Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kandydaci na nowego burmistrza chojnowa

Kandydatura Ciesli jest b dobra pod warunkiem,ze nie służyłby do mszy .
zgłoś komentarz
W tym małym mieście bez pomocy księży raczej burmistrzem nie da zostać się.W środę popielcową Jankowi posypali głowe popiołem."Janek stał w kolejce i przybijał piątki parafianom.Co człowiek potrafi zrobić dla władzy,jak nisko upaść.W pierwszych rzędach w kościele Janek siada,po co?
zgłoś komentarz
Obecnie burmistrzem mogłaby zostać osoba,która trochę waży słowa ,mówi prawde.Janka poznali ludzie,mówieniem nieznajomym dzień dobry,podawanie ręki w kościole na to n ikt nie nabierze się po raz 7.
zgłoś komentarz
czy znacie kogoś kto byłby w stanie poprowadzić nasze miasto ?
nie ma jeszcze konkretnej kandydatury ale jest już odpowiedni czas by o nim rozmawiać , nie powinien być to człowiek z urzędu. Z pewnością nie może to być następny wuefista.
Powinien to być menadżer potrafiący czerpać dla miasta korzyści przy pomocy potencjału jakim dysponuje miasto i jego mieszkańcy. Kogo proponujecie ?
Sam sobie zaprzeczasz p. Cieśla to nie jest WueFista??
zgłoś komentarz
Archer owszem p.Cieśla jest wuefistą ,  i owszem to ja napisałem że to dobre kandydatury i owszem zrobiłem to z premedytacją by zaczęto o tym rozmawiać bo już na to czas.

szkoda tylko że nikt z komentujących włącznie z tobą nie podał innych kandydatur , być może ich nie ma lub jeszcze nie ma a może wogóle nie będzie. w każdym razie dyskusja ta ma na celu poznanie opini jak największego grona mieszkańców co do kryteriów jakie powinien spełniać kandydat na burmistrza. Jakie cechy powinien posiadać , jakie były by nie wskazane itd. Poznanie opinii mieszkańców pozwoli znaleźć odpowiednią osobę .

chyba nie chcecie mi powiedzieć że Chojnów to miasto samych janków wuefistów
zgłoś komentarz
Dla krasnala najlepszy był by ksiądz :) Przypomina mi się film Dawkinsa "Wrogowie rozumu" w którym obnażył brak wiedzy na temat ewolucji kongresmena który ową negował nie znając podstaw .Kongresmen ten poczuł się zażenowany jednak uśmiechnięty powiedział - "polityk nie musi być mądry ale wierzący." Biedny ten Obama musi udawać wierzącego aby piastować stanowisko prezydenta.
zgłoś komentarz
ja bym widzial na stanowisku burmistrza kogos zarobionego ktory nie pojdzie rzadzic i chcial zarobic tylko kogos kto chce wyprowadzic miasto na prosta.moze ktorys z bisnesmenow co ma swoja firme i ladna kaske trzepie?
zgłoś komentarz

cały czas tylko miasto i miasto:) a moze ktos zaproponuje  Gminę:)

zgłoś komentarz
najwyraźniej wiekszym zainteresowaniem cieszy się na portalu temat miasta  co nie znaczy że nie nalezy rozmawiac o kandydatach do gminy na adekwatne stanowiska .  nie jest problemem skomentowanie , nie jest problemem otwarcie wątku

co do potencjalnych kandydatów to owszem ktoś kto jest w stanie prowadzić z sukcesem własną firmę jest w stanie poprowadzić miasto , jest kilku potencjalnych kandydatów jednak czy zechcą za marne 15 tysięcy miesięcznie się w to bawić ?
zgłoś komentarz
Ja mam kilka propozycji:

1. Walasek Liliana - polityk od wielu lat
2. Członka Małgorzata - świetny menager klubu piłkarskiego
3. Matuszewski Andrzej - ojciec sukcesu piłki ręcznej w Chojnowie
4. Kucharski Jerzy - wielbiciel i znawca Chojnowa
5. Mytkowska Brygida - uczeń obecnego włodarza
6. Kowalczyk Mariusz - wieloletni radny
7. Kryński Dariusz - facet z jaj...
8. Wołoszyn Dariusz - otwarty na zmiany
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.