Stowarzyszeniem Akademia Otwartych Umysłów oraz Stowarzyszeniem Aktywnych Mieszkańców Wsi Osetnica zapraszają na seminarium pt. „Partycypacja społeczna w Gminie Chojnów”, które odbędzie się w 23 sierpnia o godzinie 17:00 w Świetlicy w Krzywej.
21 sierpień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Czy rak oznacza koniec?W Polsce coraz częściej diagnozowane są nowotwory różnych organów o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Dla wielu pacjentów diagnoza jest końcem świata.
21 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Niebieski Parasol upamiętni Zbigniewa Wodeckiego - "Lubię wracać tam gdzie byłem"
Już w najbliższy piątek Dolnośląskie Stowarzyszenie "Niebieski Parasol" gościć będzie dziesiątą edycję Turnieju Tańca i Śpiewu "Lubię wracać tam gdzie byłem".
20 sierpień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w lokalnych piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki meczów rozegranych przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

20 sierpień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 23
Chojnowianka zremisowała z Płomieniem Michów

Wczorajsze spotkanie między Chojnowianką Chojnów a Płomieniem Michów zakończyło się remisem.

19 sierpień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

18 sierpień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

18 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W nocy możliwe burze z gradem
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed nocnymi burzami z gradem.
18 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 9
Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetarg na przebudowę chojnowskiego dworca. Zobacz plany
Chojnowski wrzód stanie się chlubą miasta? Wstępne plany remontu dworca kolejowego powoli wcielane są w życie. Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetarg na przebudowę obiektu. Zobacz jak prezentować będzie się dworzec po remoncie.
18 sierpień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Rozpoczynamy weekend, warto więc będzie wybrać się do kina. Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura. W tym tygodniu znajdziemy w nim coś dla fanów gatunku science-fiction oraz tradycyjnie propozycję dla najmłodszych kinomanów.

18 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Znaleziono dwa psy. Znasz ich właściciela?
17 sierpnia Urząd Gminy Chojnów otrzymał zgłoszenie o 2 pieskach znalezionych na końcu miejscowości Witków, przy wyjeździe w stronę Grobli. Wszystkie osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji o psach i osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt.
17 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Policja bierze pod lupę kierowców na A4
Jutro od samego rana policjanci z legnickiej drogówki prowadzić będą działania pod nazwą "Bezpiecznie po autostradzie i ekspresówce".
17 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyjechali na Ukrainę by zadbać o mogiły naszych przodków
Grupa mieszkańców powiatu legnickiego, w tym przedstawiciele chojnowskiego Powiatowego Zespołu Szkół wyjechała na Ukrainę, gdzie w ramach akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia" wzięli udział w porządkowaniu grobów przodków.
17 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MOKSiR zaprasza na zajęcia sportowe, taneczne oraz plastyczne
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na "Wakacje z MOKSiR". W planach zajęcia sportowe, taneczne oraz plastyczne.
17 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
39 zdarzeń drogowych w długi weekend
Nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu legnickiego w miniony długi weekend czuwało kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Od 11 do 15 sierpnia doszło w naszym regionie do 39 zdarzeń drogowych; funkcjonariusze przeprowadzili 500 różnego rodzaju interwencji, zatrzymali na gorącym uczynku 32 przestępców oraz ujawnili 10 poszukiwanych. Pomimo apeli o trzeźwość "za kółkiem", funkcjonariusze zatrzymali 10 nietrzeźwych kierujących i 3 po użyciu środków odurzających.