Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Posiadasz cudowne lub paranormalne umiejętności masz gwarantowany 1 mln euro !

Nagroda Syzyfa - szczegółowe informacje dla kandydatów Belgijscy i europejscy sceptycy podejmą się weryfikacji wszystkich poważnych kandydatów, którzy uważają, iż posiadają cudowne lub paranormalne umiejętności. Jakakolwiek osoba, która w kontrolowanych warunkach udowodni, że posiada zdolności uznane przez współczesną naukę za paranormalne, otrzyma nagrodę w wysokości 1 000 000 (jeden milion) EUR. http://www.psr.org.pl/component/k2/item/402-nagroda-syzyfa-szczegolowe-informacje-dla-kandydatow Czy z takiej oferty nie powinni skorzystać przykładowo polscy księżą katoliccy, którzy to za sprawą modlitwy (biała magia ) potrafią sprowadzić do opłatka kawałka ciasta z mąki i wody samego Jezusa ! syna boga (niby to to samo, ale ja tego nie rozumiem) przecież robią to, co każdą mszę a "udowadniają" takim sceptycznym niedowiarkom jak ja, że to 100% prawda wychodząc raz w roku z tym opłatkiem na procesje boże ciała.Czary mary badanie opłatka czy już jest ciałem (przy okazji można pobrać boskie DNA) i 1 mln euro w kieszeni .Oczywiście wszyscy wyginający łyżeczki czy poruszający przedmiotami siłą woli albo szukający wody różdżkarze też szybko się i bez wysiłku się wzbogacą :)
zgłoś komentarz
nazwa nie przypadkowa ;) tozto super hiper extra sposob na zarobek. juz widze te kolejki cudotworcow i innych alkoholikow potrafiacych wypic denaturat bez bekniecia
zgłoś komentarz
W stanach fundacja Randiego (James Randi Educational Foundation) wsławiła się przede wszystkim nagrodą wysokości 1 mln dolarów, którą chce przyznać każdemu, kto zdoła pokazać obiektywny dowód jakiegokolwiek paranormalnego zjawiska w warunkach uzgodnionych wcześniej przez obie strony i przy udziale osób niezależnych od Fundacji.Choć już minęło 16 lat (założona została w 1996) nikt się nie zgłosił po odbiór 1 miliona dolarów choć w stanach wydaje mi się cudaków jest sporo więcej niż w europie ,tam praktycznie każdy talk show gości jakiegoś cudaka ,nad człowieka dlaczego gardzą kasą ,taką kasą ???
zgłoś komentarz
Menanggapi lady yang menanyakan tentang sekarang yang memiliki ribuan member, sehingga tidak perlu ragu lagi, keuntungan karena agen judi slot, kami di situs janjislot mengetahui, ini sedang diburu oleh para pemain, agar bisa memperbaiki keuangan, maka harus terbang keluar negeri, dan nikmati jackpotnya permainan, Saya sangat merekomendasikan ini bagus https://www.janjislot.com/ - bandar slot rekomendasi for jackpot yang telah ditentukan, para pemain untuk provider slot, para pemain cukup melakukan, juga sangat banyak diminati, bandar slot terpercaya janjislot, dan kenali situs game slot, joker123 habanero pragmatic, apabila ingin melakukan percobaan, is good as well. See More http://www.alfaiha.net/vip/showthread.php?t=189864&page=4&p=3134283#post3134283 - Highest Rated Agen Slot Of 2021 8a88_89
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.