Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wiadomości

09 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 5
W okolicach Chojnowa wataha wilków zagryzła 20 owiec

20 lat temu wilki uznane zostały za gatunek zagrożony wyginięciem - dzisiaj grożą naszym zwierzętom. W niedalekiej Gromadce wataha wilków zagryzła 20 owiec.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół przywiózł 3 punkty

W miniony weekend zespół Sokoła Krzywa udał się na wyjazdowe spotkanie z drużyną Błękitni Kościelec, który zakończył się zwycięstwem podopiecznych Łukasza Kurczaka.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza pokonana przez Huragan (foto)

W niedzielne deszczowe popołudnie Burza Gołaczów podejmowała u siebie drużynę Huragana Proboszczów. 24 kolejka legnickiej A klasy nie przyniosła punktów drużynie z Gołaczowa.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Czarnych nadal bez punktów (foto)

Niedzielne spotkanie rozegrane w Rokitkach między Czarnymi II a Nysą Wiadrów było prawdziwą walką o panowanie przy piłce. Żadna z drużyn nie chciała odpuścić, jednak ostatecznie to przyjezdni udowodnili swoją wyższość.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni wywalczyli 1 punkt (foto)

W sobotę Czarni Rokitki gościli u siebie zespół Iskry Księginice. Rywal był dość wymagający, bowiem Iskra zajmuje 3. miejsce w ligowej tabeli, na swoim koncie mając 50 punktów, co daje jej 26-punktową przewagę nad zajmującymi 12. pozycję Rokitkami.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 4
Kolejna przegrana Chojnowianki (foto)

W niedzielne popołudnie Chojnowianka Chojnów podejmowała na własnej murawie drużynę Odry Chobienia. Niestety, mecz zakończył się kolejną przegraną Chojnowianki.

08 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna: Wojciech Drzewicki - Wyspy Oceanu Atlantyckiego i Morza Śródziemnego

Miejska Biblioteka Publiczna czynnie włączyła się w XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, który rozpoczął się właśnie dzisiaj. Przez najbliższe dni czekać nas będą warsztaty, spotkania autorskie oraz zajęcia czytelniczo-plastyczne. Sporym zainteresowaniem niemal zawsze cieszą się spotkania z podróżnikami. W najbliższy czwartek chojnowską bibliotekę odwiedzi dr Wojciech Drzewicki.

08 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policjanci zatrzymali sprawcę dwóch napadów na punkty handlowe w Chojnowie

12 lat więzienia grozi mężczyźnie, który dokonał dwóch napadów na punkty handlowe w Chojnowie. Przestępca trafił w ręce chojnowskich policjantów; został zatrzymany w kasynie gier oddalonym o kilkaset metrów od miejsca, w którym trzy godziny wcześniej dokonał rozboju.

08 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Drugi łyk "Eliksiru starości"

Nie miałeś możliwości być na premierze spektaklu "Eliksir starości" w wykonaniu działającej w naszym mieście grupy teatralnej "Antykwariat"? Nic straconego. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji już w najbliższy piątek zaprasza na powtórkę.

08 maj 2017, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Srebro w Turnieju BRD dla "dwójki"
6 maja na terenie WORD w Legnicy odbyły się eliminacje strefowe ogólnopolskiego Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym (BRD) szkół podstawowych i gimnazjalnych.
07 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Weekendowe rozgrywki w lokalnych piłkarskich ligach niższych już za nami. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami meczów. Pomimo tego, że pogoda w ten weekend nas nie rozpieszczała, udało nam się zebrać bogatą fotorelację ze sportowych zmagań – pojawi się ona na łamach naszego portalu już w najbliższych dniach.

05 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami kolejne zmagania w lokalnych piłkarskich ligach niższych. Miejmy nadzieję, że zespołom z ziemi chojnowskiej w tej kolejce pójdzie lepiej, niż podczas meczów rozegranych 3 maja. Prezentujemy harmonogram rozgrywek.

05 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolarze przemknęli przez Chojnów [ZDJĘCIA]

Niewiele ponad minutę trwał przejazd kolarzy przez chojnowski Rynek. Zawodnicy minęli także Osetnicę, Piotrowice i Gołaczów.

05 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Religijno-patriotyczny weekend w Wilczym Lesie [ZDJĘCIA]

Nabożeństwo majowe, apel poległych oraz liczne występy - tak przebiegła kolejna edycja Festiwalu Piosenki Religijno-Patriotycznej - wydarzenia organizowanego pod Krzyżem Milenijnym w Wilczym Lesie - miejscu, w którym krzyżują się granice trzech gmin i trzech powiatów.

05 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poświęć dwie minuty by wesprzeć chojnowską szkołę

Wystarczą dwie minuty wolnego czasu by pomóc uczniom chojnowskiego Gimnazjum nr 2 w zdobyciu fantastycznych nagród. Zobacz jak możesz wesprzeć akcję.

05 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

05 maj 2017, Zarząd ROD JAŚMIN, Wszystkich komentarzy: 0
Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Jaśmin" informuje o wolnych działkach
Zarząd ROD "JAŚMIN" przy ulicy Bolesławieckiej w Chojnowie informuje o wolnych działkach na terenie ogrodu.
04 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

W nadchodzący weekend kino Kultura proponuje chojnowianom obejrzenie filmu o mitycznym King Kongu. W sobotę tradycyjnie odbędzie się seans dla najmłodszych kinomanów. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem.

04 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa pokonał Burzę Gołaczów [foto]

Podczas wczorajszego meczu Sokół Krzywa podejmował na własnej murawie zespół Burzy Gołaczów. Walka była zacięta, ale ostatecznie trzy punkty zostały w Krzywej.

04 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Czarnych nadal zmagają się z brakami kadrowymi

23. kolejka o mistrzostwo legnickiej klasy A zakończyła się kolejną wysoką przegraną rezerw Czarnych. Drużyna z Rokitek od początku rundy zmaga się z dużymi problemami kadrowymi, które przekładają się na słabe wyniki.