Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Panie i Panowie dziennikarze, reporterzy z portalu dlaczego ?

Pytanie brzmi dlaczego niema słowa o Spotkanie Euchrystycznego Ruchu Młodych w Chojnowie dnia 1 marca w domu Schrama ? ani foto relacji ? dlaczego pomija się takie takie imprezy i nie informuje się Chojnowian jak wykorzystywany jest ten budynek jako plebania dla książąt.Było spotkanie skupienia, a następnie uroczysta kolacja. Jednak sednem jest to czy plebania zapłaciła za amortyzację sprzętu według cennika UM zarządzenie nr 3/2013 Burmistrza Miasta Chojnowa określające opłaty wchodzi w życie 1 lutego br.
zgłoś komentarz
slyszalem z trzech zdrodel w tym dzis od dobrego znajomego ktory gdzies tam z urzedem ma doczynienia o planie wlodarza miasta na ograniczenie dostepu do informacji dla chojnowpl
zgłoś komentarz
Serkies nie potrafi zniesc krytyki.Zrobił się nerwowy,rzuca się o byle jajco.
zgłoś komentarz
jest to następstwem informacji i komentarzy jakie ukazały się na portalu które spowodowały dyskusje w mieście.

władzy nie jest na rękę kiedy obnaża się ich słabości , pokazuje ich niedołężność i brak zaradności

 niebawem ukażą się tu inne takie informacje i wtedy to dopiero będzie się rzucał ;-)
żeby tylko nic się chłopu nie stało z tego powodu.

jedno jest pewne , nie osiwieje.
zgłoś komentarz
@El_Nino oby okazało się to prawdą ! to świetna wiadomość ,takie akcje mają skutki odwrotne od tego co CENZURANT zakłada ! Są inne miejsca gdzie można to spokojnie robić a jego jurysdykcja tam nie sięga :) W wielu przypadkach ,piszę to na marginesie podczas wyborów partie polityczne skazane przez media nam porażkę ,niezapraszane do mediów na debaty i inne wykluczania zjednywał coraz więcej sympatyków .
zgłoś komentarz
Głośno się mówi o tym, że Pan burmistrz zabrania przekazywania informacji portalowi. Ale czy Pan Jan zdaje sobie sprawę, że instytucje chojnowskie promują się jeśli chojnow.pl o nich napisze!
zgłoś komentarz
Zabraniać sobie może. Obowiązek udostępniania informacji publicznej nałożony jest zgodnie z art. 4 ust. 1 pkt 5 ustawie o dostępie do informacji publicznej na organizacje pozarządowe, które również w przypadku gospodarowania mieniem publicznym lub wykonywaniu zadań publicznych powinny prowadzić Biuletyny Informacji Publicznej. W przypadku braku możliwości uzyskania informacji publicznej jedną skuteczną drogą jest złożenie skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego na bezczynność urzędu/instytucji, która nie chce udostępnić informacji publicznej. Odmowa udostępnienia informacji publicznej następuje w formie decyzji administracyjnej.
zgłoś komentarz
Art. 61 Konstytucji Prawo dostępu do informacji publicznej wynika wprost z przepisu art. 61 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z 1997 r. Przepis art. 61 Konstytucji stanowi podstawę dostępu do informacji publicznej. Dwa pierwsze ustępy tego przepisu określają wprost do jakich informacji mamy dostęp i jak realizowane jest prawo do informacji. Daje to takie możliwości że na posiedzenie rady miasta czy gminy możliwość wstępu posiedzenia jej komisji, a także dostępu do dokumentów wynikających z wykonywania zadań publicznych, w tym protokołów posiedzeń organów gminy i komisji rady gminy.
zgłoś komentarz
I za to Psynon masz u mnie szacun
zgłoś komentarz
...o dzięki Pawle,więcej na ten temat na forum chojnow.miejsce.me w temacie: "Dokumenty publiczne,osoba publiczna a cenzura !"
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform