Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Wiadomości

04 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
By milej rozpocząć rok szkolny. Konkurs dla czytelników chojnow.pl [WYNIKI]
Już w poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego. Widząc Wasze mieszane nastroje przygotowaliśmy konkurs, w którym mamy do rozdania podwójną wejściówkę na wybrany film w legnickim lub lubińskim kinie Helios!
04 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Żukietta zmierza do Kraju Basków. Śledź na bieżąco chojnowską ekspedycję
Z Chojnowa, przez Egelsbach i Commentry do Kraju Basków - wyruszyła charytatywna ekspedycja klubu Oldtimer Chojnów. Uczestnicy zapraszają do śledzenia ich podróży.
04 wrzesień 2017, Kasia_ & admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty! Zobacz zdjęcia ze wszystkich chojnowskich szkół

Punktualnie o godzinie 9:00 we wszystkich chojnowskich szkołach - poczynając od podstawowych, poprzez gimnazja po Powiatowy Zespół Szkół, oficjalnie zainaugurowano nowy rok szkolny.

Zobacz zdjęcia.

03 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań zespołów rozegranych przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

02 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady Miejskiej
Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z ostatniej sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 29 sierpnia 2017 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie.
02 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
W chojnowskim MOKSiR zabrzmią najpiękniejsze romanse

Już w najbliższy czwartek, 7 września, w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji zabrzmią najpiękniejsze romanse polsko-rosyjskie. Rozpoczęcie koncertu planowane jest na godz. 19.00.

02 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

01 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

01 wrzesień 2017, SPW Niedźwiedzice , Wszystkich komentarzy: 0
SPW Niedźwiedzice rusza z realizacją projektu "Promocja Idei Odnowy Wsi Dolnośląskiej"
Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice rozpoczęło realizację zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych w ramach konkursu "Przedsięwzięcia promujące ideę odnowy wsi".
01 wrzesień 2017, admin,
Ogłoszenia na chojnow.pl - teraz jeszcze więcej kategorii i wciąż za darmo!

Chcesz coś sprzedać, kupić, oddać za darmo? A może szukasz mieszkania, samochodu, pracy lub wręcz przeciwnie - chcesz zaoferować pracę. Niezależnie od twoich potrzeb dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszego serwisu ogłoszeniowego, dzięki któremu masz szansę dotrzeć do osób z rejonu Chojnowa całkowicie za darmo!

01 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Nie będą segregować odpadów? Czekają ich podwyżki
Od kilku miesięcy, podczas każdej sesji Rady Miejskiej powraca temat śmieci. Tym razem tematem przewodnim była segregacja - głos w sprawie zabrał inspektor ds. gospodarki komunalnej i mieszkaniowej, który zaznaczył, że dużą winę za obecny stan rzeczy ponoszą osoby, które w niewłaściwy sposób segregują odpady.
01 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MOKSiR zaprasza na dwie wystawy
Od września w chojnowskim Domu Kultury oglądać możemy prace uczestniczek Pracowni Tkaniny Artystycznej Teresy Olszewskiej-Bancewicz oraz obrazy Józefy Pawlak.
31 sierpień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura. W tym tygodniu oferta jest dość bogata. Będziemy mieli okazję zobaczyć film akcji, ciekawy dokument oraz tradycyjnie pojawi się coś dla najmłodszych wielbicieli kina.

31 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jubilatka i Teatr VIS a VIS zapraszają na Bittersweet
Chojnowska Kawiarnia Jubilatka i Teatr VIS a VIS zapraszają na Bittersweet - spektakl muzyczno-kabaretowy w stylu retro.
31 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnów pomoże mieszkańcom przejść na ekoogrzewanie

Od 29 sierpnia Urząd Miejski w Chojnowie przyjmuje wnioski mieszkańców Chojnowa o udzielenie dotacji celowej na realizację zadania inwestycyjnego służącego ograniczeniu niskiej emisji, polegającego na zmianie systemu ogrzewania w ramach programu „Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego”.

31 sierpień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (1 września) seanse filmu „Bodyguard Zawodowiec” w legnickim kinie Helios.

30 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Stypendia dla najlepszych [ZDJĘCIA]

Punktualnie o godzinie 17:00 w klimatyzowanej sali Domu Schrama rozpoczęła się coroczna uroczystość uhonorowania najzdolniejszych chojnowskich uczniów, w których ręce powędrowały stypendia burmistrza. Nagrodzono zarówno tych, którzy wyróżniają się w nauce, w dziedzinach artystycznych jak i w sporcie.

30 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nocna przerwa w dostawach wody
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej zapowiada kolejne przerwy w dostawach wody.
30 sierpień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nowy asfalt na Sikorskiego. Końcówka prac na Grunwaldzkiej [ZDJĘCIA]
Jedna z najważniejszych ulic na osiedlu zyskuje nową asfaltową nawierzchnię. W tym samym czasie na pobliskiej ulicy Grunwaldzkiej prowadzone są ostatnie prace nad nowym parkingiem i drogami dojazdowymi.
30 sierpień 2017, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Ekonomia społeczna - spotkanie konsultacyjno - doradcze w Urzędzie Gminy Chojnów
Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz oraz Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu miasta i gminy Chojnów oraz osoby zainteresowane podjęciem działalności gospodarczej i otwieraniem podmiotów ekonomii społecznej na spotkanie doradczo – szkoleniowe, które odbędzie się 5 września 2017 r. o godz. 16.00 w Urzędzie Gminy Chojnów, sala nr 6 (Parter).