Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

konkurs na dyrektorkę sp4 rozstrzygnięty

dyrekcja w sp 4 w tym roku idzie do wymiany. za rządów obecnej Pani dyrektor oraz vice szkoła omal nie została zamknięta. Słusznie ogłoszono więc konkurs ale ile w konkursie jest konkursu a ile ustawki? Konkurs juz "sie rozstrzygnął". Nową Panią dyrektor zostaje Pani mgr Aneta Czapska.  Poparcie z Urzędu idzie peełną parą. No i dobrze. Nowa świeża krew jest niezbedna. Inne kandydatury to pomyłki. Vice dyrektorka współodpowiedzialna za obecny stan szkoły powinna się zapaśc pod ziemię a nie startować do konkursu. Radny Maciej Cieśla  nie jest lubiany w tej szkole - w końcu nie bez powodu zmienił ją na Jedynkę. Szkoda że kilka osób się wycofało. Było by ciekawiej ale....
zgłoś komentarz
Nie na darmo ostatnio pan burmistrz odwiedzał kuratorium, widocznie kogoś im podrzucił a kuratorium to poprze, tak że będzie 5 do 4, 3 głosy ma burmistrz a 2 kuratorium, reszta bez względu kogo poprze i tak będzie człowiek popierany przez burmistrza.To przykre że następną ustawkę nazywa się w Chojnowie konkursem skoro już dziś wiadomo kto wygra.Dziwi mnie start pana Cieśli którego pozbyto się ze szkoły z wielką ulgą, tak samo kandydatura obecnej wice dyrektor, kobieta doprowadziła szkołę do takiego stanu i myśli że ktoś ją poprze.Znów triumfuje  radna Czapska, tym razem córka będzie dyrektorkom a nie tylko wice jak Małgorzata, widać pani radna Czapska ma ogromny wpływ na burmistrza surprised
zgłoś komentarz
Kiedyś byłem uczniem SP4 była to fajna szkoła a teraz ta szkoła popadła w stan chyba uśpienia takie warunki hala sportowa basen i nic szkoła sp3 niema zaplecza i  konkuruje jak równa z równą a co do konkursu to propnuje na to stanowisko jakiegoś faceta i jest Pan Kopacki.
zgłoś komentarz
Pan Kopacki ma bezpośredni zakaz od Serkiesa, chłop może by chciał ale Serkies już wybrał kogo innego jak iwdać stąd ten zakaz.
zgłoś komentarz
Wygląda na to, że wszyscy tu wiedzą więcej niż sam Pan Burmistrz pewnie.... Szkoła miała być zamknięta, Pan Kopacki ma zakaz, najcudowniejsza jest Pani Czapska... Ludzie, weźcie sie opanujcie bo takie głupoty piszecie. Poza tym ciekawe skąd wiecie kto kandyduje skoro takiej oficjalnej listy nie ma... Może po prostu ktoś z Was ma ochote na stanowisko i kopie doły pod innymi? W ogóle to cały Chojnów tutaj widać, jak na dłoni. Same ploty, podłudzanie i wieczna zawiść. To chyba Wy powinniście się pozapadać pod ziemię!
zgłoś komentarz
Pamiętajcie. w każdej plotce jest ziarno prawdy. trzeba tylko umieć przesiać fakty,dodać dwa plus sześć i tak dalej.
Może i sa to kandydaci ale jest jeszcze jeden czarny koń o którym nikt tu nie wspomina na obecną chwilę. Chodzą plotki choć zaznaczam z góry że nie wiem ile w nich prawdy ale ponoć to stanowisko ma objąć z nadania radny Paweł Grabek. Aktywnie uczestniczy w strukturach rady miejskiej, był liderem Szlachetnej Paczki a co najważniejsze ma poparcie partii rządzącej bo startował właśnie z list Pis-u. Mówi się że na dniach do miasta ma przyjechać z nieoficjalną wizytą ktoś bardzo wysoko postawiony z Pis-u i rozmawiać w tej sprawie. Ten ważniak ma być też w Legnicy u jakiegoś prezesa strefy przemysłowej czy coś takiego. Radny Paweł Grabek jak najbardziej jestem za.
"Tym żyje świat" ;-)  
zgłoś komentarz
Marcin11 - "szkoła miała być zamknięta." - zapytaj w kuratorium jakie ostatnio notowania otrzymała i czy aby nie była to przedostatnia ocena przed zamknięciem, "zdali warunkowo pisząc poprawkę". Co do Pani Czapskiej to byłbym również za takim wyborem, nowi ludzie, nowe pomysły. Może śmiało konkurować z Grabkiem choć on ma większe poparcie Pis. Ciekawe czy on w ogóle ma zarządzanie ale przecież zawsze można w konkursie kwalifikacje po unieważnieniu obniżyć.Ja wiem skąd wiemy ale nie mogę tu publicznie powiedzieć że mam rodzinę w urzędzie bo jutro będzie nieswoja atmosfera. Mnie się stanowisko dyrektorki nie widzi. mało płacą.Jakoś nie widzę tu zawiści. To że ktoś napisał publicznie jak to się na prawdę odbywa to w końcu nic strasznego. Nie ma się o co wściekać. Każdy ma prawo własnego głosu jakikolwiek by nie był a przy okazji to właśnie po to chyba jest forum.
zgłoś komentarz
Po akcji w żłobku gdzie znajoma Czapskiej została dyrektorką choć były lepsze kandydatury nie zdziwię się że to prawda.Trzeba brać pod uwagę że burmistrz wybiera "swojaków"  bez względu czy będzie ta osoba tu opisana to bez zgody Putina nikt niema szans.
zgłoś komentarz
Okilion, jakoś mamy całkiem różne informacje. Sam interesuję się szkołą ponieważ mam tam syna. Tak również się dkłada, że znam pare osób z kuratorium i jakoś nigdy o zamknięciu nie słyszałem. Chyba nie masz zielonego pojęcia o tym jak źle musiałoby się dziać, żeby zamknąć szkołę. Dać się wykazać młodym bez doświadczenia? To nie mała wiejska szkółka tylko potężna szkoła, która potrzebuje twardej ręki i wiele osób, jak i ja widzi na tym stanowisku obecna wice-dyrektor. Gadajcie co chcecie, ale niestety w wielu sprawach nie podejmowała decyzji niestety, a szkoda. Konkretne, zaangażowane i znające się na rzeczy osoby jak Pani wice powinny być na stanowisku dyrektora. Owszem, każdy ma prawo wyrażać th swoje opinie, ale obojętnie co myślimy uważam, że powinno to być robione z szacunkiem, a nie typowym dla Chojnowa chamstwem i szyderstwem. A póki co czekajcie dalej na wysoko ustawione osoby z PIS-u, Putina, czy nawet księcia z bajki, same ploty. 
zgłoś komentarz
Może i ploty, ale wice powinna zostać rozliczona z godzin za które wzięła wynagrodzenie a nie prowadziła ani jeden raz zajęć bo kryła ją koleżanka która za nią odwalała "brudną robotę"  jakoś każdy o tym wie a cisza, wszyscy się boją, jak głosowanie w szkole będzie tajne jaką mam nadzieję, nikt Kornickiej nie poprze nawet jej popychadło Kopacki  :)  Nit nie cierpi tej kobiety tak samo jak dyrektorki i najgorsze co może być to gdyby jakimś cudem została dyrektorką, szkoła pogrąży się już całkiem.Sprawą zajęć o których piszę powinno zająć się kuratorium i burmistrz jeśli zależy mu na szkole, zrobić wywiad ile razy była na zajęciach które rzekomo miała prowadzić z koleżanką 2014/2015 z tego co mi wiadomo ani razu a cały rok brała za nie wynagrodzenie, "koleżanka" pewnie będzie ją kryć, to trzeba zrobić wywiad wśród dzieci on jej tam nie widziały ani razu.Obecna dyrektor też jest naiwna, Kornicka ryje pod nią ile się i kiedy się a myśli że są super koleżankami.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.