Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Interpelacja radnego Matuszewskiego vs skarga na bezczynnośc pracowników podległych burmistrzowi

Dziękuję za wszystkie miłe i niemiłe słowa w moim kierunku
A co sądzicie o temacie przewodnim ?
Czy pracownik podległy panu burmistrzowi o którym mówi radny powinien ponieść konsekwencje za zignorowanie , zaniechanie załatwienia sprawy zapadających się płyt ? przecież ktoś tam mógł złamać nogę a może się zabić waląc głową w chodnik np w nocy i co było by wtedy ? podobno lepiej zapobiegać niż leczyć.
A może radny w ogóle nikomu o tym nie mówił tylko chciał zabłysnąć przed kamerą i strzelił głupotę?
Dlaczego rzucacie we mnie mięsem a nie zapytacie radnego jak było na prawdę ?
Kto zawinił ?
Dlaczego radny nie napisał skargi ? Przecież w komisji pracował nad nie jedną.  Jak ktoś napisał : w czym był problem ? Dlaczego radny czekał 6 miesięcy z ekspresją ?
zgłoś komentarz
Marko, jak pisałeś że zmiana radnych w naszym mieście sprawi że problemy się rozwiążą. To nie jest do końca prawda bo ważne jest kto zasiądzie w nowej radzie. Jak pokazują wybory w radzie są prawie cały czas te same osoby. A w ostatnich wyborach poszło głosować jakieś 25% - 30% uprawnionych. Co pokazuje ze ludzie albo mają w dupie albo nie ma na kogo głosować. Większość radnych to nauczyciele nic do nich nie mam ale przez całe życie uczą w szkole i nie mają pojęcia o biznesie a zarządzanie miastem to jak zarządzać firmą trzeba mieć pojęcie o marketingu i zarządzaniu oraz innych sprawach promocji miasta i takich tam. A nasze miasto od upadku komuny w 1989 stoi w miejscu i jak tak dalej pójdzie to za 10-15 lat zostanie tu tylko biedronka i zakład pogrzebowy.  Z Twoich wpisów widzę że zagłębiasz się w sprawy miasta i jak najbardziej powinieneś startować na radnego, ponieważ sama krytyka na forum nic nie da. Nawet jak się nie dostaniesz to nikt Ci nie zarzuci że potrafisz tylko krytykować. Wieże że nie jesteś typem "erotoman gawędziasz" i będziesz chciał coś zmienić w tym mieście. Masz mój głos.
zgłoś komentarz
Smok dzięki za wypowiedź i odwagę podjęcia tematu. Jak widzisz jest nas niewielu ale jak zauważyłem od wczoraj o jednego więcej i mam nadzieję że tendencja się utrzyma. Zmiana radnych ma wielkie znaczenie dla miasta. Obecni radni nie ogarniają wielu tematów co wszyscy za sprawą portalu teraz zobaczą - to ważne.  Co do składu w urzędzie i innych jednostkach organizacyjnych również jest wiele do powiedzenia. Z pewnością należało by zlikwidować wydział  Rozwoju Gospodarczego lub zmienić mu nazwę bo z tego co zauważyłem przez  prawie pół wieku to miasto nie rozwinęło się a wprost przeciwnie - umiera. Inwestycje - 0. Mamy "piękne centrum" - po którym chodzi masa bezrobotnych ludzi , mamy piękne boisko "Orlik" - na którym w najlepszych godzinach odbywa się liga starszych panów - zamiast liga dzieci i młodzieży. Mamy burmistrza dla którego na wypłatę mamy po 13 000 zł miesięcznie ale mamy też ludzi którzy z Opieki dostają po 200 zł na miesiąc "bo nie ma pieniędzy " .
zgłoś komentarz
Fala dyskusji jaką już wywołałem i jaką będę kontynuował aż do wyborów spowoduje większą świadomość społeczną i postawi przed ludźmi kilka możliwości wyboru - dyskutując otworzą sobie sami oczy.  Niska frekwencja jak piszesz wywołana był właśnie tym że nie było alternatyw. Trzeba je stworzyć w końcu by dać możliwość wykorzystania potencjału jaki leży w tym mieście i w jego mieszkańcach.  Nie chcecie mi powiedzieć że miasto składa się tylko ze emerytów , bezrobotnych co nie mają żadnego zawodu oraz nieporadnych ludzi.To panująca w mieście sytuacja stawia ludzi na takiej pozycji. Młodzież tylko czeka aby wystrzelić z tego miasta. Musi mieć jakiś powód i warto go w końcu dostrzec. Wynika to z braku perspektyw na pracę - więc ja się pytam gdzie jest k... a rozwój gospodarczy miasta w ostatnich 15 latach? Co się rozwinęło ? Najwyżej papier toaletowy w kiblu. Moje dzieci też już dawno ułożyły sobie życie poza granicami tego miasta właśnie dlatego że tu nie miały czego szukać. Nie interesował ich zasiłek więc musiały opuścić miasto w poszukiwaniu pracy. Ilu mieszkańców tego miasta pracuje poza nim ? setki ? myślę że  tysiące.
zgłoś komentarz
Przepraszam zgrzeszyłem , zauważyłem pewien rozwój gospodarczy w mieście i chciałem go zaznaczyć gdyż uważam go za znaczący choćby z punktu statystyki. Gospodarczo to rozwinął się najbardziej w okresie ostatnich kilkunastu lat burmistrz miasta . w  2002 roku zarabiał 4200 zł  plus tam jakieś dodatki a teraz już ma ponad 13 000 zł z . czy to nie jest rozwój ?
zgłoś komentarz
For those who asked about my latest products, goto main blog along with top website and discover store. Also, don't forget to try goto best store, not to mention go to main site alongside blog, also visit main url and don't forget goto this url. Btw Great New Items On Sale 8a88_51 here.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.