Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Nowe prawo jazdy

W ostatnich dniach dość często słyszałem o zmianach w przepisach dotyczących egzaminów na prawo jazdy.  Zdawalność pierwszych egzaminów po zmianach była na bardzo niskim poziomie .

"Nie napawają optymizmem statystyki odnośnie nowego teoretycznego egzaminu na prawo jazdy w legnickim WORD. Przy pierwszym podejściu zaliczyło go jednynie 11%, a egzamin jak na razie odbył się tylko raz w poniedziałek 28 stycznia. Wszystko dlatego, że brakuje chętnych do jego zdawania. "

na stronie  WORD-u ukazały się wyniki zdawalności za 2012 rok . Jeśli chodzi o chojnowskie szkoły wyniki kształtują się następująco :


Nazwa ośrodka Procent zdawalności ogółem



OSK BOSMAN ZDZISŁAW KARPIAK 52,60%


CENTRUM OSK GURGUL KRZYSZTOF GURGUL 44,90%


OSK MIROSŁAW KUDRYŃSKI 40,20%


POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ W CHOJNOWIE 39,10%


OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW LIDER ARTUR TOMAŚ 31,40%

OSK SZKOŁA JAZDY DARIUSZ MAZUR 21,10%


OSK PERFRKT ZBIGNIEW BORKOWSKI 18,80%


OSK CARMAX ARTUR CHLEBOSZ 21,70%


OSK ANDRZEJ PISARSKI 13,50%



co sądzicie o chojnowskich szkołach jazdy ? która polecacie? czy warto szkolić się w Chojnowie? czy ceny prawa jazdy różnią się w mieście ? zamierzam wysłać w tym roku córkę na prawko ale za moich czasów sprawa wyglądała zupełnie inaczej.  Zrobiłem prawo jazdy w wojsku ;-)
report comment
widze z podobnego rocznika jestesmy marko.znajomych dzieci robia glownie u kudrynskiego i wiekszosc bez problemow wiekszych zdaje.a te nowe przepisy katastrofa.gdzies czytalem o testach wsrod osob ktore maja prawko i niezbyt dobrze to wypadlo.az sam z ciekawosci w wolnej chwili sie sprobuje choc pewnie teraz czlowiek bardziej zachowawczo jezdzi niz poprawnie
report comment
Ja chodziłam na prawko w Chojnowie i niby było ok ale... Prawda jest taka że wykupując kurs w Legnicy dwa razy więcej jeździ się po mieście i to bardzo dużo daje. Także jakbym miała iść jeszcze raz (obym nigdy nie musiała :)) to tylko Legnica.
report comment
El_Nino wczoraj sugerując się tymi statystykami skontaktowałem się z p. Karpiakiem i wyjaśnił mi że przepisy po zmianie są na prawdę dziwne , stanąłem nawet do rozwiązywania testów i ?
oblałem egzamin wewnętrzny startując do niego ot tak z marszu ;-)  a jak pisałem prawko mam nie od dziś.

z gościem rozmawiało mi się bardzo miło, szybko uświadomił mnie w błędach jakie popełniłem podczas wykonywanego testu ale przed podjęciem ostatecznej decyzji gdzie skieruję córkę i gdzie wydam pieniądze spotkam się na podobne rozmowy z innymi instruktorami nauki jazdy .
report comment

Add Reply

You have to be loggin to add comment.