Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

czego potrzebuje biznes na start?

Start i tak już opóźniony... ale może to i lepiej? To może nie do końca eleganckie, tylko że pandemiczna rzeczywistość będzie brutalna. Nie wszystkie firmy przetrwają ten kryzys - czyli zrobi się miejsce dla nowych podmiotów. I trzeba zrobić, co tylko (legalnie) się da, żeby wykorzystać okazję, która rychło się nadarzy. Zarówno w kwestii meritum działalności, jak też promocji. Jakie rozwiązania mogą Waszym zdaniem przynieść sukces w niedalekiej przyszłości? 
zgłoś komentarz
UPDATE Według niektórych obecność* firmy w internecie stanie się jeszcze istotniejsza. Nie tylko w sektorze e-commerce. Generalnie pandemia tylko przyspieszała pewne zmiany w zachowaniach konsumentów, bo pewne trendy były widoczne od dawna.  *w zasadzie to nie tyle sama obecność, co widoczność. Na https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ napisali o tym więcej. Innymi słowy na jutrzejszy sukces trzeba było zacząć pracować od wczoraj!
zgłoś komentarz
Ciekawe pytanie! Mogę na to odpowiedzieć na podstawie własnych doświadczeń :)! 
Prowadzę warsztat samochodowy, w którym pracuje trzech mechaników (w tym ja) oraz lakiernik. Od początku budowania swojej firmy zwróciłem uwagę na dobór odpowiedniej instalacji sprężonego powietrza oraz odopowiedniegpokompresora śrubowego, gdyż wiedziałem że większość moich urządzeń będzie nim zasilane. Dodatkowo skupiłem się także na tym, aby dostarczane powietrze do lakiernika było jak najlepszej jakości. Złej jakości powietrze może utrudnić lakierowanie elementów samochodu. Do tego stosuje się odpowiedni filtr sprężonego powietrza, który ma za zadanie zniwelować złą jakość sprężonego powietrza. Wydaje się na początku, że budowa takiej instalacji, to kwestia połączenia rurek, złączek i koniec.. otóż tak jest! Takie rozwiązanie oferuje instalacja aluminiowa z systemem INFINITY! Tylko zanim przystąpiliśmy do montażu, to najpierw sięgnęliśmy po wiedzę od firmy Pneumat., w celu zweryfikowania naszego warsztatu pod względem zapotrzebowania na sprężone powietrze i zaopatrzenia się w niezbędne komponenty do kompletnego systemu. Taka decyzja do dnia dzisiejszego przynosi nam szereg korzyści w tym zaczynając od najważniejszego, czyli od OSZCZĘDNOŚCI :). System INFINITY nie ma konieczności przeprowadzania konserwacji oraz obniża koszty eksploatacji! A ponadto jak już wcześniej wspomniałem, montaż lub wymiana wybranego elementu jest banalnie prosta! Firma Pneumat. oferuje również 10 lat gwarancji, co zapewnia bezpieczeństwo na długi okres użytkowania. W trakcie projektowania instalacji otrzymaliśmy również cenne wskazówki dotyczące sprężarki śrubowej i narzędzi pneumatycznych, które także znajdują się w ofercie sklepu internetowego przedsiębiorstwa Pneumat. ;) Kupiliśmy wysokiej jakości kompresor śrubowy marki Kaeser Kompressoren oraz narzędzia pneumatyczne firmy Chicago Pneumatic. Do tej pory ja, jak i moi współpracownicy, zachwalamy jakość wykonania tych produktów, wydajność oraz niezawodność :). Podsumowując, żeby zaoszczędzić na prowadzeniu działalności, trzeba najpierw skupić się na fundamentach firmy ;)!
zgłoś komentarz
A tak przy okazji - to  co byście polecali, aby zmienić w magazynie tak na pierwszy rzut oka? Poza systemem, to tego nie dam rady zmieniać, ale za to idzie nam całkiem w porządku, więc nie narzekamy. Czy lepiej zainwestować w podnośnik towarowy (windę) czy może jednak w takie paleciaki ? Sama nie wiem, jak to wszystko wyprofilować.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.