Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

MIESZKANIE SZCZYTNICA 50m2, Ip. - 115.000 do negoc

Data utworzenia: 13 kwiecień 2019, 06:32 Kategoria: Nieruchomości – sprzedam, wynajmę, zamienię
Polecamy Państwu zakup 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50m2 położonego w Szczytnicy, oddalonej ok. 13 km od Bolesławca oraz 16 km od Chojnowa. Mieszkanie znajduje się na I piętrze dwukondygnacyjnej kamienicy (dach i elewacja po remoncie) i zawiera 2 pokoje, łazienkę, kuchnię z oknem, przedpokój oraz niewielką spiżarkę. Ogrzewanie w mieszkaniu jest elektryczne (energooszczędny piec akumulacyjny) + tzw. „koza” na węgiel/drzewo. Standard wykończeń: okna drewniane w średnim stanie, podwójne drzwi wejściowe, na podłodzie panel + terakota, ściany malowane + tapeta lub po usunięciu tapety. W cenie zawarte wyposażenie. Do mieszkania jest również duża, ładna ok. 30m2 piwnica wyposażona w instalację elektryczną oraz ok. 40-50m2 ogródek przy budynku.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja wśród lasów oraz terenów zielonych jak również, dla osób pracujących, duża ilość miejsc pracy - bliskość zakładów z pobliskiej Strefy Ekonomicznej oraz autostrady  A4 umożliwiającej doskonałą, szybką komunikację z takimi miastami jak Chojnów, Legnica, Bolesławiec czy Wrocław i Zgorzelec.  Ponadto w okolicy znajdują się sklepy spożywcze, przedszkole, szkoła, stacja paliw i restauracja.

CENA 115.000 do negocjacji

POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH I INNYCH.Z OFERTY KREDYTOWEJ MOŻNA SKORZYSTAĆ NAWET JEŚLI NIE KUPIĄ PAŃSTWO NIERUCHOMOŚCI ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI.
RAMHAUS Nieruchomości Wyceny
Renata Wiszniewska
Rzeczoznawca Majątkowy nr upr. 6342
ul. Kwiatowa 6, Chojnów
www.ramhaus.chojnow.biz

Tel.: 530-767-460
Data wygaśnięcia: 14 maj 2019, 07:04

KontaktProsze przepisać litery z powyższego obrazka.