Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Wiadomości

14 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Znaczki i kartki pocztowe na rozstrzygnięciu konkursu "Chojnów na przestrzeni wieków"

Filatelistyka to piękne hobby. Nie każdy wie, że w Chojnowie działa oddział Polskiego Związku Filatelistów. Właśnie to Koło wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną, Muzeum Regionalnym i Urzędem Miejskim w Chojnowie zorganizowało konkurs plastyczny „Chojnów na przestrzeni wieków”. W dniu wczorajszym (13 czerwca 2013 r.) odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie certyfikatów i upominków.

13 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Karnety do chojnowskiej siłowni rozdane. Rozwiązanie konkursu!

Minął tydzień odkąd wspólnie z klubem Hardcore Fitness z Chojnowa zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania mieliśmy wejściówki na siłownie. Zainteresowanie Czytelników portalu przerosło nasze oczekiwania, dzięki czemu udało nam się wywalczyć dodatkowe, jednodniowe bilety, których łącznie mamy 5 sztuk. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

13 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Doskonały start naszych kolarzy w Głogowie! Podsumowanie Międzyszkolnej Ligi Kolarskiej

Niedzielnym wyścigiem w Głogowie zakończyła się wiosenna edycja Dolnośląskiej Ligi Kolarskiej. Przez pięć tygodni młodzi kolarze ze szkół podstawowych i gimnazjów walczyli o punkty dla swoich szkół. Jak można było wcześniej przeczytać na naszym portalu w zawodach uczestniczyli również uczniowie ze szkół z Chojnowa i Budziwojowa. Nie obeszło się bez sukcesów!

13 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zdobądź tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Chojnowskiej!

„Pięćdziesięciotrzyipółletni pan Jerzy, entuzjasta futbolu sensu stricte, przybywa do Wrocławia na Euro 2012 – rendez – vous z piłką nożną” – tymi słowami w zeszłym roku rozpoczęło się Chojnowskie Dyktando dla dorosłych. Jaki tekst przygotują organizatorzy w tym roku? Odpowiedź poznamy już niebawem. Jubileuszowa, X edycja Chojnowskiego Dyktanda odbędzie się 17 czerwca.

12 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 34
Dni Chojnowa 2013 - program imprezy!

Wielu pytało, wszyscy czekali – w końcu jest. Poznaliśmy szczegółowy program tegorocznego święta naszego miasta – Dni Chojnowa. Poza znaną od jakiegoś czasu gwiazdą nr 1 – zespołem Happysad usłyszymy Orkiestrę Dętą, znaną z występów w Jubilatce grupę Niewinni, chojnowską Reputację, Grupę Juranda, grecki Dimitris Zorbas czy grający disco-polo zespół Andre – dla każdego coś miłego. Nie można również zapomnieć o licznych imprezach towarzyszących.

12 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
III Regionalny Festiwal Karaoke dla Osób Niepełnosprawnych

Nieskrywana radość, mnóstwo emocji, przeboje z polskich list przebojów i pełne zaangażowanie występujących – tak w kilku słowach można streścić wtorkowe zmagania podczas III edycji Festiwalu Karaoke dla Osób Niepełnosprawnych. Salę Widowiskową wypełnili uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej oraz domów samopomocy z Chojnowa, Legnicy, Jawora, Złotoryi i Bolesławca.

12 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ostatnia szansa by zobaczyć „Kochanków z Werony” w Legnicy! Mamy bilety! (KONKURS)

Niedziela 16 czerwca 2013 r. to ostatni dzień w tym sezonie by na chwilę przenieść się do szekspirowskiej Werony za sprawą spektaklu „Kochankowie z Werony”. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa konkurs, w którym mamy do rozdania 3 wejściówki do legnickiego teatru!

12 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszamy na Festyn z okazji 60. urodzin Przedszkola nr 1

Przedszkole Miejskie nr 1 w Chojnowie wychowuje dzieci, bawi i wprowadza do szkoły już od 60 lat. Z tej okazji w najbliższą sobotę będziemy świętować urodziny placówki wspólnie bawiąc się i korzystając z wielu atrakcji jakie z tej okazji przygotowali organizatorzy. Zapraszamy!

12 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Sfilmują historię chojnowianina Krystiana Bali

Amerykańskie filmowe serwisy internetowe pod koniec zeszłego tygodnia podały informację, że powstanie film na podstawie sprawy chojnowianina – Krystiana Bali, autora książki „Amok”. Książka była jednym z tropów, które pomogły policji trafić na ślad sprawcy.

11 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Panorama Chojnowa ze śmieci…

Na tydzień dajemy sobie spokój ze śmieciami by zaprezentować Państwu cykl zdjęć zrobionych przez Jerzego Kucharskiego prosto ze… śmietniska. Fotografie robione były z jednego miejsca przez blisko 3 lata.

11 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wieczorek muzyczny w Jubilatce
15 czerwca 2013 r. – w sobotę – w kawiarni Jubilatka będzie miał miejsce kolejny wieczorek muzyczny. Tym razem zaprezentują się przedstawiciele MOKSiR-owskiej sceny muzycznej czyli Reputacja, głównie w repertuarze Grzegorza Ciechowskiego oraz – UWAGA, UWAGA – Polish Fiction!
11 czerwiec 2013, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Zjazd Absolwentów PWSZ im. Witelona w Legnicy

15 czerwca 2013 r. odbędzie się Zjazd Absolwentów PWSZ im. Witelona w Legnicy. W ramach uroczystości zaplanowano spotkanie absolwentów z władzami Uczelni oraz nauczycielami akademickimi oraz piknik na dziedzińcu przed budynkiem A.

11 czerwiec 2013, Stowarzyszenie Jerzmanka, Wszystkich komentarzy: 0
Zaproszenie na III Biesiadę Nocy Świętojańskiej - Jerzmanowice 2013

Stowarzyszenie Jerzmanka wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Trójki serdecznie zapraszają na III Biesiadę Nocy Świętojańskiej w Jerzmanowiach. Niespotykana w okolicy zabawa taneczna na wolnym powietrzu odbędzie się już w tę sobotę o godzinie 19:00 i potrwa do samego świtu.

11 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Czasówka Szybowcowa w wykonaniu chojnowskich kolarzy

Trzecie miejsce Alicji Gałas to najlepszy wynik dla chojnowian przywieziony z Jeżowa Sudeckiego, gdzie w minioną sobotę odbyła się II edycja Czasówki Szybowcowej. Jazda indywidualna na czas rozegrana została na dystansie 3 km.

11 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Deszcz sponsorował niedzielną imprezę

Święto kwiatów, „Bambiniada”, pokaz strojów wykonanych podczas warsztatów czy wreszcie koncert w stylu lat 60-tych. To brzmi dobrze. Jeśli jednak spojrzymy na to co się działo w niedzielne popołudnie na chojnowskim Rynku już tak pięknie nie było…

10 czerwiec 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
 „Z jakiej bajki jest ta postać” – konkurs w SP 4
W dniu 7 czerwca w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 4 odbył się konkurs pt. „Z jakiej bajki jest ta postać?” przeprowadzony przez członków Koła Przyjaciół Biblioteki i ich opiekuna Elżbietę Rusiecką. Impreza była podsumowaniem całorocznej pracy związanej z rozpowszechnianiem czytelnictwa przez bibliotekę szkolną.
10 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Festyn Rodzinny w Przedszkolu nr 3 w Chojnowie

W sobotę 8 maja w ogrodzie Przedszkola nr 3 w Chojnowie odbył się Festyn Rodzinny. Na imprezie wspólnie bawiły się dzieci, rodzice oraz wszyscy sympatycy placówki.

10 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uważajmy na burze z gradem!

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu wydało ostrzeżenie dotyczące stanu pogody dla naszego województwa. W trakcie całego dnia istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia intensywnych opadów deszczu i burz z gradem.

10 czerwiec 2013, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 4
Trzy, dwa, jeden, START! Wielkie otwarcie marketu „Mrówka”. Serdecznie zapraszamy!

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów postanowiliśmy otworzyć nowy punkt sprzedaży w Chojnowie przy ulicy Zielonej 2. W naszym markecie znajdą Państwo wszystko co potrzebne do budowy i remontu domu. Urządzanie ukochanych „czterech kątów” będzie z nami bajecznie proste, a Państwa ogród zmieni się nie do poznania!

10 czerwiec 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Stonoga" już po raz czternasty!

Zdecydowanie więcej niż sto nóg poczuła scena MOKSIR podczas XIV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Zespołów Tanecznych – Stonoga 2013. Przed chojnowską publicznością zaprezentowało się blisko 50. ekip tanecznych z Dolnego Śląska i okolic. Zaciekła rywalizacja dostarczyła wielu emocji zarówno występującym jak i oklaskującym swoich faworytów!