Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Nigdy wiecej nie róbcie nikomu przykrosci - apeluję!

Jest mi troszeczkę przykro, że na galerii są goście których nawet nie znam , którzy mi się nie przedstawili i choćby dla pro formy prosili o zgodę na nagrywanie dzisiejszej sesji. Nie mogę tego zabronić ale ale przynajmniej wymagałbym troszeczkę grzeczności ze strony dziennikarzy czy innych gości.

Takim tekstem przewodniczący rady miasta przywitał ekipę  dokonującą nagrania .

To bardzo miło z jego strony.

Zastanawiające jest od kiedy to przewodniczącemu trzeba się przedstawiać wchodząc na sesję rady miasta ?
od kiedy trzeba pytać pro forma o zgodę na nagranie ? W czym był problem podejść na galerie i przedstawić się oraz zapytać kim Panowie są ?

Skoro przewodniczący wie że nie może tego zabronić to co ma na celu ten tekst ? przewodniczący chciał coś pokazać tym ? komu ? i co ?  w mojej ocenie to tylko prosta ekspresja frustracji jaką wywołał w nim obiektyw kamery która głęboko spojrzała mu w oczy. Przewodniczący musi oswajać się z tą sytuacją gdyż z informacji jakie posiadam będzie miał coraz częstszą możliwość wypowiedzi przed nią.  Niebawem na łamach portalu ukażą się reportaże w ciekawych sprawach dotyczących miasta właśnie w postaci video.

Profesjonalne natomiast było wyjście z tej sytuacji  ekipy rejestrującej która przeprosiła z uśmiechem choć nie wiem za co.

"Może tak w ramach przeprosin jesteśmy reprezentantami portalu chojnow.pl i przepraszamy za .. "

Co za uśmiech w tym momencie ukazał się na twarzy przewodniczącego , jaki dumny stał się po tym. Można by powiedzieć że obrósł w piórka w ciągu ułamka sekundy ale lepiej tak nie mówić nie przedstawiając się wpierw przewodniczącemu bo można sprawić mu troszkę przykrość a to przykre.

Przewodniczący stwierdził że bardzo dziękuje bo teraz już wie z kim są . 

W związku z powyższym apeluje do wszystkich którzy mają ochotę przyjść na sesję rady miasta ! nie róbcie  troszeczkę przykrości przewodniczącemu i niezwłocznie po wejściu lub jeszcze szybciej przedstawiajcie się mu. Mam nadzieje że przewodniczący sie nie gniewa że nie przedstawiając się wcześniej stanąłem w jego obronie.
report comment

Add Reply

You have to be loggin to add comment.