Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Walne zebranie sprawozdawczo wyborcze KS Chojnowianka - zapraszamy do zadawania pytań!

Ja mam jeszcze jedno pytanie które powinno być zdane i powinna paść odpowiedź .Czy prezesura KS Chojnowianka to honorowe stanowisko mieszczące się w działalności społecznej czy normalna posada opłacana z pieniędzy publicznych czy pieniędzy w ramach wypłacanych przez klub otrzymanych na działalność klubu.Myślę że wiele osób chciało by to wiedzieć i jeśli tak jest że prezesura to zwykły etat jakie wynagrodzenie bierze prezes Członka.
zgłoś komentarz
Ja mam jeszcze jedno pytanie które powinno być zdane i powinna paść odpowiedź .Czy prezesura KS Chojnowianka to honorowe stanowisko mieszczące się w działalności społecznej czy normalna posada opłacana z pieniędzy publicznych czy pieniędzy w ramach wypłacanych przez klub otrzymanych na działalność klubu.Myślę że wiele osób chciało by to wiedzieć i jeśli tak jest że prezesura to zwykły etat jakie wynagrodzenie bierze prezes Członka.
Psymon w takich klubach jak Chojnowianka czyli amatorskim żadnych pieniedzy nie powinno sie pobierać jako prezes.Prezes to funkcja społeczna i jeżeli u nas jest inaczej to mamy nastepny skandal w klubie!!!
zgłoś komentarz
Krasnal ja tego nie wiem dlatego pytam ,żeby nie wyszło że ja twierdzę że bierze kasę.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.