Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Działka budowlano-inwestycyjna

Data utworzenia: 08 październik 2018, 01:50 Kategoria: Nieruchomości – sprzedam, wynajmę, zamienię
Polecamy na sprzedaż - działkę budowlano/inwestycyjną o pow. 7600 m2, w kształcie trójkąta, usytuowaną w Dobroszowie przy drodze krajowej nr 94 sprzedawaną wraz z projektem budowlanym. Nieruchomość oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem 7MU,KS i przeznaczona pod tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej oraz obsługi komunikacji samochodowej: -  zajazdu,
- hotelu,
- motelu,
- usług gastronomii,
- obsługi i serwisu pojazdów,
- stacji paliw 

Pełne uzbrojenie: prąd, wodę,kanalizację

DODATKOWO:
dla nieruchomości został wykonany projekt architektoniczno-budowlany na podstawie projektu powtarzalnego ,,Pensjonat Cykada 4"(sala bankietowa + 11 pokoi).

Korzystna lokalizacja nieruchomości przy drodze krajowej nr 94 na trasie Legnica-Chojnów, z bardzo dobrym dostępem zarówno do autostrady A4 jak i drogi expresowej S3.

Cena: 495 000 zł

Zapraszamy do prezentacji !!!

Kopyra Nieruchomości
Biuro wyceny i obrotu nieruchomości
tel. (+48) 535 372 753
e-mail: biuro@kopyra.nieruchomosci.pl

Dzięki Naszemu doświadczeniu, wieloletniej współpracy z notariuszami, radcami prawnymi, biurami projektowymi, rzeczoznawcami majątkowymi zapewniamy fachowość, bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Oferujemy bezpłatną pomoc w finansowaniu zakupu nieruchomości i nie tylko - dowolność wyboru najkorzystniejszych kredytów z ofert ponad 20 banków !!!

Zapraszamy również na oficjalną stronę biura Kopyra Nieruchomości

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Tel.: 53 53 727 53
Data wygaśnięcia: 30 październik 2018, 01:36

KontaktProsze przepisać litery z powyższego obrazka.