Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Budżet 2013

na stronie bip.chojnow ukazało się    2012-11-23 14:06:21 - Zarządzenie Nr 121/2012 Burmistrza Miasta Chojnowa z dnia 14 listopada 2012r. w sprawie przedłożenia projektu budzetu Miasta Chojnowa na 2013 rok. (6.80 MB) 

co radni zmienią w projekcie? czy będą aktywnie uczestniczyć w jego zmianach? jak będzie ostatecznie wyglądał ? na co pójdzie większość wydatków?
zgłoś komentarz
jest kilka fajnych smaczkow:obrona narodowa-300zl z przeznaczeniem na zakup materialow biurowych.say what? zwalczaanie narkomani. dobre sobie.parodyja
zgłoś komentarz
uchwałą nr XXIII/103/12  uległy zmianie stawki podatku od nieruchomości  - uchwała jeszcze nie opublikowana

uchwałą nr XXIII/104/12 uległy zmianie stawki podatku od środków transportu  - uchwała jeszcze nie opublikowana

o ile obniżyli nam radni podatki ? działają w naszym interesie więc pewnie obniżyli bo niby dlaczego mieli by podnosić? ostatnio tylko śmieci podnieśli a wcześniej to długo długo nic tylko wodę i ścieki. wszystko to naprawdę dla naszego dobra.  Lepiej Wam pewnie z tym że wiecie. Przecież mieli Wam już dawno powiedzieć i opublikować te uchwały ale zapomnieli, nie mieli czasu,no może komuś się nie chciało albo nie leżało to w jego interesie. W zasadzie to nie jesteście brani pod uwagę ze zdaniem , macie tylko płacić. Nie koniecznie musicie wiedzieć za co.

zgłoś komentarz
Jak człowiek poczyta to się dowie.  Podatek od środków transportu oraz podatek od nieruchomości wzrósł o 4,0% .  Wzrósł bo inaczej radni nie mieli by na umowy zlecenia i na wynagrodzenia bezosobowe. Teraz już wszyscy wiedzą za co płacą.
Podoba się Wam prezent świąteczny od radnych i burmistrza?
W zasadzie to bardzo fajne prezenty od samorządu te ostatnie podwyżki. Człowiekowi aż lżej na duszy jak wie że zostanie mu mniej w portfelu na jedzenie. To na prawdę dla Waszego dobra. Czy nie jest Wam teraz z tymi podwyżkami dobrze? Przecież jest bo widzę. Gdyby było inaczej to otwierali byście gębę na radzie miasta i uczestniczyli w niej jak dawniej kiedy sala posiedzeń była pełna ludzi. Nie chcecie pytać rady miasta co robi nie pytajcie, ważne że będziecie za wszystko im płacić
zgłoś komentarz
Wszystkich chyba wzięło na oszczędności w związku z podwyżkami ale to chyba za pochopne działania. Jeszcze radni ani burmistrz nie wprowadzili podatku od udzielania się na forum więc śmiało można wyrazić zadowolenie oraz podziękowanie za ten kolejny tak szlachetny gest ze strony samorządu.  Przecież mogli Wam podnieść podatki o 25 % i tak byście milczeli i płacili bo nie macie nic do gadania w tym mieście. Pamiętajcie, że oni też to czytają i szybko się uczą.
Ja osobiście ze wszech miar dziękuję - im za współpracę.
zgłoś komentarz
Od dawna wiadomo ,że Chojnów jest zbyt małym miastem aby utrzymywać tak wysokie ( chyba najwyższe z możliwych) podatki od nieruchomości czy środków transportu. Duża część Chojnowian jest zajęta szukaniem pomysłów na zarobienie marnych paru groszy aby móc przeżyć kolejny miesiąc więc nic dziwnego ,że mają w d.pie cały ten gnój UM. Sprytnie a raczej bezczelnie wykorzystują to urzędasy i robią co im się podoba wiedząc ,że nikt nie będzie protestował . Szanowne Panie i Panowie Radni czy raczej Bezradni , miasto musi przede wszystkim żyć, a praktyka , którą uprawiacie prowadzi do wyniszczenia rodzimych firm .
zgłoś komentarz
Miastu potrzebne są pieniądze ale czy tak horendalne podatki to jedyny sposób?. Jesteście wybrani po to aby wspierać mieszkańców i pomagać w rozwoju miasta , a wasze działania to zupełna tego odwrotność. Do rządzenia miastem potrzebni są ludzie mądrzy a wy niestety takimi nie jesteście.Mam nadzieję ,że wasze świąteczne stoły zastawione będą tak samo ubogo jak chociażby mój.
zgłoś komentarz
chojnow ma wielki problem.bo tutaj jak piszesz sunshine ludzie chca zarobic cokolwiek.w 99% zaladach pracy wynagrodzenie to najnizsza krajowa.kto chce zyc na poziomie kombinuje nie zawsze legalnie pracujac albo wyjezdza stad.tutaj nie da sie osiagnac sukcesu uczciwie pracujac
zgłoś komentarz
"dołożę wszelkich starań, aby Chojnów nadal się rozwijał i był postrzegany jako miasto nowocześnie zarządzane.."
Pamiętacie te słowa Janka Obiecanka ministranta?? Co obiecywał przed wyborami. Gdzie t
e nowoczesne zarządzanie? Aktywizacja strefy ekonomicznej? miejsca pracy?wizerunek miasta? Tylko chodzisz Janku OBIECANKU po "nowym rynku " i się kłaniasz starszym Paniom. Żałosne po prostu. Ale się uśmiałem jak babcia Cię dziś olała.
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform