Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Sylwester 2012/2013

Jak spędziliście sylwestra w tym roku ? czy można pochwalić imprezy sylwestrowe organizowane w Chojnowie ? Podobno w Pałacyku impreza była na dobrym poziomie, jedzenie , muzyka.
Czy cena była adekwatna do tego co tam zastano ?
Czy warto wyjść na zorganizowany bal czy raczej wybieracie domówki ?
zgłoś komentarz
Wspaniały bal sylwestrowy odbył się w odremontowanym domu "Chemika" ale nigdzie nie mogłem znaleźć informacji gdzie i do kiedy można się zapisać i ile kosztuje .Może ktoś zna takie szczegóły to załapię się na następny rok :)
zgłoś komentarz
Chętnie też wybrałabym się do Chemika, ale nikt chyba nie wiedział oprócz wtajemniczonych. Z tego co  wiem to był to bal charytatywny i byli tam radni, Twój ulubieniec od orlika  też :), ale kto był organizatorem nie wiem, być może jak kiedyś rodziny... Ale bardzo fajnie było w Pałacyku.
zgłoś komentarz
Inka ,wiem,wiem elyty się bawiły :) jak mówisz impreza dla "wtajemniczonych". Widać nie tylko nocne rauty czy księża korzystają z tego przybytku ale i charytatywnie potrafią coś zadziałać aby nikt się nie czepiał i przykrywka gotowa .
zgłoś komentarz
Tak to właśnie wszystko wygląda, tylko Psymon ja słyszałam, że był to bal charytatywny, ale pewnie tak było, bo przecież przez 5 lat nie można tam imprez organizować.
zgłoś komentarz
ja aktywnie spedzilem sylwestra.mial byc snieg ale nie bylo ale zabawa byla przednia.polecam gory
jak z tym chemikiem bylo bo sam sie zaciekawilem
zgłoś komentarz
No niestety ale ten portal informacyjny który nie jest finansowany przez urząd miasta milczy na ten temat a przecież impreza charytatywna i to w takim zacnym gronie jak elyty budżetówki mogła przejść bez echa ! Niema relacji ,foto relacji ani galerii zdjęć ,ile zebrano kasy i kto poniósł koszty tej imprezy ,prąd,posiłki,napoje,obsługa itd ... jak te wydatki zostały "wytłumaczone" jeśli były z pieniędzy publicznych ...ach zapominam ,odbyła się impreza charytatywna ,gapa zemnie :)
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.