Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Latarnie na środku hodnika

 Mam pytanie?Od czego w tym mieście jest burmistrz?Czy Pan Burmistrz myśli,że jeżeli jest wybrany na kolejną setną kadencję to już nic nie musi robić tylko brać wypłatę?Wpaździerniku jak grzyby po deszczu wyrosły na wąskim chodniku pod adresem Legnicka 75/1 latarnie.Tym samym osoba na wózku inwalidzkim, kobieta z wózkiem nie przejdzie spokojniepo chodniku.Ulica jest ruchliwa.Może dojść do tragedii.Wszystko było do Pana zgłaszane.Co Panz tym zrobił?Było zgłoszone do gazety i też nic.Po co wy istniejecie, jeżeli obywatela macie w...

zgłoś komentarz
Przepraszam za błąd w tytule. Nie wiedziałam jak edytować.
zgłoś komentarz
Przepraszam bardzo ale czemu pani czepia się burmistrza i skąd taki pomysł że On się na tym zna. W czasie budowy drogi i chodników na Bielawskiej pokazywałem Burmistrzowi że lampy montują na chodniku i uważałem że to był błąd. Pan Burmistrz wyprowadził mnie z błędu stwierdzając że tak ma być i wszystko jest prawidłowo
zgłoś komentarz
Zgadzam się z przedmówcą w 100%.
zgłoś komentarz
te nowe latarnie to porazka .... ktos sie machnal i ktos przyklepal. Kolejowa zle stoi , Kosciuszki to samo .

par. 44 Rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z 2 marca 1999 roku.


  • pkt. 2. Szerokość chodnika przy jezdni lub przy pasie postojowym nie powinna być mniejsza niż 2,0 m, a w wypadku przebudowy albo remontu drogi dopuszcza się miejscowe zmniejszenie szerokości chodnika do 1,25 m, jeżeli jest on przeznaczony wyłącznie do ruchu pieszych.
  • pkt. 3. Szerokość chodnika powinna być odpowiednio zwiększona, jeżeli oprócz ruchu pieszych jest on przeznaczony do usytuowania urządzeń technicznych, w szczególności podpór znaków drogowych, słupów, drzew, wejść lub zjazdów utrudniających ruch pieszych.
  • pkt. 6. Urządzenia na chodniku, w szczególności podpory znaków drogowych, słupy oświetleniowe należy tak usytuować, aby nie utrudniały użytkowania chodnika, w tym przez osoby niepełnosprawne.

zgłoś komentarz
No to w takim razie co można z tym zrobić? Niebawemwymysla coś jeszcze bardziej absurdalnego.Burmistrz przyklepie bo to nie pod jego domem i nic się z tym nie zrobi.Bede wdzięczna za pomoc.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.