Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Debata kandydatów na burmistrza

Mam pytanie do administratora tej strony czy jako niezależne medium mógł by zorganizować debatę kandydatów na burmistrza?
zgłoś komentarz
po uzgodnieniu z ,,portalem"i kandydatami mogę poprowadzić taką debatę-Józef Szymański,wyborca!
zgłoś komentarz
Portal jest zależny od urzędu miasta, wykonuje dla niego usługi.Kilka razy zdejmował materiał albo cenzurował filmy z sesji rady miasta na polecenie burmistrza.Od tego są organizacje pozarządowe, które robią to pro publico bono.Najbliższa jest Złotoryja, Stowarzyszenie Młodzi Demokraci.Portal, urząd czy ludzie związani z urzędem odpadają, ponieważ nie będą bezstronni.Osobiście nie wierzę, że dojdzie do takiej debaty. http://www.maszglos.pl/personal/moderatorzy/
zgłoś komentarz
Witam,
Warto obejrzeć. http://www.youtube.com/watch?v=KO91TI3Yz1g&list=UUrFx0KTUzpDQY2mkLWoIdyg
zgłoś komentarz
Hejka
To że wykonuje usługi to inny temat. Pytania będą zadawać mieszkańcy. Chodzi mi o debatę na żywo w jakieś sali  a nie w internecie. 
zgłoś komentarz
Inny, ale ma znaczenie. Domyślam się, chodzi o moderatora, osobę prowadzącą, oczywiście, że w sali ze wszystkimi kandydatami na burmistrza.Co ma do tego portal? Urząd ma udostępnić salę za darmo, moderator nie z Chojnowa, osoba bezstronna.
zgłoś komentarz
Witam,
Chodzi oto że portal to medium. Jak osoba z ulicy będzie chciała to zrobić to go zleją. Przez portal można lepiej to rozgłosić, aby dotarło do jak największej ilości osób. A kto podaje mikrofon to sprawa drugorzędna. 
zgłoś komentarz
Mówisz o reklamie samego spotkania, to ok i nic, poza tym.Nie podaje mikrofon, osoba prowadząca to bardzo ważny czynnik, dba o czas wypowiedzi, kto, kiedy odpowiada, czuwa aby kandydaci odpowiadali na pytania, udziela głosu ludziom z widowni.Dba o dyscyplinę, kulturę, traktuje każdego kandydata równo.Inaczej będzie hucpa.
zgłoś komentarz
Smok ma rację.
zgłoś komentarz
Pani Malik burmistrzem i pewnym zwycięzcą tak obstawiam.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.