Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Sign in Sign up
 • Polish
 • English


 • NC
  • NC
 • Xantos
  • Xantos

Latest newsletters

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie

Current events

18 August 2017, Kasia_, All comments: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Rozpoczynamy weekend, warto więc będzie wybrać się do kina. Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura. W tym tygodniu znajdziemy w nim coś dla fanów gatunku science-fiction oraz tradycyjnie propozycję dla najmłodszych kinomanów.

18 August 2017, admin, All comments: 0
Znaleziono dwa psy. Znasz ich właściciela?
17 sierpnia Urząd Gminy Chojnów otrzymał zgłoszenie o 2 pieskach znalezionych na końcu miejscowości Witków, przy wyjeździe w stronę Grobli. Wszystkie osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji o psach i osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt.
17 August 2017, admin, All comments: 0
Policja bierze pod lupę kierowców na A4
Jutro od samego rana policjanci z legnickiej drogówki prowadzić będą działania pod nazwą "Bezpiecznie po autostradzie i ekspresówce".
17 August 2017, admin, All comments: 0
Wyjechali na Ukrainę by zadbać o mogiły naszych przodków
Grupa mieszkańców powiatu legnickiego, w tym przedstawiciele chojnowskiego Powiatowego Zespołu Szkół wyjechała na Ukrainę, gdzie w ramach akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia" wzięli udział w porządkowaniu grobów przodków.
17 August 2017, admin, All comments: 0
MOKSiR zaprasza na zajęcia sportowe, taneczne oraz plastyczne
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na "Wakacje z MOKSiR". W planach zajęcia sportowe, taneczne oraz plastyczne.
17 August 2017, admin, All comments: 0
39 zdarzeń drogowych w długi weekend
Nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu legnickiego w miniony długi weekend czuwało kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Od 11 do 15 sierpnia doszło w naszym regionie do 39 zdarzeń drogowych; funkcjonariusze przeprowadzili 500 różnego rodzaju interwencji, zatrzymali na gorącym uczynku 32 przestępców oraz ujawnili 10 poszukiwanych. Pomimo apeli o trzeźwość "za kółkiem", funkcjonariusze zatrzymali 10 nietrzeźwych kierujących i 3 po użyciu środków odurzających.
16 August 2017, Partnerstwo, All comments: 0
Powiatowy Zespół Szkół podsumowuje miniony rok szkolny

Już za chwilę koniec wakacji, szkolne mury zaczną tętnić życiem, a uczniowie rozpoczną kolejny etap nauki szkolnej. Końcówka wakacji to dobry czas na podsumowania. W minionym roku szkolnym uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół osiągnęli imponujące wyniki.

16 August 2017, admin, All comments: 0
Gmina Chojnów potrzebuje pieniędzy, sprzedaje więc kąpielisko w Rokitkach
Gmina Chojnów potrzebuje pieniędzy na inwestycje; zapadła więc decyzja o sprzedaży popularnego kąpieliska po byłej żwirowni w Rokitkach. Przetarg odbędzie się 29 sierpnia. Cena wywoławcza to 2 mln zł. Mieszkańcy regionu nie kryją zmartwienia, jednak czy są ku temu powody? Zdaniem Wójta ewentualna transakcja nic nie zmieni.
16 August 2017, admin, All comments: 2
Zdemolowali sklep na stacji paliw - trafili w ręce chojnowskich policjantów
Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwójce nastolatków podejrzanych o przestępstwo przeciwko mieniu na jednej ze stacji paliw w Chojnowie. Obydwaj trafili w ręce policjantów. Wartość strat jakich dokonali 17-latek i 19-latek, szacuje się na kwotę ponad 2 tysięcy złotych.
16 August 2017, admin, All comments: 0
W hołdzie Patriotom [ZDJĘCIA]
Msza w małym kościele, pochód i złożenie kwiatów pod obeliskiem. Tak wyglądały tegoroczne obchody Święta Wojska Polskiego.
16 August 2017, admin, All comments: 2
Wielkie święto Marii z Haliną Frąckowiak [ZDJĘCIA]
71 Marii z czerwonymi koralami bawiło się we wtorkowe popołudnie na chojnowskim Rynku. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.