Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Burmistrz 2018-2023 Serkies vs Grabek

Ja głosowałem ostatnio na Pana Serkiesa, ale myślę ze powoli przydałaby się jakaś zmiana, tym bardziej ze ta kadencja będzie trwała już nie 4 ale 5 lat to juz całkiem się można rozleniwić. Chyba racja, że potrzebny będzie młody pełny sił i nie związany jakimiś układami kandydat na Burmistrza w Chojnowie.
zgłoś komentarz
Obecny Burmistrz wygra wybory ponieważ na horyzoncie nie ma żadnego kontrkandydata, a wyciąganie kogoś z kapelusza skończy się jak ostatnio. Radny Grabek nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu  z tego co wiem to jeszcze studiuje.
zgłoś komentarz
Radny Grabek dużo działa, ale nie wiadomo co planuje, ja w 2014r głosowałem na Panią Agnieszkę Malik-Demiańczuk, ale liczyłem na to że chociaż zagrozi obecnej władzy ale niestety wszyscy kandydaci przegrali z kretesem z obecnym Burmistrzem. Mocno się osadził w urzędzie przez tyle lat.
zgłoś komentarz
Radny Grabek dużo działa, ale nie wiadomo co planuje, ja w 2014r głosowałem na Panią Agnieszkę Malik-Demiańczuk, ale liczyłem na to że chociaż zagrozi obecnej władzy ale niestety wszyscy kandydaci przegrali z kretesem z obecnym Burmistrzem. Mocno się osadził w urzędzie przez tyle lat.
a wczesniej zawsze na obecnego Burmistrza, ale chyba juz wystarczy...
zgłoś komentarz
A ja poprę kandydata , który w końcu wybuduje nowe tanie mieszkania komunalne na wynajem , stworzy miejsca pracy dobrej jakości a nie obozy koncentracyjne rodem z meksykańskiej strefy ekonomicznej i oczywiście obniży sobie pensję do trzech najniższych krajowych.Chciałabym żeby opieka medyczna była na wysokim poziomie i tak jak gwarantuje Konstytucja darmowa .Także włodarz powinien poprzeć inicjatywę darmowego in vitro, ponieważ prekariusze żyjący w ciągłym stresie mają problem z płodnością i staje się to chorobą cywilizacyjną.Troska o zwierzęta to także ważna sprawa.Oczywiście Burmistrz musi być uczciwy, ponieważ tego nigdzie nie kupisz.Proszę poradźcie.Który z kandydatów spełnia powyższe warunki.W sumie włodarze powinni być co najwyżej 3 kadencję , ponieważ później się odrealniają i zapominają o zwykłych ludziach.
zgłoś komentarz
ludzie macie jakiś informacje kto bedzie jeszcze kandydował???, tak jak "anna" pisze trzeba wybrać odpowiedniego kandydata!
zgłoś komentarz
Głosowałam na obecnego burmistrza zawsze.. Teraz nie wiem na kogo szczerze.. Ale jedno pewne nie na pana radnego. Nie wykazał się nadpobudliwością w radzie a składał oderwane od rzeczywistości projekty.. Ehh szkoda chłopaczka
zgłoś komentarz
Głosowałam na obecnego burmistrza zawsze.. Teraz nie wiem na kogo szczerze.. Ale jedno pewne nie na pana radnego. Nie wykazał się nadpobudliwością w radzie a składał oderwane od rzeczywistości projekty.. Ehh szkoda chłopaczka
zgłoś komentarz
ważne aby wybrać dobrego gospodarza i człowieka z werwą, któremu się chce coś robić.
zgłoś komentarz
Radny Paweł G. jest teraz bardzo aktywny, także pewnie liczy na wygraną z burmistrzem, według mnie może dojść do 2 tury a to już będzie ciekawie.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.