Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Walne zebranie sprawozdawczo wyborcze KS Chojnowianka - zapraszamy do zadawania pytań!

W związku z walnym zebraniem KS Chojnowianka http://chojnow.pl/news/news/view/id/1907 zapraszamy użytkowników portalu chojnow.pl do zadawania pytań, które następnie nasi redaktorzy przekażą podczas spotkania w Niebieskim Parasolu.
report comment
1.Czy prezes Członka w momencie kiedy Chojnowianka nie wyszła by z klasy A pod się do dymisji ? 2.Jakie prezes Członka ma kompetencje aby być prezesem klubu sportowego poza tym że kiedyś w dzieciństwie tato zabierał ją na mecze piłkarskie .Jak wiemy ma problem z prowadzeniem restauracji a jest branża pokrewna w jakiś sposób z tym co robi w parasolu . 3.Czy prawdą jest że pobiera pieniądze od rodziców aby ich pociechy mogły grać w piłkę choć ma tak wysokie dotacje z urzędu miasta ? jeśli tak dlaczego . .Czy zaprzeczy że zatrudnia drugiego trenera pierwszej drużyny - Andrzej Słowakiewicz - były drugi trener Górnika Polkowice został oskarżony o udział w ustawianiu meczów w marcu 2010 .Otrzymał kare roku więzienia w zawieszeniu i 4500 zł grzywny.Który jest na treningach i meczach (na trybunach) Chojnowianki.
report comment
1. Czy jesli awansujecie do okręgówki będą jakieś wzmocnienia?
2. Pani prezes jakie są plany na przyszłe półrocze?
report comment
1. Czy jesli awansujecie do okręgówki będą jakieś wzmocnienia?
2. Pani prezes jakie są plany na przyszłe półrocze?

1.tak , jak awansują to pani członka się wzmocni jednym
2. na przyszłe półrocze wyjazd na wakacje jak paru księży po zakończonej kolędzie ;-)

zejdźcie na ziemie ;-)
report comment
Czy są jakieś plany aby bardziej zachęcić młodzież do czynnego uprawiania sportu? Z tego co się orientuję grupa juniorów ma problemy z zebraniem 11 zawodników do gry!
report comment
nie jest to ważne ile osób zbiera się do gry , wynagrodzenie i tak się wypłaca
report comment
Słuchaj kolego mało mnie obchodzą twoje wypociny i nie tobie zadałem to pytanie. Mam nadzieję, że uzyskam na nie odpowiedź u źródła.
report comment
słuchaj kolego , też mało mnie obchodzą twoje wypociny więc nie bierz ich tak głęboko do siebie bo puści ci żyłka i będzie problem. wiesz jak w Chojnowie z opieką zdrowotną ....

jak już jesteś kolego taki mądry to nie wiesz gdzie jest źródło ? potrzebujesz przekaźnika ? wysil się i znajdź maila do pani członki lub pokuś się o znalezienie telefonu .google prawdę ci powie. Właśnie w google znalazłem taki teks : nadzieja jest matką głupich lecz każda matka swoje dzieci kocha

nie mam nadziei że to zrobisz , jestem tego pewien

mam prawo  do wypowiadania się na każdy temat i z prawa tego korzystam  , nie walcz z tym
report comment
Skoro cie mało obchodża to po co na nie odpowiadasz? Pytanie nie jest do ciebie. Skoro jestes taki bohater to czemu piszesz tu na forum pod pseudonimem a nie z imienie i nazwiska?
report comment
piszę anonimowo bo chcę być anonimowy , wypowiadam się na temat ludzi którzy w związku z piastowanym stanowiskiem nie sa anonimowi , są osobami publicznymi

 hahaha mam prawo  do wypowiadania się na każdy temat i z prawa tego korzystam  , nie walcz z tym

"Skoro jestes taki bohater to czemu piszesz tu na forum pod pseudonimem a nie z imienie i nazwiska? "

napisał nie anonimowy Pan_Radzio z awatarem ust kobiecych - facet jesteś czy baba ?

Pan to imię czy nazwisko czy może odwrotnie Radzio to imię czy nazwisko

zbaczasz z tematu
report comment

Add Reply

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform