Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Działka budowlana w okolicach Chojnowa

Data utworzenia: 08 październik 2018, 01:53 Kategoria: Nieruchomości – sprzedam, wynajmę, zamienię
Polecamy do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana-inwestycyjna o pow. 2400 m2, usytuowana nieopodal Chojnowa przy drodze krajowej nr 94, obręb Osetnica. Nieruchomość doskonale nadaje się pod działalność usługowo-produkcyjną, warsztaty, komisy i wiele innych.

Działka o dogodnym kształcie, zbliżonym do prostokąta, teren wyrównany, płaski, bezpośredni dostęp do drogi krajowej nr 94. W ewidencji gruntów i budynków nieruchomość stanowi zurbanizowane tereny niezabudowane Bp - a brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego stwarza możliwości różnorodnego jej wykorzystania, zarówno na cele mieszkalne jak i wszelkiego rodzaju usługi.

Korzystna lokalizacja nieruchomości przy drodze krajowej nr 94 (odcinek Legnica-Bolesławiec), bardzo dobra komunikacja z miastem Chojnów, oraz autostradą A4.

Cena 65 000 zł !!! DO NEGOCJACJI !!!

Zapraszamy do prezentacji !!!

Kopyra Nieruchomości
Biuro wyceny i obrotu nieruchomości
tel. (+48) 535 372 753
e-mail: biuro@kopyra.nieruchomosci.pl

Dzięki Naszemu doświadczeniu, wieloletniej współpracy z notariuszami, radcami prawnymi, biurami projektowymi, rzeczoznawcami majątkowymi zapewniamy fachowość, bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Oferujemy bezpłatną pomoc w finansowaniu zakupu nieruchomości i nie tylko - dowolność wyboru najkorzystniejszych kredytów z ofert ponad 20 banków !!!

Zapraszamy również na oficjalną stronę biura Kopyra Nieruchomości

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Tel.: 53 53 727 53
Data wygaśnięcia: 30 październik 2018, 01:36

KontaktProsze przepisać litery z powyższego obrazka.