Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

DOM w stanie surowym - 220.000zł -nowa cena!

Data utworzenia: 12 styczeń 2018, 12:49 Kategoria: Nieruchomości – sprzedam, wynajmę, zamienię
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego, niepodpiwniczonego domu jednorodzinnego o powierzchni 117,8m2 posadowionego na 10 arowej działce, położonej ok.2 km od Chojnowa, w miejscowości Kolonia Kołłątaja.

Działka o regularnym kształcie prostokąta dogodna do zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej.
Na parterze domu do dyspozycji mamy kuchnię z jadalnią (ok. 11m2), przestronny salon z wyjściem na taras (ok. 30m2), spiżarkę, wc, kotłownię oraz garaż.
Na poddaszu znajdują się natomiast trzy pokoje, łazienka oraz pomieszczenie, które przeznaczone jest na garderobę. Stan surowy, otwarty, w ostatnim czasie wykonana wylewka (posadzka) betonowa oraz strop. Aktualny dziennik budowy, możliwość kontynuacji inwestycji.

Jednym z największych atutów tej nieruchomości jest jej lokalizacja, dom położony jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu znajdują się starsze oraz nowe zabudowania jednorodzinne, plac zabaw dla dzieci, świetlica wiejska, sklep oraz otwarte tereny użytkowane rolniczo. W niewielkiej odległości przebiega droga wojewódzka nr 335 łącząca m.in. Chojnów z Lubinem. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości – z drogi wojewódzkiej ok. 50m drogą gminną utwardzoną.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

*całkowite wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający

Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych i innych. Z oferty kredytowej można skorzystać nawet jeśli nie kupią państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI

RAMHAUS Nieruchomości Wyceny

Renata Wiszniewska

Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342

ul. Kwiatowa 6, Chojnów

www.ramhaus.chojnow.biz

Tel.: 530-767-460
Data wygaśnięcia: 12 luty 2018, 12:51

KontaktProsze przepisać litery z powyższego obrazka.