Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Fitness Klub w Chojnowie

Witam , chciałbym się dowiedzieć czy wie ktoś może coś o jakimś Fitness Klubie w Chojnowie ? Bo doszły mnie słuchy że koło garbarni ma takie coś powstać. Jak ktoś ma jakieś info proszę o komentarze
zgłoś komentarz
Ja nic nie wiem, ale tez sie zainteresowalam. Niemniej jednak juz kiedys taki pomysl padl w Niebieskim Parasolu, ale na pomysle i checiach chyba sie niestety skonczylo.
zgłoś komentarz
Z tego co wiem to ma jednak wypalić ten fitness klub. Mają być dwie sale siłownia i fitness i gdzieś tam koło garbarni ma to się wszystko znajdować , obecne budynek przechodzi remont ale nic nie wiadomo nad jego ukończeniem. Szczerze mówiąc w projekcie basenu powinno to być ale widać że projektant o tym nie pomyślał
zgłoś komentarz
Witam, czy siłownia jest już otwarta? Jeśli nie, to kiedy możemy się spodziewać otwarcia?
zgłoś komentarz
Już w listopadzie miało być otwarcie,mamy marzec i nadal nic nie słychać,widać że remont dawno zakończony nie wiem na co jeszcze czekają.
zgłoś komentarz
Ja nic nie wiem, ale tez sie zainteresowalam. Niemniej jednak juz kiedys taki pomysl padl w Niebieskim Parasolu, ale na pomysle i checiach chyba sie niestety skonczylo.
hehe fitness i niebieski parasol idealnie do siebie pasują :)
zgłoś komentarz

Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.